4*APLEND Kukučka Mountain Hotel and Residences

Pobyt pod Lomnickým štítom v Hoteli Kukučka

Vitajte v príjemnom horskom hoteli priamo pod Lomnickom štítom. Vyjdite z hotela a vydajte sa jedným z mnohých turistických chodníčkov, ktoré sa tiahnu do všetkých smerov, vyvezte sa lanovkou na Skalnaté pleso alebo až na samotý Lomničák, alebo zbierajte zimné zážitky priamo z úžasných lyžiarskych zjazdoviek. Po aktívnom dni si doprajete relax v saune alebo na profesionálnej masáži. Rodinná atmosféra, výborná kuchyňa a tradične zariadené izby s nádychom luxusu robia z hotela Kukučka obľúbené miesto pre výlet s deťmi, romantický útek pre dvojicu alebo aktívnu dovolenku plnú športových zážitkov.
2 osoby, 3 osoby, 4 osoby Raňajky Hotel Vlastná doprava 4* WiFi, Wellness, Parkovanie, Fitness Za turistikou

V skratke

Cena obsahuje

 • ubytovanie v dvojlôžkovej izbe LUX v APLEND Kukučka Mountain Hotel and Residences​****  (v prípade rezervácie pre 3 osoby budú klienti ubytovaní v apartmáne Deluxe)
 • raňajky formou bufetu - forma stravovania závisí od obsadenosti hotela
 • Wi-Fi pripojenie v celom hoteli
 • parkovanie na súkromnom parkovisku

 

 

Cena neobsahuje

 • dopravu (vlastná doprava)
 • vstup do sáun a posilňovne (8 € / 2 hod. / osoba - platí sa na mieste)  - dostupnosť služieb závisí od nariadenia vlády a aktuálnej situácie v čase pobytu
 • miestne poplatky (cca 1,50€/noc/osoba, platí sa na mieste)
 • poistenie storno (voliteľné)

 

Podmienky

- obsadenosť termínov si overujete priamo v CK Pelikan
- potrebná rezervácia pobytu e-mailom na pobyty@pelikan.sk alebo 02 / 3216 6321 
- termín je potrebné si rezervovať čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. 
- všeobecné obchodné podmienky CK nájdete na tomto odkaze

Ubytovanie v APLEND Kukučka Mountain Hotel and Residences****

 • APLEND Kukučka Mountain Hotel and Residences​**** (Úroveň ubytovacieho zariadenia je klasifikovaná podľa štandardov krajiny, v ktorej sa ubytovacie zariadenie nachádza.)
 • Hotel a Rezidencie Kukučka sa nachádzajú v centre jednej z najkrajších a najnavštevovanejších osád Vysokých Tatier – v Tatranskej Lomnici, kde končí aj jedna z najdlhších zjazdoviek na Slovensku. V blízkom okolí tejto históriou dýchajúcej tatranskej osady nájdete mnohé unikátne prírodné javy v podobe jaskýň a vodopádov, množstvo turistických chodníkov s dĺžkou viac ako 600 km, ale aj možnosť výletu visutou lanovkou priamo na Lomnický štít, skrátka to najkrajšie, čo na Slovensku máme.
 • Malebné prostredie Vysokých Tatier, harmónia prírody a tatranského okolia, komfortné ubytovanie – ideálne miesto pre vašu dovolenku, jednoducho relax vo veľkolepom štýle, aký si ihneď zamilujete.
 • Vybavenie hotela: Kukučka Relax centrum s 2 x parnou saunou, 2 x suchou saunou, 1 x infra sauna, Kneippovým kúpeľom, plne vybavené lyžiarne s moderným systémom sušenia a dezinfekcie, free Wifi v celom hoteli,trezor na izbách len v hlavnej hotelovej budove,24 hour servis – recepcia, údržba, reklamácie, skipasy, informácie, denná tlač, detský kútik, fitness, parkovanie v areáli hotela zdarma, parkovanie v garáži hotela za poplatok, krytá tenisová hala
 • Dvojposteľová izba LUX s rozlohou 22 – 25m2, zariadená vysokokvalitnými materiálmi s kamenným žulovým a masívnym dreveným obkladom z termodreva MAREINER HOLZ, s výhľadom na Lomnický štít alebo údolie Tatranskej Lomnice. Wi-Fi zdarma je k dispozícii v celom apartmáne. Zadarmo uteráky, župany, toaletné potreby a papuče v každom apartmáne. Kapacita tejto izby je maximálne 2 osoby.
 • Vybavenie izby Deluxe:
 • 1x manželská posteľ alebo 2x jednolôžko, kúpeľňa so sprchou, fén na vlasy, uteráky, župany, kozmetický balíček, internetové pripojenie, satelitná televízia, trezor, čajová súprava.
 • Apartmán Deluxe so samostatnou spálňou, obývačkou a kuchynským kútom s rozlohou 40 – 48m2, zariadený vysokokvalitnými prírodnými materiálmi, s kamenným žulovým a masívnym dreveným obkladom z termodreva MAREINER HOLZ, s výhľadom na Lomnický štít alebo údolie Tatranskej Lomnice. Wi-Fi zdarma je k dispozícii v celom apartmáne. Zadarmo uteráky, župany, toaletné potreby a papuče v každom apartmáne.
  Kapacita tohto apartmánu je maximálne 4 osoby - 2 osoby sú ubytované na​ prístelkách.
  K dispozícii sú aj apartmány s 2 spálňami.
 • Adresa hotela: Tatranska Lomnica 14646, 05960 Tatranská Lomnica, Slovensko
 • check in je možný od 15:00 hod.
 • check out je možný do 10:00 hod.
 • Zobrazenie na mape: TU

Cestovné poistenie

v CK Pelikán ponúka možnosť uzatvoriť individuálne poistenie na cestu a pobyt:

 • poistenie STORNO - zahŕňa poistenie storna a poistenie prerušenia cesty

Cena poistenia závisí od územnej platnosti (európa/svet), celkovej ceny objednávky na osobu a od dĺžky trvania pobytu.

Tipy a triky

Informácie o okolitých lyžiarskych strediskách:

Tatranská Lomnica

 • Srdce lyžiarov – Lomnické sedlo
 • Užite si slnečnú lyžovačku v Lomnickom sedle, ktorej východiskový bod začína v stredisku Vysoké Tatry – Tatranská Lomnica. Najvyššie  položená a najstrmšia zjazdovka z Lomnického Sedla 2 190 m n. m.,  uspokojí aj najnáročnejších lyžiarov. 1 300 metrové prevýšenie, 5-mesačná  garancia snehu, najmodernejšie sedačkové a kabínkové lanovky a rozšírené  zjazdovky sú zárukou skvelého zážitku na prvotriednej carvingovej 6,5 kilometrovej  trati so šírkou až do 60 m.
 • Vyhliadková veža na Skalnatom Plese vás ohúri výhľadom  na druhý najvyšší štít na Slovensku (Lomnický štít dostupný lanovkou). Stredisko zároveň ponúka takmer 6 km menej náročných zjazdoviek, čo ocenia najmä rodiny s deťmi. Lomnické sedlo svojou atraktivitou priťahuje okrem bežných lyžiarov, freeriderov, milovníkov adrenalínu aj individualistov. S moderným zasnežovacím systémom vám sneh v tomto stredisku rozhodne nebude chýbať.
 • Najmodernejšie lanovky
 • 15-miestna gondola na trase Štart - Skalnaté pleso v Tatranskej Lomnici  spĺňa požiadavky najmodernejšej technickej úrovne potrebnej do tejto horskej oblasti. Lanovka prekonáva 597 m prevýšenie, počet kabín je 37, doba jazdy trvá 7 min. a prepravná kapacita novej gondoly je 2 400 osôb za hod. Lanovka začína svoju cestu v údolnej stanici Štart (1 174 m.n.m) a končí na Skalnatom plese vo výške 1 772 m.n.m.
 • Viac informácií TU


Štrbské Pleso

 • Najvyššie položená tatranská osada Štrbské Pleso ponúka na južných svahoch Predného Soliska 9 kilometrov ľahkých a stredne ťažkých zjazdových tratí, ktoré s obľubou využívajú rodiny s deťmi a pokročilí lyžiari. Vysoké Tatry – Štrbské Pleso umožňuje svojím návštevníkom využívať služby požičovní lyží, snowboardov, ski – servisov a lyžiarskych škôl pre začiatočníkov. Využívajte najvyšší štandard služieb, ktorý toto špecifické stredisko pokojného a harmonického charakteru svojim návštevníkom poskytuje.
 • Štrbské Pleso láka vynikajúcimi lyžiarskymi podmienkami  so skvelými traťami na slalom, zjazd či bežecké lyžovanie, so službami  s najvyšším štandardom. Lyžiari si túto zimnú sezónu vychutnajú 9 km zasnežovaných zjazdoviek, pre bežkárov sú k dispozícii bežecké trate v celkovej dĺžke až 26,5 km. Určite nevynechajte príležitosť na  nočnú lyžovačku. Milovníci adrenalínu môžu navštíviť atraktívny snowpark. Štrbské Pleso je najvyššie položeným lyžiarskym strediskom na Slovensku a jeho čarovná atmosféra je i vďaka bohatej histórií a luxusným hotelom.
 • Viac informácií TU 

 

Dôležité informácie

 

V prípade, ak plánujete cestu spolu ako väčšia skupina a máte záujem o garanciu ubytovania v rovnakom hoteli, prosím kontaktujte náš Zákaznícky servis ešte pred ukončením rezervácie, alebo ihneď po jej vytvorení pre okamžité zaznačenie požiadavky. Naši pracovníci vám radi preveria aktuálnu dostupnosť miest pre daný termín. V prípade ak tak klient neurobí, nevieme garantovať objednávku rovnakého hotela.

UPOZORNENIE - pri rezervácii je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade.

*}