Joga&Fit pobyt v 4*Hoteli Sitno s Dankou Baloghovou

InstaGYM Joga pobyt s trénerkou Dankou Baloghovou

S naším FIT pobytom od InstaGYM zažijeme jogovo-športový víkend v Hoteli Sitno**** uprostred nádhernej prírody Štiavnických vrchov. Čakajú na vás hodiny jogy, tabaty, antistresové cvičenia a behy s inštruktorkou Dankou Baloghovou, ktorá sa skupinovým cvičeniam venuje už viac ako 20 rokov. Potiť sa budete okrem cvičenia aj v saune, či v bazéne. Budete mať možnosť využiť aj nádherný outdoor areál hotela vrátane vonajších bazénov a za pekného počasia sa okrem sály bude využívať na cvičenie aj vonkajšie plochy a okolitá príroda. V Hoteli Sitno na vás čaká vynovený vonkajší aj vnútorný bazén, termálny bazén aj saunový svet. Na svoje si prídu aj tí najmenší, pre ktorých je pripravená detská joga, kakao ceremónia a aj MiniMe dvojposchodový detský kútik, v ktorom sa môžu deti bezstarostne hrať, behať, skákať, maľovať ci rozvíjať svoje schopnosti v príjemnej a priateľskej atmosfére.
2 osoby, 3 osoby 3 dni Polpenzia Hotel Vlastná doprava 4* Detský kútik, Vlastná reštaurácia, WiFi, Wellness, Parkovanie, Bazén, Sauna

V skratke

Cena obsahuje

 • ubytovanie na 2 noci v 2-posteľovej izbe v Hotel Sitno Forest Resort****
 • stravovanie formou polpenzie vo forme bohatých bufetových stolov
 • neobmedzený vstup do 4 ELEMENTS Aqua & Relaxx Centra – termálny a plavecký bezén, saunový svet, detské bazény a šmykľavky, tobogán, lezecká stena, vonkajší areál vrátane bazénov
 • 3-dňový športový program - Vinyasa Power Joga – lekcie a workshop, Pilates, BodyBalance, Kruhový a intervalový tréning, FitDance, rodinná/detská Joga, detské cvičenie, dychové a relaxačné cvičenia, meditácia, beh a cvičenie v prírode, aquagym
 • 3-dňový animačný program pre deti a dospelých
 • 2-poschodový detský kútik so strážením denne 9-21hod. 
 • program pre deti s animátormi počas vybraných cvičení a večerné animácie pre dospelých 
 • parkovanie
 • Wi-Fi pripojenie 
 • všetky vyššie uvedené služby sú dostupné v závislosti od aktuálnych protipandemických nariadení vlády počas pobytu 
 • cena platí v prípade bezplatného založenia klubovej karty Trinity - cena bez klubovej karty 307 € / osoba v dvôjložkovej izbe obsadenej dvoma osobami

Cena neobsahuje

 • dopravu (vlastná doprava)
 • miestna daň - 0,70 €/ osoba/ noc

Podmienky

- obsadenosť termínov si overujete priamo v CK Pelikan
- potrebná rezervácia pobytu e-mailom na pobyty@pelikan.sk alebo 02 / 3216 6321 
- termín je potrebné si rezervovať čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. 
- všeobecné obchodné podmienky CK nájdete na tomto odkaze

Ubytovanie v Hotel Sitno Forest Resort****

 • Hotel Sitno Forest Resort****
 • Poloha: nachádza sa v obci Vyhne, uprostred príjemného prostredia hôr Banskej Štiavnice, 15 km od historického mesta Banská Štiavnica, 26 km od  lyžiarskeho strediska Ski Krahule.
 • Vybavenie dvojlôžkových izieb: dvojpostelová izba poskytuje komfortné ubytovanie pre 2 a max. 3 osoby. Izba je vybavená 2 pevnými lôžkami a roztahovacím kreslom, ktoré sa v prípade potreby využíva ako prístelka. Súčasťou vybavenia je kúpelňa s vaňou alebo sprchovým kútom, minibar, trezor, zabudovaný sušič vlasov, kvalitné 3D ortopedické matrace ZAREN, LCD televízor, satelitné pripojenie, telefón, bezplatné WI-FI pripojenie. Za príplatok si môžete na vyžiadanie objednať apartmány, suity alebo rodinnú izbu.
 • Vybavenie hotela: pre rodiny s deťmi - MiniMe je dvojposchodový detský kútik, v ktorom sa môžu Vaše deti bezstarostne hrať, behať, skákať, maľovať ci rozvíjať svoje schopnosti v príjemnej a priateľskej atmosfére. O vaše deti sa počas celého dňa postará skúsený a odborný personál. MiniMe Club je určený deťom od 4 do 12 rokov, mladšie deti sa tu môžu hrať pod dohľadom rodičov.
 • Športové aktivity: v interiéri hotela sa môžete odreagovať pri bowlingu, biliarde, stolnom tenise, X-Boxe, stolnom futbale, air hockey či šípkach. V hotelovom areáli sa nachádza vonkajší termálny bazén, vonkajší malý bazén, Adventure golf, 2 tenisové kurty a ihrisko na plážový volejbal.
 • Wellness: 4 Elements Day Spa - koncept masážnych procedúr a ošetrení vytvára novú cestu oddychu a relaxácie, ktorá bude sprevádzaná našimi jedinecnými produktmi znacky 4 elements Day Spa. Počas pobytu v priestoroch Day Spa Vás budú sprevádzať okúzlujúce vône produktov a liečivé chute našich domácich bylinkových čajov. Dokonalý relax Vám poskytne Wellness relax zone (relaxacná zóna),v ktorej sa nachádzajú 4 sauny (suchá, parná, solná, infrasauna) a relaxacný bazén s liecivou termálnou vodou obohatenou minerálnymi látkami ako je železo, vápnik, horcík, kremík, síra. Dalšou možnosťou aktívneho relaxu je Pool & Active zone (bazénová zóna), kde sa nachádza vnútorný plavecký bazén a Pool bar s relax bazénom. Počas letnej sezóny (máj-september) je táto zóna obohatená aj o vonkajšie bazény – plavecký bazén a detský Kopkov bazén. Relaxačný vírivý kúpeľ si môžete vychutnať aj v privátnej jacuzzi. V našej vírivke môžete strávit romantické chvíle vo dvojici s pohárom Hubert de Luxe alebo ju môžete využiť aj s priateľmi (max. 4 osoby).
 • Gastronómia: A lá carte reštaurácia ponúka kvalitné gastronomické služby, široký výber jedál z nášho jedálneho lístka, široký výber nápojov, rozmanitú vínnu kartu a príjemné prostredie. Lahodné jedlo si môžete vychutnať aj na novo zrekonštruovanej letnej terase, ktorá ponúka jedinečný výhľad na areál hotela s vonkajším termálnym bazénom, adventure golfovým ihriskom a krásnu prírodu Štiavnických vrchov. Terasa s komfortným ratanovým sedením je priamo prepojená vonkajším schodiskom s bazénovou terasou. Promenade reštauráciu Vám odporúčame najmä na stravovanie formou bohatých bufetových stolov, kde je pripravených niekoľko druhov hlavných jedál, prílohy, šaláty, dezerty a polievky. Raňajky formou bufetových stolov sa podávajú v čase 7:00 – 10:00, obed v čase 12:00 - 14:00, večera v čase 18:00 - 20:00. Wine, Coffee & Tea Lounge je príjemným priestorom na posedenie pri šálke kávy či čaju s Vašimi priateľmi a známymi. Pánom ponúka aj zábavu a oddych pri sledovaní športových programov. Grill & Sport bar je vhodným miestom na grilovanie, varenie gulášu a rôzne teambuildingové aktivity. V jeho blízkosti je aj vonkajší bar so širokou ponukou alko a nealko nápojov. Kapacita Grill & Sport baru je 100 miest. Možnosť využitia je počas celej letnej sezóny.
 • Foodie kulinárske štúdio: novootvorené kulinárske štúdio nájdete priamo v našom hoteli. Priestory Foodie ponúkajú možnosti na usporiadanie voľnočasových aktivít pre ubytovaných aj neubytovaných hostí, tematických kurzov varenia alebo kreatívnych teambuildingových aktivít pre firmy a kolegov. Špeciálne kurzy varenia delené podľa svetových kuchýň alebo špecifických tém (Indická, Talianská, Grécka, Moderná Slovenská kuchyňa, Steaky, Sushi, špeciality z rýb a množstvo ďalších kurzov...) Zábavné kurzy varenia prispôsobené pre rodiny s deťmi (príprava ľahkých a rýchlych chuťoviek alebo netradičné rodinné obedy, kedy varí celá rodina). Detské oslavy narodenín (Ponúkame netradičné oslavy narodenín – aj príprava narodeninových chuťoviek môže byť zábavou, varenie s maskotom a súťaže dodajú oslave ten pravý zážitok).
 • Adresa hotela: Vyhne 103, 966 02 Vyhne, Slovensko
 • Check in: od 16:00 h
 • Check out: do 10:00 h
 • (Úroveň ubytovacieho zariadenia je klasifikovaná podla štandardov krajiny, v ktorej sa ubytovacie zariadenie nachádza.)
 • Zobrazenie na mape​

Dôležité info

Prevádzka zariadenia, stravovacích služieb a wellness centra závisí od aktuálnych nariadení vlády v čase pobytu. 

Zájazd sa uskutoční pri minimálnej účasti 10 osôb. Maximálny počet osôb je 30. 

Cestovné poistenie

CK Pelikán ponúka možnosť uzatvoriť individuálne poistenie na cestu a pobyt:

 • poistenie STORNO - zahŕňa poistenie storna a poistenie prerušenia cesty

Cena poistenia závisí od územnej platnosti (európa/svet), celkovej ceny objednávky na osobu a od dĺžky trvania pobytu.