Tlač fotografií, fotomagnetky alebo fotoplátno vo formáte A4 a A3

Tlač fotografií, fotomagnetky alebo fotoplátno vo formáte A4 a A3

Táto ponuka má 3 varianty.

cena od 6,90 do 14,40

6x kúpené

Doručenie - poštovné a balné

Osobný odber

Dostupné za 7 dní od úhrady

Slovenská pošta

1,80€

(u vás za 7 dní od úhrady)

Domov plný spomienok

Aj vaša chladnička má city. Niekedy sa cíti prázdna a inokedy zas túži po vašej spoločnosti. Druhý problém vyriešite jednoducho - nechajte si vyrobiť magnetku s vlastnou fotografiou a zaveste ho na ňu. Poriadne si pretrieďte vašu zbierku fotografií a zvečnite si momenty, ktoré stáli najviac za to. Na výber máte aj klasickú tlač fotiek alebo fotoplátno vo formáte A4 alebo A3. To je hneď pripravené na zavesenie na stenu. Tak hor sa vybrať tie naj zábery!

V skratke

 • zľava na fotomagnetky, tlač fotografií a fotoplátno
 • fotoplátno vo formáte A4 alebo A3 - pripravené na zavesenie
 • môžete kombinovať rôzne fotky 
 • profesionálne služby
 • kvalitné a rýchle spracovanie
 • originálny tip na darček

Platnosť kupónu

do 31.08. 2019

Podmienky

 • po obdržaní kupónu je potrebná objednávka cez e-mail: fotodarcekykama@gmail.com (do e-mailu uveďte meno, adresu, telefón, typ kupónu, číslo, heslo a kópiu kupónu a vlastné fotografie, ktoré chcete použiť pri výrobe)
 • fotografie môžete posielať aj cez viac e-mailov, ak sa vám nezmestia veľkosťou do jedného e-mailu, príp. aj cez nejaké úložisko
 • pri objednávke fotomagnetiek musia byť fotografie kvalitné, min. veľkosť 500 KB
 • konečná kvalita magnetiek závisí od kvality vašich fotografií
 • tovar vám bude zaslaný do 7 pracovných dní odo dňa vykonania objednávky cez e-mail
 • možnosť osobného odberu na adrese: Štúdio Kama, Do dubu 31/5, 013 14 Kamenná Poruba (po e-mailovom potvrdení pripravenej objednávky)

Poskytovateľ

V cene kupónu za 6,90 € je zahrnuté:

 • tlač 20 ks fotografií 10 x 15 cm na super lesklom alebo matnom fotopapieri
 • 5 ks kvalitných fotomagnetiek 6 x 9 cm
 

V cene kupónu za 7,20 € je zahrnuté:

 • 1 fotoplátno A4 (21 x 30 cm) na pevnej podložke pripravené na zavesenie

 

V cene kupónu za 14,40 € je zahrnuté:

 • 1 fotoplátno A3 (30 x 42 cm) na pevnej podložke pripravené na zavesenie

 

Fotomagnetky

Doprajte si krásny a originálny darček od Foto Digital Studio. Či už pre vás alebo vašich najbližších. Na vašej chladničke vám budú pripomínať krásne spomienky.

Magnetky ako originálny darček pre vás doma alebo ako firemný predmet pre vašich obchodných partnerov a zákazníkov. Darujte rodinné magnetky svojím blízkym alebo prezentujte na magnetkách svoju firmu, logo či vizitku.

Na každej fotografii môže byť iná fotografia alebo môžu byť všetky rovnaké - je to len na vás. 

Dôležité pri objednávke: Rozmer 6 x 9 cm bude zachovaný len v prípade pomeru strán fotografie 2:3. V prípade iných rozmerov bude zachovaná vždy kratšia strana 6 cm.  

 

Tlač fotografií

Kvalitu a ostrosť fotografie vám zaručuje kvalitná tlač technológie Epson. Vyskúšajte skutočnú kvalitu fotografie! Ocenia ju najmä milovníci umeleckej fotografie či prírody. Na svoje si prídu aj tí, ktorí majú záujem o svadobné portrétové fotografie, ktoré vám určite budú závidieť všetci!

 

Fotografie musia spĺňať nasledovné podmienky:

Aby sa naozaj dosiahla maximálna kvalita fotografie, je potrebné zasielať fotografie veľkosti minimálne 1 MB. Fotografia by mala byť ostrá, čím menej šumu, tým lepšie. Najlepšie vyniknú detailné fotografie, ako napríklad svadobné portréty (tam, kde sú osoby na ploche celej fotografie), prírodné (detaily ako stromy, zvieratká, kvety a pod.) Samozrejme, že vás budeme písomne informovať, či je fotografia vhodná alebo nie, podľa toho budete môcť poslať prípadne inú fotografiu.

 

Fotoplátno

Fototoplátno CANVAS je vyrobené z prírodného bavlneného materiálu pre kreatívnu tlač fotografií, umeleckých reprodukcií a iných výtlačkov. Plošná hmotnosť plátna je 340 g/m². Veľkou výhodou je, že plátno je celoplošne podlepené na MDF podložke, čím výrazne obmedzuje poškodenie plátna pri náhodnom páde alebo nepozornej manipulácii. Plocha plátna, ktoré je naťahované na drevený rám, je v podstate voľná a pri páde môže dôjsť k väčšiemu riziku pretrhnutia a poškodenia obrazu. Ďalšou veľkou výhodou je i fakt, že rohy plátna sa ohýbajú len 8 mm cez okraj a tým nestratíme detaily i na okraji fotografie. Pri bežnom naťahovaní na drevený rám sa okraj ohýba 2 až 3 cm!

Dôležité pri objednávke: Fotografie musia byť kvalitné, min. veľkosť nad 1 MB.

 

FOTO - Digitál štúdio

Fotoštúdio poskytuje fotoslužby ako fotografovanie, natáčanie udalostí (svadby, rodinné a firemné udalosti), fotografovanie na doklady, výrobu vizitiek, oznámení, reklamných letákov, prepisy VHS na DVD, potlač tričiek, hrnčekov a ďalších predmetov. Tiež sa špecializuje na tlač fotografií na vybrané druhy fotopapierov umeleckého charakteru.