Tlač fotografií, fotomagnetky alebo fotoplátno vo formáte A4 a A3

1 fotoplátno A4 (21 x 30 cm) na pevnej podložke pripravené na zavesenie

Obraz je lepší ako tisíc slov. Zhmotnite vaše najcennejšie spomienky na originálne fotomagnetky, fotoplátno vo formáte A3 a A4 alebo si dajte vytlačiť svoje najlepšie zábery.

1 fotoplátno A4 (21 x 30 cm) na pevnej podložke pripravené na zavesenie

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 3 varianty.

cena od 6,90 do 14,40

6x kúpené

Doručenie - poštovné a balné

Osobný odber

Dostupné za 7 dní od úhrady

Slovenská pošta

1,80€

(u vás za 7 dní od úhrady)

Domov plný spomienok

Aj vaša chladnička má city. Niekedy sa cíti prázdna a inokedy zas túži po vašej spoločnosti. Druhý problém vyriešite jednoducho - nechajte si vyrobiť magnetku s vlastnou fotografiou a zaveste ho na ňu. Poriadne si pretrieďte vašu zbierku fotografií a zvečnite si momenty, ktoré stáli najviac za to. Na výber máte aj klasickú tlač fotiek alebo fotoplátno vo formáte A4 alebo A3. To je hneď pripravené na zavesenie na stenu. Tak hor sa vybrať tie naj zábery!

V skratke

  • zľava na fotomagnetky, tlač fotografií a fotoplátno
  • fotoplátno vo formáte A4 alebo A3 - pripravené na zavesenie
  • môžete kombinovať rôzne fotky 
  • profesionálne služby
  • kvalitné a rýchle spracovanie
  • originálny tip na darček

Informácie

Po obdržaní kupónu je potrebná objednávka cez e-mail: fotodarcekykama@gmail.com​. Do e-mailu uveďte meno, adresu, telefón, typ kupónu, číslo, heslo a kópiu kupónu, vlastné fotografie, ktoré chcete použiť pri výrobe. Pri objednávke fotomagnetiek musia byť fotografie kvalitné, min. veľkosť 500 KB​. Nevhodné fotografie sú tmavé, neostré, s nízkym rozlíšením. O nevhodnosti alebo nekvalitnosti vašich fotografií vás budeme informovať. Konečná kvalita magnetiek závisí od kvality vašich fotografií. Možnosť osobného odberu na adrese: Štúdio Kama, Do dubu 31/5, 013 14 Kamenná Poruba (po e-mailovom potvrdení pripravenej objednávky). Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu. 

Poskytovateľ

Foto - Digitál štúdio

Ulica do Dubu 31/5
013 14 Kamenná Poruba
0904 954 258