Relaxačný pobyt v Penzióne U Tří Jasanů neďaleko Znojma s wellness, prehliadkou Louckého kláštora a degustáciou vína

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 119,90 do 175

5x kúpené

Nielen pre milovníkov vína

Javory, duby, smreky či borovice - každý strom je super, ale jasene celkom určite vedú. Obzvlášť, keď sú tri. Presvedčí vás o tom aj pobyt v Penzióne U Tří Jasanů. Nádherný vinársky región, zaujímavá história Znojma (na povrchu aj pod povrchom) a skvelé ubytovanie vo vidieckom štýle - na pobyte u našich susedov vám bude hej! V cene je aj fantastická polpenzia a ochutnávka vín počas návštevy kláštora. Na Morave teda nebude len dobre, ale aj veselo. Naplánujte si bezstarostné dni, ktoré vymažú všetok stres a nabijú vás dobrou energiou!

2 osoby 3 dni Polpenzia Penzión Vlastná doprava Berieme karty, Parkovanie zadarmo, Vlastná reštaurácia, WIFI zadarmo, Parkovanie, Romantika, Terasa

V skratke

 • zľava na pobyt v Penziónu U Tří Jasanů na Morave
 • výborná polpenzia v cene pobytu
 • poloha v pokojnej časti neďaleko Znojma
 • deti do 3 rokov ZADARMO

Platnosť kupónu

do 30.09. 2019

Podmienky

 • obsadenosť termínov si overujete priamo v Penzione U Tří Jasanů, ktorý pobyt poskytuje
 • potrebná rezervácia pobytu: +420 777 808 124, alebo na e-mailu: penzionutrijasanu@seznam.cz  (pri rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu)
 • termín je potrebné si rezervovať čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne

Poskytovateľ

Penzion U Tří Jasanů

Nový Šaldorf 56
671 81, Nový Šaldorf - Sedlešovice, Znojmo, Česká republika
+420 777 808 124

Hodnotenia zákazníkov

Penzion U Tří Jasanů

Excelentné

5 z 5 (1x)

100% zákazníkov odporúča túto spoločnosť (1 / 1)

 • 5
  1
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Na výber máte tieto varianty kupónov:

 • pobyt na 3 dni (2 noci) pre 2 osoby s polpenziou (Ne-Pia) za 119,90 €
 • pobyt na 4 dni (3 noci) pre 2 osoby s polpenziou (Ne-Pia) za 175 €

 

V cene každého kupónu je zahrnuté:

 • ubytovanie s polpenziou (večere v rámci polpenzie sú dvojchodové)
 • 90 min. privátna fínska sauna + para
 • 50% zľava na privátnu vírivku 60 min
 • Wi-Fi
 • parkovanie, úschovňa bicyklov
 • rekreačné poplatky
 • prehliadka Louckého kláštora s ochutnávkou vína
 • 20% zľava na víno zakúpené v reštaurácii penziónu

 

Možné príplatky:

 • ubytovanie so zvieraťom: 7 €/osoba/noc
 • deti od 3 do 15 rokov: podľa individuálnej dohody
 • zapožičanie bicyklov Head: 299 Kč/deň/bicykel
 • pobyt cez víkend: za príplatok podľa dohody s recepciou

 

Penzión U Tří Jasanů

Penzión U Tří Jasanů sa nachádza v Znojme, 43 km od mesta Mikulov. Ponúka vlastnú štýlovú reštauráciu s domácou kuchyňou a výbornou kávou, bar, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch a parkovanie na súkromnom parkovisku na mieste zdarma. Má aj vlastnú letnú záhradu s novou terasou a novým grilovacím zrubom - je možné rezervovať si ju na súkromné účely.

Izby majú súkromnú kúpeľňu s vaňou alebo sprchovacím kútom.

V okolí sa môžete venovať rôznym aktivitám, ako napríklad cyklistike a pešej turistike. 

Na kozmetiku a masáže je potrebné objednať sa minimálne 24 hodín vopred.

Pobyt je možný od nedele do piatku.

 

Tipy na výlet:

Loucký kláštor

Ak sa chcete zoznámiť podrobnejšie s históriou kláštora a spoznať miesta, kam sa bežní návštevníci nedostanú, potom vás pozývame na organizovanú prehliadku. Program zahŕňa privítanie v návštevníckom centre, prehliadku obrazovej galérie, románskej krypty, debnárskeho a vinárskeho múzea, štukových sál a pivníc. Prehliadka je zakončená ochutnávkou piatich vzoriek vína. Každý návštevník získa štýlový suvenír - "koštovačku", pre detských hostí sú pripravené špeciálne darčeky. Vodičom a abstinentom bude ponúknutá fľaštička vína s obsahom 0,187 l. Pre ohlásené skupiny nad pätnásť osôb je možné prehliadku prispôsobiť podľa ďalších požiadaviek. Dĺžka prehliadky je asi 90 minút. Prehliadky prebiehajú denne od 9:00 do 18:00.

Národný park Podyjí - mnoho peších a cyklistických turistických trás.

Vínobus

Od mája do septembra máte možnosť využiť jazdu Vínobusom, ktorý vás prevezie po vinárskom okolia. Na parkovisku pred penziónom U Tří Jasenû sa nachádza jedna z jeho zastávok a priamo v reštaurácii hotela je jedno z ochutnávkových miest. Jazda Vínobusom je sprevádzaná sprievodcom. Zvoľte si okružnú jazdu alebo len časť trasy podľa vlastného uváženia a objavujte krásy Znojemska!

Okružná jazda mestom Znojmom turistickým vláčikom

Predstavte si vyhliadkovú jazdu malebným historickým mestom a pôvabnou prírodou, pri ktorej držíte v ruke orosený pohárik vína zo Znovína. Z takéhoto sna sa môže stať splnené želanie, ak sa vydáte na okružnú jazdu turistickým vláčikom, ktorý vás počas 90 minút prevezie najzaujímavejšími časťami kráľovského mesta Znojmo. Prejdete stredovekými uličkami aj námestiami, uvidíte významné stavebné pamiatky a pokocháte sa pohľadmi na mesto z údolia Dyje.

Excalibur City - detský zábavný park Kinderwelt a outletové centrum Freeport - jedno z najväčších nákupných a zábavných centier nachádzajúce sa na rakúsko - českej hranici.

Termálne kúpele Laa

Termálne kúpele Laa (Therme Laa Hotel & Spa) ponúkajú celoročné kúpanie a vyžitie pre deti i dospelých za prijateľné ceny.

Therme Laa ponúka vnútorný aj vonkajší termálny bazén s vírivkami, vodopádmi s teplotou 34 °C, vonkajší termálny bazén so slanou vodou s teplotou 36 °C a vonkajší bazén pre aktívnych s chladnejšou vodou.

V termálnych kúpeľoch Laa si na svoje prídu aj deti. Pre nich sú tu vnútorné i vonkajšie vodné atrakcie, veľké pieskovisko aj detský kútik a v lete aj skákací hrad. Therme Laa ponúka aj 90-metrový nerezový tobogán, relaxačné miestnosti a saunový svet.

Južná Morava

Perlu Južnej Moravy preslávili filmové a hudobné festivaly, aj každoročné slávnosti vinobrania. Medzi symboly mesta patrí panoráma červených striech i stredoveké opevnenia v čele s Radničnou vežou a majestátnym hradom nad riekou Dyjí. A čo ešte len historické centrum s desiatkami útulných kaviarní a reštaurácií. Zabudnúť nemožno ani na tunajšie preslávené kaviarne, vinárstva a pivničky.

Znojemské podzemie je labyrint navzájom sa prepletajúcich podzemných chodieb, miestami až štyrmi poschodiami nad sebou, o celkovom rozsahu cca 25 km. Do tajomna môžete nahliadnuť na novej prehliadkovej trase s rozprávkovým až hororovým ladením.

Zámok Vranov nad Dyjí

K najpozoruhodnejším svetským stavbám stredoeurópskeho baroka patrí zámok Vranov nad Dyjí. Vznikol prestavbou z románskogotického hradu, ktorý je prvýkrát spomínaný v roku 1100. Dnes je zámok národnou kultúrnou pamiatkou a je situovaný v západnej časti Národného parku Podyjí. K dispozícii sú štyri prehliadkové okruhy.