8-dňová letecká dovolenka na Cypre

Prvé budúcoročné šumenie mora na Cypre

Už teraz sa tešíte na letnú dovolenku? Poďte ju zažiť trošku skôr a vydajte sa na severnú stranu Cypru s Eko-travel, ktorá sa pýši celoročným slnečným počasím bez dažďa a zimy. Ubytovaní budete v prepychovom hoteli Riverside Premium**** a v cene okrem letenky a služieb sprievodcu budete mať aj raňajky, výlet do Girne a všetky transfery. Navyše si môžete dokúpiť exkluzívne balíčky, ktoré zahrňajú obedy alebo večere, rôzne výlety a šepciálne večery alebo ochutnávky.

1 osoba 8 dní Raňajky Hotel Letecky 4* More, Romantika

V skratke

 • zľava na 8-dňový pobytový letecký zájazd na Cyprus pre jednu osobu
 • špičkové ubytovanie v 4* hoteli Riverside Premium
 • poldenný výlet do Girne
 • možnosť doobjednať si exkluzívnych balíčkov s obedami alebo večerami spolu s výletmi a špeciálnymi večermi alebo ochutnávkami
 • možnosť dopriať si aj turecký hammam
 • príjemná atmosféra a osobný priateľský prístup ku klientom
 • kvalifikovaný český alebo slovenský sprievodca
 • využite prvý budúcoročný relax pri mori

 

cyprus eko travel

Platnosť kupónu

do 13.05. 2015

Podmienky

 • pred zakúpením kupónu na zájazd sa informujte o aktuálnej obsadenosti termínu v cestovnej kancelárii
 • po obdržaní kupónu je potrebné nahlásiť sa ihneď do cestovnej kancelárie, maximálne do 14 dní pred plánovaným odletom a rezervovať si zájazd na tel. č.: 0948 107 696 alebo na info@eko-travel.sk
 • termín je potrebné rezervovať si čo najskôr, v prípade neskorej rezervácie negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne
 • množstvo kupónov v akcii nie je limitované
 • v cene nie sú letiskové, palivové, servisné a rezervačné poplatky za 139 €/osoba (povinný príplatok)

Poskytovateľ

Na výber máte tieto tri termíny pobytu na Cypre:

 • 1.4. - 8.4.2015 za 299 €
 • 29.4. - 6.5.2015 za 349 €
 • 6.5. - 13.5.2015 za 349 €

 

Kupón pre jednu osobu zahŕňa:

 • letenka z Viedne do Erkanu a späť s medzipristátim v Antalyi alebo Istanbule
 • všetky transfery
 • 7x ubytovanie s raňajkami v 4* hoteli Riverside Premium
 • slovensky alebo česky hovoriaci sprievodca
 • poldenný výlet do Girne 

 

cyprus eko travel

V cene nie sú zahrnuté služby:

 • povinný príplatok za letiskové, palivové, servisné a rezervačné poplatky 139 €/osoba
 • komplexné cestovné poistenie klienta: 1,65 €/osoba/deň
 • obed 12 €/osoba
 • večera 15 €/osoba

 

Exkluzívne služby za doplatok:

 • Balík služieb A: 7x večera formou švédskych stolov, celodenné výlety Famagusta, Nikózia, deň ochutnávok, Karpaz, poldenný výlet Kyrenia - 149 €/osoba
 • Balík služieb B: 6x obed formou švédskych stolov, cyperský večer, turecký hammam s penovou masážou - 129 €/osoba

 

cyprus eko travel

Oblasť severného Cyprusu

Užite si nevšedné Veľkonočné sviatky alebo prvé májové dni na severe prekrásneho ostrova Cyprus, pri malebnom meste Girne. Tento ostrov je nazývaný aj ostrovom lásky, pretože práve tu sa zrodila bohyňa lásky a krásy Afrodita. Je obmývaný stredozemným morom, približne 65 km južne od Turecka a 770 km  juhovýchodne od gréckej pevniny. Ak snívate o dovolenke s čistou slnečnou oblohou, bez dažďa a zimy, tak ste sa určite rozhodli správne, pretože práve severný Cyprus sa môže pýšiť po celý rok slnečným počasím s nízkou vlhkosťou.

Cyperčania sú priateľskí a srdeční ľudia veľmi milí k cudzincom, známi svojou pohostinnosťou. Veľmi si vážia svoju rodinu a svoje tradície. 

 

Fakultatívne výlety

Cyprus nie je zaujímavý len prekrásnymi plážami, ale aj pamiatkami a kultúrou, ktorá je tu zakotvená, preto sú pre vás pripravili aj veľmi zaujímavé fakultatívne výlety ako:

Girne: poldenný výlet, počas prehliadky mesta budete mať možnosť navštíviť zrúcaninu hradu Sv. Hillarion, o ktorom sa hovorí, že bol pre Walta Disneyho inšpiráciou na tvorbu hradu pre Šípkovú Ruženku. Vychutnajte si dych vyrážajúci pohľad na prekrásne pobrežie a ponorte sa do čias križiackych výprav. Táto prehliadka je ukončená návštevou opátstva Bellapais, ktoré je považované za majstrovské dielo gotickej architektúry a kde Lawrence Durrell napísal svoju slávnu knihu „Bitter Lemon“.

cyprus eko travel

Nikózia: celodenný výlet, hlavné a najväčšie mesto ostrova Cypru a taktiež jediné rozdelené hlavné mesto na svete. Zavedieme vás z pobrežia do vnútrozemia úzkych uličiek obdivujúc miešajúce sa kultúry so svojim starovekým kúzlom. Môžete sa tešiť na starobylé hradby mesta, známy Kakawansaray (Büyük Han), katedrála sv. Sofie, teraz Selimiye mešita a veľký krytý bazár (Bandabuliya).

cyprus eko travel

Známe mesto Famagusta - celodenný výlet s obedom. Výlet ponúka záujemcom prehliadku mesta s bohatou históriou. Neďaleko Famagusty sa nachádzajú ruiny starovekého antického mesta Salamis, ktoré sú dlhodobým svedkom rôznych historických udalostí. Nasledujúcou zastávkou bude kláštor St. Barnabas, kde uvidíte bohaté archeologické múzeum a kaplnku, postavené nad hrobom apoštola Barnabáša. V samotnom centre mesta je možné navštíviť množstvo pamiatok.

cyprus eko travel

Deň plný ochutnávok (syry, chlieb, káva, čaj, olivový olej...) v tradičných cyperských dedinkách.

Karpaz - celodenný výlet s obedom. Dobrodružný výlet na svetoznámy a dosiaľ málo turistami prebádaný polostrov Karpaz, raj s krásnymi plážami. Vďaka flóre a faune je región chránenou prírodnou rezerváciou bez akejkoľvek priemyselnej výroby. Vidieť môžete úžasné scenérie, dokonca divokých oslíkov „Hector“ popri ceste. Počas dňa navštívite aj prístav Bogozi, nahliadnete do výroby olivového oleja a uvidíte aj kláštor sv. Andreja, pútnické miesto gréckych Cyperčanov. Na záver určite oceníte kúpanie na krásnej pláži „Golden beach“.

cyprus eko travel

Turecký hammam – nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť očistiť telo i myseľ prekrvením vašej pokožky a naštartovaním lymfatického systému. Po tejto typicky penovej masáži sa budete cítiť ako znovuzrodení.

Cyperský večer – zažijete typické reštauračné stravovanie s rôznymi predjedlami, po ktorých bude nasledovať hlavné jedlo. Celý večer bude sprevádzaný typickou živou domácou hudbou a ako vrchol večera bude brušná tanečnica.

 

Riverside Premium Hotel

Novootvorený Riverside Hotel Premium sa skladá z 84 luxusných izieb, z ktorých každá obsahuje manželskú posteľ, rovnako aj vlastnú kúpeľňu s WC a jacuzzi. Izby boli navrhnuté tak, aby zaistili vaše pohodlie. 


Cestovná kancelária EKO-TRAVEL:
EKO-TRAVEL, s.r.o., je kompetentným partnerom odpovedať na všetky vaše otázky týkajúce sa dovolenky v Turecku. Máme bohaté skúsenosti, vedomosti, ako i dlhoročné kontakty, ktoré využívame pri vytvorení ideálnej trasy pri spoznávaní krajiny a zároveň vieme odporučiť vyhľadávané pamiatky v celom Turecku. Turecko je krajina, ktorú stojí za to navštíviť a dozvedieť sa o nej viac.