Skialpinistický kurz vám počas jedného dňa ukáže adrenalínový horský zážitok
4x kúpené

Kurz skialpinizmu vám otvorí dvere k slobode a adrenalínu

Čerstvý prašan, žiadne rady pri lanovkách ani preplnené zjazdovky, tie najlepšie terény a najkrajšie výhľady. A k tomu úplný pocit adrenalínu a slobody. Predtým, než sa do skialpinizmu pustíte sami, mali by ste si osvojiť základy na kurze. Príďte zažiť dobrodružný deň pod vedením skúseného inštruktora. Vezmite kľudne i priateľa či priateľku alebo celú partiu - jedného kurzu sa môže zúčastniť až 6 ľudí. Podľahnite novému a nevšednému alebo pripravte vianočné prekvapenie zimnému nadšencovi vo vašom okolí.

V skratke

 • zľava platí na 1-dňový kurz skialpinizmu
 • nevšedný zážitok
 • v cene ja aj komplet zapožičanie výstroja
 • tip na darček

 

Platnosť kupónu

do 31.03. 2017

Podmienky

 • potrebná objednávka termínu kurzu s nahlásením čísla kupónu, mena a priezviska, telefónneho čísla e-mailom na: horoskola@horoskola.sk. 
 • informácie ohľadom kurzu na tel. č.: +421 905 576 634.
 • je nutné sa preukázať platným kupónom
 • kurz môžu absolvovať aj deti od 12 rokov s primeranou fyzickou kondíciou.
 • potrebné vybavenie: teplé oblečenie (termo vrstva + izolačná vrstva + vrchná vrstva + dobré ponožky), malý batoh, kde si zbalíte náhradné oblečenie na prezlečenie po výstupe

Poskytovateľ

HOROŠKOLA.SK, s.r.o.

1.mája 1205/133
031 01 Liptovský Mikuláš
 
Telefón:
0905 576 634
 

V cene kupónu za 55 € je zahrnuté:

 • 1-dňový skialpinistický kurz pre 1 osobu
 • požičanie výstroja v cene (lyže, lyžiarky, palice, lopata, sonda, vyhľadávač) 

 

Kurz môžu absolvovať aj deti od 12 rokov s primeranou fyzickou kondíciou.

 

Skialpinizmus - zoznamovací kurz 

Pootvoríme ti dvere k niečomu, čo si možno ešte nezažil-a, čo si ešte nevyskúšal-a. Neváhaj a príď prežiť príjemný deň sám-a alebo s kamarátom-tkou, či s partiou. Budeš mať možnosť si to vyskúšať a niečo sa aj naučiť. A keď budeš mať záujem pokračovať ďalej, dozvieš sa viac ...

Počet:
Max. 6 kurzistov na inštruktora pri kurze skialpinizmu.
Je to osvedčený počet kurzistov, ktorým sa inštruktor môže plne venovať s dodržaním pravidiel bezpečnosti.

Počasie a čas:
Sú veci, ktoré nedokážeme ovplyvniť (napr. počasie). Snažíme sa vyhnúť tomu, že budeme niekoľko dní sedieť na chate len preto, že počasie, či podmienky sú nepriaznivé (dlhodobé dažde, nebezpečenstvo lavín, málo snehu a pod). Preto termín plánujeme podľa tvojho a nášho času a samozrejme podľa počasia.

Materiál:
Potrebná výstroj: skialpový set (lyže+viazanie+lyžiarky+pásy+paličky), lavínový set (vyhľadávač+lopata+sonda). V prípade, že nemáš výstroj alebo časti výstroja na kurz, ktorého sa chceš zúčastniť, je možné tento materiál si u nás zapožičať. (požičovňa). Odporúča sa tiež vziať si teplé oblečenie (termo vrstva + izolačná vrstva + vrchná vrstva + dobré ponožky), malý batoh, kde si zbalíte náhradné oblečenie na prezlečenie po výstup.

 

*}