Termokryolipolýza - novinka r. 2012 a kryolipolýza. Inovatívne metódy na chudnutie a formovanie postavy.

Termokryolipolýza - novinka r. 2012 a kryolipolýza. Inovatívne metódy na chudnutie a formovanie postavy.

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 11,99 do 19,99

64x kúpené

Vyformujte si postavu bez namáhavého cvičenia či drastických diét.

Túžite po krásnej a štíhlej postave? S kryolipolýzou a termokryolipolýzou je to možné. Kryolipolýza je inovatívna metóda chudnutia a formovania postavy - ochladenie tukových buniek, čím sa zbavíte nadbytočných kilogramov. Vyskúšajte ošetrenie najúčinnejším unikátnym svetový prístrojom Lipo Cryo 3 v 1 len za 11,99€ alebo si zakúpte kupón na termokryolipolýzu s voliteľnou elektroforézou - inovatívnu technológiu vyvinutú na redukciu podkožného tuku ochladzovaním - zmrazením a kryštalizáciou a následným topením tukových buniek s impozantnými výsledkami a to v priebehu pár minút len za 19,99€.
K obidvom ošetreniam je pre vás pripravený bonus - 30 minútová lymfodrenáž zadarmo.

V regeneračnom a rekondičnom centre formovania postavy v Galante sa pod dohľadom kvalifikovaných odborníkov a za pomoci najmodernejších prístrojov váš sen o dokonalejšej postave stane skutočnosťou.

Wellness

V skratke

 • zľava na ošetrenie kryolipolýzou 3 v 1 len za 11,99€ alebo termokryolipolýzou len za 19,99€
 • príjemné prostredie a individuálny prístup ku každému zákazníkovi
 • vyskúšajte najmodernejšie ošetrenia na formovanie postavy a chudnutie
 • ošetrenie unikátnym a najúčinnejším svetovým prístrojom Cryo Lipo
 • 30 minútová lymfodrenáž zadarmo
 • dostaňte sa do lepšej formy jednoducho a za menej

Platnosť kupónu

do 31.07. 2013

Podmienky

 • kupón platí pre 1 osobu na jednorázové ošetrenie podľa typu kupónu
 • počet kupónov na osobu nie je obmedzený
 • potrebná objednávka na tel.č.: 0903 202 424
 • zmenu alebo zrušenie termínu je potrebné ohlásiť min. 24 hodín vopred, v opačnom prípade kupón stráca svoju platnosť
 • množstvo kupónov v akcii nie je limitované
 • kupón platí od 4.3.2013 do 31.7.2013

Poskytovateľ

Regeneračné a rekondičné centrum WELL - EMMA


Vajanského 1201 (v budove Union banky oproti Tescu)
92401 Galanta

telefón:
0903 202 424

wellemma@wellemma.sk
www.wellemma.sk

Vyberte si z dvoch typov kupónov:


Kryolipolýza 3 v 1:

 • kavitácia (15 min.) + vákuum (15 min.) + kryolipolýza (30 min.) a lymfomasáž (30 min.) za 11,99€
   

Termokryolipolýza:

 • kavitácia (10 min.) + kryolipolýza (3 x 10 min.) + rádiofrekvencia (3 x 10 min.) a lymfomasáž (30 min.) za 19,99€

 

Wellness

Kryolipolýza 3 v 1

Overená technológia určená k neinvazívnemu odbúravaniu podkožného tuku. Pri kryolipolýze ide o proces riadeného zmrazenia tukových buniek, ktorých obsah sa skryštalizuje, následne bunka odumrie a je z tela odstránená lymfatickým systémom.

KRYOLIPO je možné aplikovať na všetkých častiach tela, kde je tukový vankúš. Najžiadanejšími lokalitami sú brucho, boky, vnútorné, vonkajšie stehná, spodná časť chrbta a vnútorná časť paží. Po jednom sedení dochádza k eliminácii 25-45% tukového tkaniva. Približne 40% výsledného efektu je viditeľných za 30 dní od zákroku. K získaniu konečného efektu je treba počkať 6 týždňov. Odporúča sa absolvovať zákrok na jednu anatomickú oblasť opakovane, maximálne však štyrikrát.

Metóda je bezbolestná, nepotrebuje rekonvalescenciu. Klient sa hneď po procedúre môže vrátiť k bežnému spôsobu života. Metóda nekladie požiadavky na stravovacie návyky, užívanie liekov alebo cvičenie.

Wellness

Vákuum a kavitácia

Najmodernejšie prístroje 3 v 1 na bezbolestnú liposukciu zmrazením sa kombinujú zlúčením ultrazvuku s vákuom. V ošetrovanej oblasti dokáže vákuová hlavica vytvoriť podtlak, ktorý má za následok rozprúdenie obehu (krvného i lymfatického), znásobuje účinkok kavitácie a zároveň krásne vyhladí pokožku. Ošetrenie pri ktorom sa kombinuje ultrazvuk a vákuum má tiež veľmi priaznivé účinky na tzv. pomarančovú pokožku - celulitídu.

Wellness

Termokryolipolýza s elektroforézou - novinka r. 2012

Je to inovatívna technológia vyvinutá na redukciu podkožného tuku ochladzovaním - zmrazením a kryštalizáciou a následným topením tukových buniek s impozantnými výsledkami a to v priebehu pár minút. Metóda je bezbolestná s preukázateľnými výsledkami. Odstránené tukové bunky sú preč a keď klient dosiahne stabilnú hmotnosť, výsledok je aplikovateľný na každú časť tela a trvalý. Termokryolipolýza využíva kontrastnú terapiu - striedanie pôsobenia tepla a chladu (10 min. chladu, 10 min. tepla), čím sa zlepšuje obeh krvi a zrýchľuje metabolizmus, má dlhodobý efekt.

Výhody ošetrenia:

 • nepoužíva žiadne ihly, je to neinvazívna metóda - bez bolesti
 • neporušuje integritu kože - bez modrín a raniek
 • nie je potrebná anestézia - nestrácate čas
 • po procedúre nie je potrebné použitie liekov tlmiacich bolesť
 • ihneď po procedúre sa môžete vrátiť k bežným denným činnostiam (práca, šport, atď.), rekonvalescencia nie je potrebná
 • stihnete ju cez obednú prestávku


Termokryolipolýza s elektroforézou sa vykonáva prístrojom  prostredníctvom dvoch chladiacich aplikátorov - doštičiek o rozmeroch 8 x 12 cm priamo na kožu klienta v oblasti, na ktorú má byť zákrok zacielený. Redukcia tuku je dosahovaná striedaním chladu 4 až 6°C a tepla 39°C v 10 min. intervaloch. Procedúra trvá 60 min. V jeden deň je možné aplikovať termokryolipolýzu najviac na dve rôzne telesné partie. Opakovať procedúru na tú istú partiu tela  sa odporúča po 6 - 8 týždňoch. Úbytok tuku po prvej procedúre je až 35% zacielenej oblasti

 

Prístrojová lymfomasáž

Pri masáži sa stimuluje lymfatický systém, celá sieť lymfatických vlásočníc, väčších lymfatických ciev a lymfatických uzlín. Pomáha predchádzať opuchom spôsobeným nedostatočnou činnosťou lymfatického systému, zmierňovať celulitídu a priaznivo ovplyvňovať aj celkový zdravotný stav. Regeneruje, detoxikuje, zlepšuje stav pokožky, je prevenciou proti kŕčovým žilám a má výborné účinky pri syndróme ťažkých nôh.

žena

Regeneračné a rekondičné centrum formovania postavy Galanta

Programy na chudnutie a formovanie postavy v našom centre sú zamerané na cielené chudnutie, korekciu problémových telesných partií, spevnenie postavy, zlepšenie kvality tkanív a redukciu hmotnosti.
Nové metódy pomocou moderných prístrojov v našom centre vám zaručujú radikálne riešenie vašich problémov oveľa rýchlejšie (už v priebehu 3-4 týždňov) a iba s minimálnou námahou.

Wellness

Wellness

Wellness