Belianske Tatry: Jeseň a zima v Penzióne u Veroniky v Ždiari s polpenziou a zľavami do aquaparkov

3x kúpené

Poriadna dávka energie z prírody

Aj vy si myslíte, že príroda dokáže liečiť? Ak ste sa o tom ešte nepresvedčili, vyberte do hôr! Pobyt v Belianskych Tatrách je naozaj terapiou na všetky problémy. Príďte chytiť druhý dych v tradičnej goralskej dedinke Ždiar. Dočasnú strechu nad hlavou vám ponúkne rodinný Penzión u Veroniky. Môžete si urobiť výlet do AquaCity Poprad, termálnych kúpeľov Goracy Potok v Poľsku a určite sa vyberte aj na potulky tatranskou prírodou. Zbaľte rodinu a vyberte sa na pohodový výlet do Tatier!

2 osoby 3 dni Polpenzia Penzión Vlastná doprava Vlastná reštaurácia, WiFi, Parkovanie, Aquapark, Pre rodiny, Bazén

V skratke

 • zľava na 3-dňový pobyt pre 2 osoby v Penzióne u Veroniky v Ždiari
 • v cene raňajky formou bufetových stolov a večere s výberom z 21 jedál s polievkou a dezertom
 • možnosť kombinovať kupóny a predĺžiť si pobyt
 • rodinná atmosféra a ústretový personál
 • penzión je zameraný na rodiny a ľudí, ktorí hľadajú pohodu
 • zľava do Aquacity Poprad a Goracy Potok
 • Wi-FI k dispozícii grátis
 • deti do dovŕšenia 2,99 rokov pobyt s polpenziou zadarmo bez nároku na lôžko

Platnosť kupónu

do 16.12. 2018

Podmienky

 • obsadenosť termínov si overujte priamo v Penzióne u Veroniky, ktorý pobyt poskytuje
 • potrebná rezervácia pobytu na tel. čísle: 0905 564 446 alebo e-mailom na: zoro@stonline.sk (pri rezervácii je potrebné nahlásiť číslo a heslo kupónu)
 • pri nástupe je potrebné preukázať sa vytlačeným kupónom
 • termín je potrebné si rezervovať čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne
 • zmenu termínu je nutné nahlásiť najneskôr 7 dní vopred, inak kupón prepadá
 • kupóny je možné sčítať a tak si pobyt predĺžiť
 • checkin: 14:00 hod., check-out: 10:00 hod.

Hodnotenia zákazníkov

Tatrypenziony.sk

Excelentné

4,50 z 5 (2x)

100% zákazníkov odporúča túto spoločnosť (2 / 2)

 • 5
  1
 • 4
  1
 • 3
 • 2
 • 1

V cene kupónu za 88 € pre 2 osoby je zahrnuté:

 • 2x ubytovanie na 3 dni (2 noci) pre 2 osoby
 • uvítací drink pre 2 osoby
 • 2x raňajky formou bufetových stolov
 • 2x večera: z toho 1x možnosť výberu z 21 jedál + polievka + dezert
 • 25 % zľava do Aquacity Poprad na Aqua Packet z pultových cien pre 1 až 4 osoby
 • celodenný vstup zdarma pre druhú osobu vrátane sauny v poľských termáloch Goracy Potok
 • Wi-Fi zdarma
 • parkovanie zdarma

 

Deti do 2,99 rokov majú pobyt s polpenziou zadarmo bez nároku na lôžko.

 

Doplatky (platia sa na mieste):

 • miestny poplatok: 0,40 €/dospelá osoba/deň
 • každé ďalšie dieťa od 3 do 9,99 rokov: 11 €/noc s polpenziou
 • každé ďalšie dieťa od 10 do 14,99 rokov: 13 €/noc s polpenziou
 • dieťa od 15 do 17,99 rokov: 17 €/noc s polpenziou

 

Penzión u Veroniky

Penzión sa nachádza v Belianskych Tatrách v obci Ždiar na pozemku s vlastnou reštauráciou, parkoviskom, detským ihriskom, bazénom, altánkom s grilom, ďalej od cesty a zároveň neďaleko od obchodu (cca 150 m), čím je zabezpečený maximálny komfort. Ďalšou výhodou je kapacita penziónu, ktorá zabezpečuje rodinnú atmosféru, nakoľko penzión disponuje jednou 2-posteľovou izbou, jednou 3-posteľovou izbou a dvomi 4-posteľovými izbami.

Ubytovanie je zabezpečené v útulne zariadených izbách s rádiom, TV, satelitom, vlastným sociálnym zariadením a wifi.

Pri požiadavkách klientov sa snažia minimalizovať slovíčko NEDÁ SA alebo TO NIE JE MOŽNÉ. Prioritou je, aby hostia odchádzali nielen spokojní, ale hlavne s pocitom, že spoznali nových priateľov, ktorí im pripravili niečo, na čo budú určite dlho spomínať a chcieť si to zopakovať.

 

Tipy na výlet

BACHLEDKA Ski & Sun

Lyžiarske stredisko BACHLEDKA Ski & Sun sa nachádza v pohorí Spišská Magura a rozprestiera sa na území troch obcí – Ždiar, Jezersko a Malá Franková. Ponúka skvelú zábavu nielen v zimnom, ale i letnom období. Nájdete tu detský náučný chodník plný úloh, bobovú dráhu, bikepark alebo vyskúšať si discgolf na 9 jamkovom ihrisku.

V Bachledovej doline nájdete aj novú zaujímavúatrakciu - Chodník korunami stromov. Objavte Tatry z korún stromov, rozhliadnite sa po jesennej prírode Tatier, Pienin a Zamaguria z vtáčej perspektívy a užite si nádhernú prechádzku v korunách. Na trase chodníka sú rozmiestnené náučné zastávky, ktoré Vám odhalia zaujímavosti z miestnej prírody, ukážu ničivú silu počasia a oboznámia Vás s krajinou navôkol. O zábavu a adrenalín na chodníku nie je núdza. Na chodníku sú vítané deti, rodinky, kočiare i seniori. Chodník je v plnej dĺžke 1 234 metrov bezbariérový s bezpečným zábradlím. 

Aquacity Poprad

Vodný svet disponuje 13 termálnymi a relaxačnými bazénmi, tobogánmi a moderným wellness.

Goracy Potok

Termálny komplex Goracy Potok je tým pravým miestom pre relaxáciu. Vďaka termálnej vode, ktorá má blahodarné účinky na pohybové a nervové ústrojenstvo, dýchací a srdcovo-cievny systém, omladnete a budete sa cítiť omnoho lepšie.

Termy Bukovina - Tatrzanska Bukovina

Termálne kúpele Bukovina ponúka rekreačné aj plavecké bazény - vonkajšie aj vnútorné. Všetky sú vyplnené termálnou vodou s teplotou 30 až 38°C. Okrem toho tu nájdete bohaté možnosti saunovania, parné sauny a tobogany.

Thermal Park Vrbov

V areáli sa nachádza desať  bazénov, z toho sú štyri detské. Teplota vody v bazénoch je od 26°C do 38°C. Kúpalisko je otvorené celoročne. Termálna minerálna voda má blahodarné účinky na pohybové a nervové ústrojenstvo, dýchací a srdcovocievny systém.

Hrad Stará Ľubovňa

Hrad bol postavený nad mestom začiatkom 14. storočia. K najcennejším objektom hradu patrí hlavná veža, po obnove sprístupnená návštevníkom v roku 2003. V barokovom paláci je prezentovaný dobový nábytok a vo vysokom bastióne expozícia Zamoyských. Prehliadka hradu trvá 80 minút a možno ju uskutočniť so sprievodcom alebo individuálne so sprievodným textom. 

Belianska Jaskyňa

Belianska jaskyňa patrí medzi najviac navštevované sprístupnené jaskyne na Slovensku. Okrem bizarných skalných tvarov je známa bohatým výskytom kalcitovej sintrovej výplne. Hoci záujem o prírodné pozoruhodnosti jaskyne pretrváva už 125 rokov, zákonitosti jej vytvárania sa doteraz úplne neobjasnili.

Kežmarský Hrad

Dominantou podtatranského mesta Kežmarok je Kežmarský hrad, ktorý sa zapísal do dejín tatranskej turistiky akovýchodisko prvého známeho turistického výletu do Vysokých Tatier. Najstaršia podoba hradu bola gotická. Súčasnú prevažne renesančnú podobu Kežmarský hrad nadobudol po rozsiahlej viacetapovej prestavbe v rokoch 1572 až 1624. Budovy na hradnom nádvorí dostali renesančné arkády, honosné sály na poschodí výzdobu z nástenných malieb a interiér hradnej kaplnky bol obnovený v štýle raného baroka.

Splav Dunajca na pltiach

Samotná plavba z centrálneho nástupiska pre plte od Penziónu Pltník z Červeného Kláštora po ústie Lesnického potoka trvá cca 1 hod. a 45 minút a prekonáva výškový rozdiel 40 metrov. Dunajec vyhĺbil v pohorí Pienin obrovskú úzku a kľukatú tiesňavu dlhú 9 km.

Belianske Tatry

Pohorie tvorí 14 km dlhý vápencový hrebeň, ležiaci takmer kolmo na hlavný hrebeň Vysokých Tatier. Pozornosť upúta krása vápencových stien so strmými trávnatými svahmi a bohatým rastlinstvom. Hoci Belianske Tatry nezdobí žiadne pleso, krásne je tu aj tak. Vápenaté pôdy tvoria dobrý základ pre oveľa rozmanitejšie kvetenstvo, než napr. vo Vysokých Tatrách.

Štrbské Pleso

Dovolenka v stredisku Vysoké Tatry – Štrbské Pleso patrí medzi nezabudnuteľné zážitky. Zo Štrbského Plesa sa dostanete po chodníku cez chrbát Trigana na Popradské pleso. Po štrnástich zastaveniach sa dozviete podrobnosti, že les nie sú iba stromy, ale aj živočíchy a rastliny. Najznámejšie tatranské pleso tiež v lete ponúka možnosť člnkovania.

Starý Smokovec

Stredisko Vysoké Tatry – Starý Smokovec je kľúčovým centrom a najvýznamnejšou časťou mesta Vysoké Tatry. Je ideálnym miestom pre rodiny s deťmi a turistov začínajúcich svoje túry na Hrebienku.Nasadnite na lanovku zo Starého Smokovca na Hrebienok a zažite pocit, ktorý mala aj anglická kráľovná Alžbeta II. Vyvezte sa do prostredia, kde nie sú žiadne starosti, a kde na vás čaká iba nádherná príroda a horský vzduch.

O tipoch na výlety si môžete prečítať na webovej stránke.

 

*}