Zostavenie zoštíhľujúceho jedálnička na mieru na 2 alebo 3 mesiace online!

Zostavenie zoštíhľujúceho jedálnička na mieru na 2 alebo 3 mesiace online!

Táto ponuka má 2 varianty.

39x kúpené

Aby kilá išli dole

Chudnutie je z mnohých pohľadov o matematike. Úspešný výsledok sa totiž skladá z 80% správnej výživy a približne 20% cvičenia. Ak máte pochybnosti o tom, čo je pre vás správne a ste zmätení z množstva "zaručených" tipov na chudnutie - práve pre vás je určené zostavenie zoštíhľujúceho jedálnička na mieru. Nemusíte nikam chodiť, všetko vybavíte on-line. Nechajte si poradiť od skúseného dietológa. Jedálniček je zostavený prevažne zo sezónnych potravín, vďaka ktorým schudnete až 4 - 5 kg za mesiac.

Využite zostavenie jedálnička ako predsavzatie do nového roku 2017!

V skratke

  • zľava na zostavenie 2-mesačného alebo 3-mesačného jedálnička na chudnutie
  • rozbor a rady profesionálneho dietológa
  • individuálny prístup
  • online konzultácie v pohodlí domova
  • zdravé a efektívne chudnutie

Platnosť kupónu

do 10.02. 2017

Podmienky

  • je potrebné vytvoriť objednávku cez e-mail: snamistihli@seznam.cz s uvedením čísla kupónu, následne dostanete formulár s údajmi, ktorý je potrebné vyplniť a zaslať späť na e-mailovú adresu snamistihli@seznam.cz a dietológ sa už postará o zvyšok

V cene kupónu za 4 € je zahrnuté:

  • online zostavenie zoštíhľujúceho 2-mesačného jedálnička (rozbor a rady profesionálneho dietológa, individuálny prístup, online konzultácie)
 
V cene kupónu za 5,60 € je zahrnuté:
  • online zostavenie zoštíhľujúceho 3-mesačného jedálnička (rozbor a rady profesionálneho dietológa, individuálny prístup, online konzultácie)

 

Jedálniček na chudnutie

Zostavenie jedálnička prebieha online s prihliadnutím na vaše finančné a časové možnosti. Dietológ musí zistiť informácie o vašom stravovaní, type zamestnania, telesných údajoch (váha, výška, vek), chorobách i vrodených predispozíciách.


Rozbor je vykonávaný individuálne a je zostavený dietológom. Obsah rozboru a hodnotenie vašich aktivít so vzťahom k prijatej potrave sa orientuje smerom, ktorý je pre vás vhodný a je zároveň reálny.

Odborník vám poradí, aké potraviny by vám mohli vyhovovať, ako si ich pripraviť, keď počas dňa nemáte čas, čím nahradiť obľúbené pochutiny či ako kompenzovať množstvo prijatých tukov a cukrov.

Rozbor má za cieľ podporiť vaše aktivity v chudnutí a pomôcť vám s nimi. Ide vlastne o dôkladnú konzultáciu, ktorá prebieha online. Každý rozbor a následné navrhnuté riešenia zaberú dietológovi cca 1 až 2 hodiny.