Zelená káva pre vašu štíhlu líniu a detoxikáciu - balenie 60 tabliet

Zelená káva pre vašu štíhlu líniu a detoxikáciu - balenie 60 tabliet
12x kúpené

Sila prírody vo vás

Schudnite pomocou kávy! Že to nedáva zmysel? S jej nepraženým ekvivalentom - zelenou kávou - dáva! Tá totiž urýchľuje metabolické procesy, vďaka čomu je extrakt z nej považovaný za jeden z najbezpečnejších prírodných doplnkov pre spaľovanie tukov, ale tiež jeden z najviac efektívnych. Okrem toho je zelená káva silný antioxidant, pomôže vám znížiť krvný tlak či vyrovnať hladinu cukru v krvi.


V skratke

  • zľava na výživový doplnok zelená káva - Green Coffee Bean Extrakt
  • balenie 60 kapsúl
  • superantioxidant - bojuje proti voľným radikálom
  • spaľuje tuk a zrýchľuje metabolizmus
  • podporuje zdravý krvný tlak a zdravie srdca

Platnosť kupónu

do 15.11. 2015

Podmienky

  • po obdržaní kupónu nie je nutná dodatočná objednávka u poskytovateľa, tovar vám bude zaslaný automaticky do 14 pracovných dní od obdržania kupónu
  • poštovné a balné v rámci SR 3 € sa automaticky pripočíta k cene kupónu a platí na neobmedzené množstvo kupónov
  • množstvo kupónov v akcii nie je limitované

V cene kupónu za 6,99 € je zahrnuté:

  • zelená káva - Green Coffee Bean Extrakt - 60 tabliet

 

 

Čím sa odlišuje zelená káva od hnedej?

Kávové bôby sa pražia, aby dostali výraznú tmavú farbu a bohatú chuť. Zelené kávové zrná sú surové a nepražené. Obsahujú väčšiu koncentráciu kyseliny chlorogenovej, prírodnej látky, ktorá môže ovplyvňovať metabolické procesy. Kyselina chlorogenová je výrazne zničená počas procesu praženia. Táto kyselina pomáha znížiť krvný tlak, kontrolovať hladinu cukru v krvi na kontrolné body a pôsobí ako pomoc pri chudnutí.

Nedávna štúdia ukázala, že užívatelia, ktorý užívali Green Coffee mali po prvých týždňoch v priemere stratu vo výške 10% ich telesnej hmotnosti a znížil sa im telesný tuk o 16%. Green Coffee tlmí vstrebávanie tukov a súčasne urýchľuje chudnutie tým, že zvyšuje metabolizmus a spaľovanie tukov.
 

Na rozdiel od mnohých iných doplnkov stravy, Green Coffee Bean Extrakt sa nespolieha na kofeín, ktorý vám môže pomocť schudnúť. Green Coffee Bean má len asi 20 mg kofeínu v jednej porcii ( šálka kávy má viac ako 100 mg ). Vzhľadom k tomu , že zelená káva nie je stimulant, tak vás nerozruší, neznervózni a ani nezvýši tepovú frekvenciu ako ostatné doplnky stravy. 
 

 

 

Dávkovanie: 1 tabletu dvakrát denne zapiť pohárom vody

Zloženie: zelená káva extract (50% kyselina chlorogénová) 25 mg (40:1), čo zodpovedá 1000 mg, mikrokryštalická celulóza, stearát horečnatý, želatína, farbivo oxid titaničitý E171.
 
 
Neobsahuje:  žiadne umelé príchute, farbivá, sladidlá, škrob, mlieko, laktózu, sóju, lepok, pšenicu, kvasnice