Krásna a mladistvá pleť vďaka luxusnej kozmetike Wellmaxx Detox pre všetky typy pleti - v ponuke aj kabinetné balenia pre salóny

Táto ponuka má 6 variantov.

cena od 15,30 do 33,66

23x kúpené
Wellmaxx detox čistiaci gél (250 ml) 58%
Wellmaxx detox detoxikačný enzymatický koncentrovaný peeling (30 x 2 ml) 58%
Wellmaxx detox detoxikačné pleťové sérum (100 ml) 64%
Wellmaxx detox detoxikačný masážny krém (250 ml) 58%
Wellmaxx detox maska na tvár (250 ml) 58%
Wellmaxx detox denný fluid (100 ml) 63%

Doručenie - poštovné a balné

Kuriér GLS

3€

(u vás za 2 dni od úhrady)

Maxximálna starostlivosť

Toxíny sa do tela dostávajú odvšadiaľ - cez nos, cez ústa v potrave, ale aj cez pleť. A práve s odbúravaním toxínov v pokožke vám výborne pomôže rada Detox od značky Wellmaxx. Obsahuje účinnú látku Celldetox, ktorá zbavuje pokožku oxidovaných a peroxidovaných proteínov a lipidov. Navyše redukuje oxidačné procesy, ktoré poškodzujú bunky a skracujú ich životnosť a pomáha normalizovať a udržiavať prirodzený životný cyklus buniek kože, čo je nesmierne dôležité pre udržanie mladej a krásnej pleti. Okrem toho táto kozmetika obsahuje aj morský fytoplanktón zabezpečuje pokožke anti-oxidačnú ochranu a blokuje UV žiarenie. Tešte sa opäť z mladistvej a zdravej pokožky!

Prečítajte si o tejto kozmetike, ako aj o dôležitosti detoxikácie pokožky viac na na tomto blogu.

V skratke

 • zľava na kozmetiku Wellmaxx Detox
 • zlepšuje obnovu kožných buniek
 • znižuje oxidačný stres
 • zlepšuje regeneračné schopnosti pokožky
 • stimulácia metabolických procesov
 • zjemňuje, hydratuje, zlepšuje mikrocirkuláciu a odstraňuje opuchy

Platnosť kupónu

do 30.11. 2020

Poskytovateľ

Kingray

Ružová 728/2
050 01 Revúca
0918 988 998
0907 173 910
info@kingray.eu

Wellmaxx Detox v sebe spája 3 účinky:

 • detoxikačný účinok: odstránenie poškodených proteínov, lipidov, zlepšenie nápravných mechanizmov, zníženie poškodení DNA, 
 • antioxidačný účinok: významné ochrana proti voľným radikálom z UV žiarenia, zo znečisteného ovzdušia
 • anti-aging účinok: detoxikačný a antioxidačný účinok zvyšuje nárast syntézy kolagénu

 

CELLDETOX® a morský planktón vo Wellmaxx Detox:

Jedná sa o aktívny komplex látok, ktoré chránia pleť pred oxidačným stresom. Oxidačné procesy môžu poškodiť pokožku a urýchliť jej starnutie a spustiť tvorbu hlbkokých vrások.

Aktívne komplexy znižujú oxidačné procesy, ktoré poškodzujú kožné bunky a následne odnášajú preč z pokožky poškodené proteíny, čím sa pokožka stáva jemnejšou, hladšou a rozjasnenou. Okrem toho dochádza k nápravných procesom napríklad pri tvorbe kolagénu, hyalurónu a aleastínu, čo má za následok redukciu vrások.

Extrakt z morského planktónu je dokonalou zložkou tohto komplexu. Ukladá stratenú energiu naspäť do pokožky a ochraňuje pleť pred stresom.

 • Napráva regeneračne mechanizmy pokožky
 • Na metabolickej úrovni pomáha dopĺňať výživu bunkám
 • Pomáha pleti znižovať stres

 

Dokonalé produkty pre dokonalú detoxikáciu pleti sa navzájom dopĺňajú:

Začnite deň vyčistením pleti detoxikačným čistiacim gélom. Počas noci sa z tela vylučujú odpadové látky a toxíny a preto je vynikajúce, ak sa pleť hĺbkovo aj povrchovo prečistí detoxikačným čistiacim gélom. Následne naneste detoxikačné sérum na celú tvár a okolo očí ošetrite pleť očným krémom. Po vstrebaní aplikujte denný fluid na vyživenie pleti.

Ukončite deň vyčistením detoxikačným čistiacim gélom. Počas dňa vaša pleť nabrala nové toxíny z ovzdušia, ale aj z jedla, liekov, tekutín, ktoré denne konzumujete. Následne naneste detoxikačné sérum na celú tvár a okolo očí ošetrite pleť očným krémom. Po vstrebaní aplikujte nočný fluid na vyživenie pleti počas noci.