Tetovanie obočia Phibrows na Klinike estetickej chirurgie Magnifica

Investícia do krásy, ktorá sa oplatí

Viete ako na krásne vyzerajúce obočie? Predsa pomocou tetovania Phibrows! Ide o revolučnú techniku úpravy obočia, ktorá mu vykúzli prirodzenú a dlhotrvajúcu farbu, ktorá vydrží až dva roky! Procedúra sa vykonáva ručne v dvoch fázach a trvá približne 60 minút. Navštívte Kliniku estetickej chirurgie Magnifica a darujte si skvelý pocit z dokonale upraveného obočia!

1 osoba

V skratke

  • zľava na tetovanie obočia
  • najnovšia metóda úpravy obočia
  • trvácnosť až 2 roky
  • klinika estetickej medicíny má pre vás pripravený skúsený tím odborníkov

Platnosť kupónu

do 7.11. 2019

Podmienky

  • po zakúpení kupónov je potrebná rezervácia emailom na: info@magnifica.clinicprípadne telefonicky na 0911433234
  • odporúčame rezervovať termín, čo najskôr po zakúpení kupónov
  • rezervácia je záväzná

Phibrows - tetovanie obočia

Ide o najnovšiu metódu úpravy obočia, nazývanú tiež vláskovanie. Jej cieľom je dosiahnuť prirodzený vzhľad. Táto technika sa vykonáva ručne, nie strojčekom.

Phibrows Microblading sa vykonáva špeciálnym perom s mikroihličkami, ktorými ručne pod prísnymi podmienkami dodržiavania hygienických noriem, vkladáme pigment do 2. a 3. vrstvy pokožky, chĺpky sú tak úplne jemné, tenké a prirodzené. Obočie pôsobí absolútne realisticky a vydrží priemerne do 2 rokov.

Pred zákrokom
Phibrows microblading prebieha v sterilnej miestnosti s použitím jednorázových spotrebných materiálov. Pred samotným zákrokom sa oblasť obočia dezinfikuje jednorazovými dezinfekčnými tampónmi. Klientke sa vykreslí tvar obočia podľa proporcií tváre. Pomocou špeciálnej ceruzky od firmy PhiBrows a špeciálneho nástroja na zameriavanie, sa kreslí tvar obočia. Pri zameriavaní obočia používame aplikáciu od firmy PhiBrows. Aplikácia nám pomáha so správnym zameraním obočia.

Samotný zákrok
Phibrows Microblading trvá okolo 60 minút. Tetovanie obočia pozostáva z dvoch etáp. V prvej etape sa obočie tetuje bez anestetika, nakoľko si pokožka musí zachovať svoju pružnosť. Tetuje sa tvar, usporiadanie a hustota chĺpkov. V druhej etape sa nanáša anestetikum pre znecitlivenie pokožky, ktorá bola predtetovaná. Po nanesení anestetika, ktoré je aktívne hneď a jeho účinok je viac ako pol hodinu, prechádza sa druhýkrát po tých istých chĺpkoch a základom je nanesenie pigmentu hlbšie do pokožky.