Trvalý pobyt alebo prechodný pobyt v Bratislave na jeden rok - rýchlo a jednoducho, bez čakania!

Trvalý pobyt alebo prechodný pobyt v Bratislave na jeden rok - rýchlo a jednoducho, bez čakania!

Táto ponuka má 2 varianty.

5x kúpené

Aby sa vám v Bratislave žilo ľahšie :)

Robíte si starosti ako získať trvalý pobyt v našom hlavnom meste? Pracujete a bývate v Bratislave v prenajatom byte? Vlastník bytu vám odmieta dať súhlas na trvalý alebo prechodný pobyt? Rezident servis s.r.o. sa o to postará za vás! Prestaňte si robiť starosti s vybavovaním škôlky, lekárov či s parkovaním. Objednajte si trvalý pobyt v bytoch po celom meste a staňte sa Bratislavčanom rýchlo a bez problémov! K tomu navyše získate balík výhod, vďaka čomu sa vám tu bude bývať ešte krajšie!

V skratke

 • zľava na prihlásenie na trvalý alebo prechodný pobyt v Bratislave
 • trvanie 1 rok
 • výber pobytu z troch mestských častí
 • kopec výhod grátis
 • označenie poštovej schránky
 • notifikácie o doručení pošty
 • evidencia doručenej pošty online

Platnosť kupónu

do 15.09. 2019

Podmienky

 • po zakúpení kupónu je potrebné vytvoriť objednávku na stránke somblavak.sk, kde si vyberiete trvalý alebo prechodný pobyt, kliknete na "Objednať teraz", v ďalšom kroku na "Chcem si objednať" a v ďalšom kroku vpíšete vaše registračné údaje + do okienka "Zľavový kupón" vpíšete číslo kupónu; následne vám do mailu príde potvrdenie objednávky a informácie k vytvoreniu trvalého/prechodného pobytu

Poskytovateľ

Trvalý pobyt v Bratislave

V prípade, že bývate, alebo pracujete v Bratislave pravdepodobne uvažujete aj o tom, že by sa vám hodilo mať v Bratislave aj trvalý pobyt. Ak vám vlastník bytu alebo inej nehnuteľnosti, v ktorej aktuálne bývate nechce dať súhlas k trvalému pobytu, máte možnosť tento problém vyriešiť u nás. V našich bratislavských bytoch vám súhlas k prihláseniu na trvalý pobyt poskytneme. Zakúpením balíku "Trvalý pobyt" sa stanete Bratislavčanom so všetkými výhodami "Rezidenta" hlavného mesta Bratislava.

Trvalý pobyt v Bratislave vám umožní získať bratislavskú električenku, lepšie parkovanie, efektívnejšie komunikovanie s úradmi, vaše deti budete môcť prihlásiť do jaslí, škôlky, školy, budete si môcť vybrať svojho lekára v Bratislave, jazdiť s bratislavskou evidenčnou značkou, budete môcť voliť v Bratislave, budete si môcť zakúpiť aj súhlas s miestom podnikania (živnosti) v Bratislave a iné rezidentské výhody.

 

Prechodný pobyt v Bratislave

Aj prechodný pobyt v Bratislave má svoje výhody. Podobne ako pri trvalom pobyte môžete navštevovať lekára v Bratislave, umiestniť svoje deti do jaslí, škôlok a škôl, rýchlejšie komunikovať s úradmi, keďže nebudete musieť preberať poštu v mieste Vášho trvalého bydliska. 

Prechodný pobyt môžete využiť aj v prípade, že ste sa rozviedli a bol vám zrušený trvalý pobyt na spoločnej adrese s vaším bývalým partnerom, ak dlhodobo pracujete alebo študujete v Bratislave, ak sa chcete postaviť na vlastné nohy a osamostatniť sa od rodičov.

 

Trvalý a prechodný pobyt v Bratislave:

 • mestská časť Bratislava Dúbravka, Repašského 3
 • mestská časť Bratislava Petržalka, Rovniankova 15
 • mestská časť Ružinov, Levická 2