Thajská masáž celého tela alebo bylinková masáž chrbta v masážnom salóne Thai Relax v Trnave

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 19,90 do 24,90

108x kúpené

Wellness zážitok pre telo a zmysly

Viete, že za exotikou vôbec nemusíte cestovať ďaleko? Stačí sa vydať do Trnavy a malé Thajsko nájdete hneď pri štadióne AŠK Slávia. Oddajte sa relaxačným dotykom skúseného a srdečného personálu a vyberte si z dvoch variantov masáží. Thajská olejová masáž celého tela s reflexnou masážou chodidiel je celkový wellness zážitok pre vaše pohybové ústrojenstvo. Ak vás trápi hlavne chrbát, rezervujte si termín na bylinkovú masáž, ktorá využíva účinky esenciálnych olejov, vďaka ktorým z tela odíde únava a stres. Doprajte si exotický zážitok za super ceny!

1 osoba 40min, 60min

V skratke

  • zľava na masáže v Thai Relax Centre v Trnava
  • uľava od stresu a napätia
  • pri masáži sú využívané kvalitné esenciálne oleje
  • reflexná masáž stimuluje nervové zakončenia v chodidlách
  • dobrá dostupnosť v rámci Trnavy

Platnosť kupónu

do 31.01. 2020

Podmienky

  • potrebná objednávka min. 1 deň vopred na tel.č. 0944 215 993 (pri objednávke je potrebné nahlásiť číslo kupónu)
  • zrušenie alebo zmenu termínu je potrebné ohlásiť min. 24 hod. vopred, inak kupón stráca svoju platnosť
  • termín je potrebné si rezervovať čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne

Na výber máte:

  • bylinková masáž chrbta v trvaní 40 minút pre 1 osobu za 19,90 €
  • olejová thajská masáž celého tela a reflexná masáž chodidiel v trvaní 60 minút pre 1 osobu za 24,90 €

 

Thajská masáž + masáž chodidiel

Tradičná thajská masáž v sebe zahŕňa stimuláciu 10 „poludníkových“ tokov energie v našom tele nazývaných aj „Sip Sen“. Táto masáž je kombináciou „Hatha“ jogy, Ayurvédskej medicíny a čínskej akupresúry. Ak vám vyhovuje tvrdšia masáž, polohovanie, strečing, ohýbanie tak je to masáž práve pre vás, pretože docieľuje celkový wellness pohybového ústrojenstva.

Masáž, ktorá stimuluje nervové zakončenia v chodidle, kde ústia nervy z orgánov v celom tele. V Thajsku slúži refloxológia aj ako liečba a prevencia niektorých ochorení. Kombináciou chladivých a hrejivých emulzií sa zvýrazní účinok tejto procedúry, ktorá sa v budhistických chrámoch využíva už vyše 3000 rokov.

 

Bylinková masáž

Táto voňavá terapeutická masáž patrí medzi najúčinnejšie liečivé formy thajského chrámu Wat Arun. Aromaterapia využíva pozitívne účinky esenciálnych olejov z exotických rastlín. Rôzne výťažky stimulujú metabolizmus, aby z tela odišla únava, stres, bolesti končatín a svalov a zvýšila sa mobilita. Vhodné pre všetkých na celkovú a jednoduchú relaxáciu.