Športová masáž Four Hands v salóne Danillo - nechajte sa rozmaznávať dvomi masérmi naraz!

2x kúpené

2 je viac ako 1

Štyri ruky sú lepšie ako dve, čo poviete? V prípade relaxu nie je starostlivých rúk nikdy dosť. Aj dve masáže sú zaručene účinnejšie ako jedna, súhlasíte? A čo tak spojiť ich do jednej? V Relax Studio Danilla si pre vás pripravili jedinečnú procedúru Four Hands, aby ste sa mohli poriadne hýčkať! Charakterizuje ju dvakrát väčšie uvoľnenie, dve masáže v jednej a dvaja maséri. Tí vykonávajú synchronizované pohyby a tak zabezpečia slastný pocit dvojitého relaxu. Príďte si užiť športovo-relaxačnú masáž, ktorá odstráni únavu tela aj duše dvakrát lepšie!

Prečo Four Hands?
Počas masáže štyrmi rukami je veľmi ťažké sledovať, ktorá ruka čo robí. Preto sa tento druh masáže odporúča najmä tým, ktorí majú problém vypnúť aj pri relaxačných procedúrach. Váš mozog sa bude spočiatku snažiť logicky rozpoznať pohyby oboch masérov. Veľmi rýchlo však zistí, že sa to nedá. Jednoducho sa na to prestane sústrediť a vy sa dostanete do stavu intenzívnejšieho uvoľnenia.
60min

V skratke

  • zľava na športovú celotelovú masáž Four Hands
  • masáž prebieha s dvomi masérmi naraz
  • kombinuje prvky klasickej, relaxačnej a ajurvédskej masáže
  • dodáva hĺbkové uvoľnenie, odstraňuje vysilenosť
  • Relax Studio Danilla v bratislavskej Petržalke

Platnosť kupónu

do 31.01. 2018

Podmienky

  • po zakúpení kupónu je potrebná rezervácia na telefónnom čísle +421 919 074 858 alebo e-mailom na masaze.danillo@gmail.com
  • termín je nutné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne
  • zrušenie, resp. zmenu termínu je nutné oznámiť najneskôr 24 hodín vopred, inak kupón stráca platnosť

V cene kupónu za 40 € je zahrnuté:

  • športová celotelová masáž Four Hands
  • v trvaní 60 minút

 

Športová masáž Four Hands

Je to kombinácia masáže relaxačnej, klasickej a ayuvérdskej. Prináša uvoľnenie a podporuje vaše zdravie. Vykonávajú ju hneď 2 maséri naraz. Pozostáva zo systematického aplikovania tlaku na mäkké tkanivo celého tela. Jej cieľom je vyvolať stav celkovej relaxácie, hĺbkové uvoľnenie, odstrániť vysilenosť a svalové kŕče. Lieči stres, napätie aj citové traumy. Na zvláčnenie pokožky sa používajú kvalitné oleje a krémy. 4 ruky sa pohybujú simultánne po celom tele, takže účinkuje lepšie ako klasická procedúra vykonávaná jedným masérom.

Zahŕňa: masáž chodidiel, členky, lýtka, stehná, sedací sval, drieková časť, chrbát, krk, šija, prípadne časti tela podľa vašich potrieb.