Sálavý detoxikačný matrac so 7 druhmi minerálov

36x kúpené

Doručenie - poštovné a balné

Kuriér GLS

Zadarmo

Zvýšte kvalitu svojho spánku

Na tomto príjemne hrejivom matraci sa vám bude spať ako v bavlnke! A nielen to, počas spánku vám prinesie aj mnoho benefitov - efektívne váš organizmus detoxikuje infračervenými vlnami, uvoľňuje a prekrvuje vaše telo, zbaví ho bolestí a zapracovaných 7 druhov liečivých minerálov vám pomôže pri mnohých zdravotných problémoch.

V skratke

 • zľava na sálavý detoxikačný matrac so 7 druhmi minerálov
 • pohodlný a hrejivý matrac s liečivými účinkami
 • efektívna detoxikácia organizmu infračervenými vlnami, kmitajúcimi molekulami vody v organizme a biostimulatívnymi účinkami fotónov pri ich absorbcii
 • skvelý tip na darček

matrac

Platnosť kupónu

do 28.11. 2020

Poštovné zdarma

Poskytovateľ

Kingray

Ružová 728/2
050 01 Revúca
0918 988 998
0907 173 910
info@kingray.eu

Hodnotenia zákazníkov

Kingray

Excelentné

4,50 z 5 (4x)

100% zákazníkov odporúča túto spoločnosť (4 / 4)

 • 5
  2
 • 4
  2
 • 3
 • 2
 • 1

V cene kupónu za 119 € je zahrnuté:

 • sálavý detoxikačný matrac veľkosti S so 7 druhmi minerálov (rozmery 70x35 cm)
 • poštovné a balné v rámci SR

 

Matrac obsahuje 7 druhov liečivých minerálov (každý minerál má iné vyžarovanie a iné účinky na ľudské bunky. Má tieto funkcie: termálna funkcia (hrejivá a sálavá). Vlnenie rozkmitáva molekuly vody v ľudskom tele a tak ho zahrieva alebo sa absorbuje v takých štruktúrach, kde energia vybudenia alebo naopak emisie fotónu sú veľmi blízke alebo rovnajúce sa energii fotónov unikajúcich z matraca.

7 minerálov a ich vlastnosti:

Yellow soil ball – žlté guličky - udržiavajú ideálnu telesnú teplotu, infračervené vlny v nich absorbujú zápach, majú antibakteriálny účinok a pôsobia proti chronickej únave.

White ball – biele guličky - vyjasňujú pokožku, obsahujú prírodné minerály a aminokyseliny.

Turmalínové guličky – turmalín vyrába na svojom povrchu záporné ióny, emituje aj ďaleko infračervené vlnenie, ktoré pôsobí proti únave, zmierňujú zápach a majú antibakteriálny účinok.

Jadeit – zlepšuje stav krvi, vylučuje toxíny z tela a krvi, uvoľňuje stres, znižuje bolestivosť svalov a kĺbov, redukujú sa vyrážky a teda toxíny v oblasti pod pokožkou.

Ametyst - transformuje energie z nižších na vyššie a pripisujú sa mu liečivé účinky na úrovni tela, mysle a duše, zlepšuje sa vylučovanie toxínov aj alkoholu, zlepšuje mikrocirkuláciu krvi, dýchanie, uvoľňuje napätia, bolesti chrbta alebo kĺbov, pomáha pri artritídach a reume, eliminácii toxínov. Jeho vlny čistia vzduch, majú antibakteriálny účinok a sú dobré na relaxáciu.

Rose quarz – ružový kryštáľ obsahuje titán, železo, mangán, navodzuje príjemný spánok, bráni nočným morám a úzkosti ako i depresiám, pomáha pri problémoch so srdcom, obličkami a žalúdkom.

Magnetite ball – magnetit obsahuje titán (cca 6%), mangán, fosfor, horčík a železo (72,41%). Má pozitívny vplyv na krv, červené krvinky a kosti.

Vo vašom matraci S sa nachádza cca 1 kg celkovo 7 rôznych druhov minerálov, ktoré vyžarujú IR svetlo, teda IR vlnenie.

Nad kúpou matracu uvažujte, ak vás trápia nasledujúce zdravotné problémy:

Artritída a bolestivosť kĺbov, astma a problémy s dýchaním, pľúcne ochorenia, chronická gastritída a problémy v tráviacom trakte, chronická únava a vyčerpanosť, diabetes, bolesti počas menštruácie, časté močenie a ochorenia urogeniotálnych orgánov, hypertenzia, nespavosť, bolesti dolnej časti chrbta, zápal žíl dolných končatín, migrény, svalové kŕče, bolesti svalov po námahe alebo cvičení, problémy krčnej chrbtice, opuch prostaty, vyrážky na pokožke, opuchy, hnisavé problémy, akné.

 

Matrac umiestnite v ošetrovanej oblasti:

 • krčná oblasť - uvoľnenie bolestí krku, hornej časti chrbta, bolestí ramien a kŕčov
 • oblasť hrudníka - zlepšenie astmy, prekrvenie danej oblasti, zlepšenie prekrvenia prsníkov aj počas rastu v puberte, uvoľnenie bolesti v danej oblasti, lymfodrenáž 
 • brušná oblasť - zlepšenie menštruačných bolestí, zlepšenie peristaltity čriev, zlepšenie prekrvenia po pôrode, lepšie prekrvenie pohlavných orgánov
 • lumbálna oblasť - bolesť krížov, obličiek
 • oblasť kolien - ohybnosť kĺbov, bolesť kolien
 • oblasť chodidiel - lepšie prekrvenie končatín (vhodné pre diabetikov)

Kingray®Mat S je obchodnou známkou chránený sálavo-hrejivý detoxikačný matrac, poskytujúci pohodlnú terapiu. Kingray®Mat je vhodný na domáce použitie, ale môžete si ho zobrať so sebou prakticky kamkoľvek -  je ľahko prenosný v praktickom balení. Poskytuje okamžitú úľavu od bolesti, nech ste kdekoľvek, ako i riešenie ďalších problémov v pohodlí vášho obydlia.

 

Na rozdiel od terapeutických matracov prináša kombináciu viacerých infračervených vlnení v jednom produkte. Zahrieva tkanivá, zlepšuje prekrvenie, prináša úľavu od chronickej bolesti a urýchľuje procesy hojenia. Kingray® Mat S je prispôsobivý a formovateľný na každú časť tela.