Prírodný doplnok výživy Kelp - zdroj viac ako 20 dôležitých minerálov a vitamínov

22x kúpené
Patagonia Forest: Kelp - prírodný zdroj minerálov (balenie 60 kapsúl) 56%

Doručenie - poštovné a balné

Slovenská pošta

2,90€

(u vás za 5 dní od úhrady)

Zdravá morská zelenina

O tom, že zelenina zo záhrady je zdravá, asi viete. Ale počuli ste už o najzdravšej morskej zelenine? Kelp je hnedá riasa, ktorá je výnimočne bohatá na minerály a vitamíny. Patrí k najvýznamnejším zdrojom jódu, ktorý je nevyhnutný pre správne fungovanie štítnej žľazy. Vďaka tomu zlepšuje metabolizmus a pomáha so znižovaním hmotnosti. Postará sa aj o pevnejšie nechty a silnejšie vlasy. Dajte si 1 tabletu kelpu denne a vaše telo sa vám odvďačí!

Pri kúpe 2 balení získate darček v podobe 1 balenia GRÁTIS!

V skratke

  • zľava na prírodný doplnok výživy Kelp
  • obsahuje viac ako 20 minerálov a vitamínov
  • obsahuje aj ultra-stopové minerály dôležité pre náš organizmus
  • pre zdravé vlasy, nechty a pleť
  • pre správne fungovanie štítnej žľazy
  • prírodné zloženie
  • pri kúpe 2 kusov získate automaticky 1 ZDARMA!

Platnosť kupónu

do 30.11. 2019

V cene kupónu za 7,99 € je zahrnuté:

  • Kelp - prírodný zdroj minerálov (60 kapsúl)

 

Kelp

Kelp je veľká morská riasa, ktorá rastie pod vodou v plytkých moriach pozdĺž pobrežia Južnej Ameriky, Austrálie a Nového Zélandu, Kalifornie a Mexika. Je známa rýchlym rastom a je považovaná za jednu z najrýchlejšie rastúcich rastlin na svete. Kelp môže vyrásť až 1 meter za deň a nakoniec dosiahnuť 30 - 80 metrov. Obsahuje viac než 20 rôznych minerálov a je bohatá najmä na jód, železo, vápnik, horčík, zinok, selén, vitamíny A, B, C, D, E, K, kyselinu listovú.

Je najlepšou voľbou na prirodzený minerálny doplnok, pretože obsahuje ideálnu rovnováhu minerálov. Obsahuje tiež cenné ultrastopové minerály ako germánium, irídium, rubídium, ktoré sú menej známe, ale predsa nevyhnutné pre správne fungovanie organizmu. Kelp je unikátny, pretože neobsahuje toxické kovy na rozdiel od iných podobných výrobkov z mora ako sú ryby a iné morské živočíchy, ktoré majú tendenciu viazať toxické látky.

Zdravo vyzerajúce vlasy, nechty a pleť

V súčasnej dobe používame príliš veľa vlasových prípravkov, čo nie je práve najlepšia starostlivosť pre naše vlasy. Mnoho žien používa gélové a akrylové nechty, ktoré oslabujú nechtové lôžka a po dlhšom používaní to môže viesť k zhoršeniu stavu nechtov. Kelp je vhodný práve pre ľudí, ktorí chcú mať zdravé a silne vyzerajúce vlasy a nechty.

Správna funkcia štítnej žľazy

Kelp obsahuje vysokú dávku jódu, ktorý pomáha správne fungovanie štítnej žľazy. Jód je nevyhnutný pre tvorbu hormónov štítnej žľazy, ktoré regulujú metabolizmus. Nedostatok jódu zvyšuje riziko vysokej hladiny cholesterolu, únavy, depresie, zvýšenie telesnej hmotnosti.

Pre vegetariánov

Kelp je ideálny pre doplnenie minerálov a živín pre vegetariánov a vegánov, ktorí sa vyhýbajú mliečnym alebo živočíšnym produktom.

 

KELP 600 mg obsahuje: kelp 120 mg (5:1) = 600mg , stearát horečnatý, želatína, titán dioxid.

Neobsahuje: umelé príchute, farbivá, sladidlá, škrob, mlieko, laktózu, sóju, lepok, pšenicu, kvasnice.
 
Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula denne - zapiť vodou.

Upozornenie: Skladujte mimo dosachu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Tehotné a dojčiace ženy by sa mali poradiť s lekárom pred použitím tohto produktu.