100% prírodné prášky z morských rias, húb či bylín na prípravu nápojov alebo ako prísada do jedál

Táto ponuka má 6 variantov.

cena od 6,23 do 11,13

6x kúpené

Doručenie - poštovné a balné

Slovenská pošta

2,50€

(u vás za 7 dní od úhrady)

Kuriér GLS

3,50€

(u vás za 7 dní od úhrady)

Prírodná sila pre vaše zdravie

Cesta ku kvalitnejšiemu životu môže byť jednoduchšia ako si myslíte. 100% prírodné prášky Provitality zo vzácnych bylín, morských rias či liečivých húb vám pri pravidelnom užívaní pomôžu zlepšiť viaceré aspekty vášho zdravia. Môžete ich použiť ako prísadu do smoothie nápojov, ale hodia sa aj do šalátov či jedál, ktoré pripravujete pokojne aj pre celú rodinu. Obsahujú množstvo vitamínov, stopových prvkov, antioxidantov, antistresových látok či glukánov, ktoré majú vedecky preukázané účinky na posilnenie imunity či zmiernenie niektorých problémov. Začítajte sa nižšie do popiskov a zistite, ktorý z týchto prípravkov je pre vás ten najvhodnejší.

Využite možnosť stiahnuť si zdarma e-book s receptami na prírodnú kozmetiku

V skratke

 • zľava na 100% prírodné prášky Provitality
 • vyrobené z morských rias, bylín či húb
 • ideálne ako doplnok do smoothie nápojov
 • vhodné tiež ako prísada do jedál či šalátov
 • prírodné zloženie bez chemických prísad

Platnosť kupónu

do 30.04. 2018

Na výber máte:

 • 100% prášok z morskej riasy kelp (125 g) za 7,49 €
 • 100% prášok z byliny fo-ti (125 g) za 11,13 €
 • 100% prášok z byliny Gynostemma (250 g) za 10,43 €
 • 100% prášok z huby Shitake (60 g) za 6,23 €
 • 100% prášok z huby Maitake (60 g) za 7,43 €
 • Ústna voda Effective Star (2x 250 ml + 60 ml) za 10,78 €

 

Morská riasa Kelp  – prášok

(sk.: Kelp, lat.: Laminaria Digitata)

Kelp je druh morskej riasy, ktorá rastie na skalnatom morskom pobreží, na severnej pologuli Zeme. Kelp obsahuje okolo 70 minerálov vrátane jódu, draslíka, magnézia, vápnika a železa. Je bohatá na vitamíny C, E, A a má vysoký obsah vitamínov B6 a B12, obsah bielkovín, vlákniny a enzýmov.

Kelp prášok sa môže používať do šalátov, polievok či pri dusení mäsa. Tiež sa môže pridať do chlebového cesta ako látka zvýrazňujúca chuť. Má stredne štipľavú a slanú chuť a môže byť používaný namiesto soli.

Dávkovanie: Odporúčaná dávka je ¼ čajovej lyžičky max. 3x denne. Ak trpíte na ochorenie štítnej žľazy, konzultujte užívanie so svojím lekárom. Nekonzumujte tento produkt, ak ste alergický na jód.

 

Fo-Ti - prášok

(sk.: Stavikrv mnohokvetý, lat.: Polygonum Multiflorum)

Fo-Ti, často nazývané ako „elixír života“, je v tradičnej čínskej medicíne veľmi cenenou bylinou. Provitality organic Fo-Ti je prášok z koreňa rastliny a je pripravený dusením s čiernou fazuľou podľa receptu tradičnej čínskej medicíny.

Z pohľadu tradičnej čínskej medicíny je koreň Fo-ti jedna z bylín, ktorá vyživuje srdce a krv. Jej listy sú červené v tvare srdca a má biele alebo ružové kvety. S výraznou sladko-horkou chuťou je schopná odblokovať v tele meridiány, čo umožňuje vylučovanie patogénov z tela. Ďalej posilňuje pečeň a obličky, vyživuje krv a podporuje sexuálnu aktivitu.

Moderný výskum ukazuje, že Fo-Ti obsahuje alkaloid, ktorý má omladzujúce účinky na nervy, mozgové bunky a žľazy s vnútornou sekréciou. Stimuluje časť nadobličiek a pomáha tak pri detoxikácii organizmu, prospieva rastu vlasov, posilňuje imunitný systém a omladzuje organizmus.

Zloženie: 100% prášok z koreňa Fo-Ti.

 

Organic Gynostemma - prášok

(sk.: Ženšen päťlistý, lat.: Gynostemma pentaphyllum)

Trápi vás vyčerpanosť, psychická či fyzická únava? Pomôcť vám môže Provitality organic Gynostemma, známa tiež ako Ženšen päťlistý alebo Jiaogulan. Okrem toho že má pozitívny, harmonizujúci vplyv na duševný a telesný stav, má účinky veľmi podobné ako Ženšen pravý, len obsahuje účinné látky vo vyššej koncentrácii.

Gynostemma je často označovaná aj ako “bylina nesmrteľnosti” a v Číne patrí medzi tradičné „liečivá“. Podľa tradičnej čínskej medicíny Ženšen päťlistý posilňuje imunitu, povzbudzuje životnú energiu, zmierňuje nepriaznivé vplyvy stresu a môže pomáhať predchádzať infarktu, mŕtvici a dokonca i rakovine.

Radí sa do skupiny antioxidantov, adaptogénov, harmonizátorov a antistresorov. Táto bylinka dokáže pozitívne vplývať na celý ľudský organizmus – a to po fyzickej tak i psychickej stránke.

Zloženie: 100% prášok z listov Gynostemmy.

 

Organic Shitake - prášok

Shiitake je v krajinách ďalekého východu známa nie len ako potravina, ale i ako liek. V Japonsku dokonca veria, že pravidelné užívanie huby Shiitake predlžuje život. Huba Shiitake je vynikajúcim zdrojom životne dôležitých enzýmov a aktívnych zložiek, ktoré pomáhajú posilniť imunitný systém a bojovať s chorobami.

Moderné vedecké štúdie preukázali, že huba Shiitake podporuje imunitné reakcie tela, má antibakteriálne, protiplesňové a antivírusové vlastnosti, je vhodná pri problémoch horných dýchacích ciest, zlom krvnom obehu a ťažkostiach s pečeňou či žalúdkom. Zároveň bolo preukázané, že môže napomáhať predchádzaniu kardiovaskulárnych ochorení (vrátane aterosklerózy).

Jednou z dôležitých látok, ktorú Shiitake obsahuje je lentinan. Lentinan je glukán, ktorý je v Japonsku zavedený ako štandardná súčasť liečby niektorých onkologických ochorení. Tento glukán má imunostimulačný, antiinfekčný, protinádorový a rádioprotektívny účinok. Eliminuje vírusové, bakteriálne, plesňové a parazitárne infekčné ochorenia.

Zloženie: 100% prášok z huby Shiitake.

 

Organic Maitake - prášok

(sk.: Trsovnica lupeňovitá, lat.: Grifola Frondosa)

Maitake – známe tiež ako „tancujúca huba“ je po celom svete obľúbená pre svoju príjemnú chuť a mimoriadne zdravotné prínosy. V Japonsku je často označovaná ako „kráľovná húb“ – a už po stáročia je využívaná ako posilňujúci zdroj energie a adaptogén na podporu vitality a zdravia. 

Vyskúšajte Organic Maitake prášok napríklad ako čaj alebo ho pridajte do obľúbeného zeleninového jedla, omáčok, dressingov, alebo koreninových zmesí. Môžete ho tiež zmiešať len s vodou a vypiť, alebo použiť ako súčasť smoothie nápojov.

Dávkovanie: Odporúčaná dávka je 1 – 2 čajové lyžičky denne

Zloženie: 100% prášok z huby Maitake

 

Ústna voda EFFECTIVE STAR Basic

EFFECITVE STAR od spoločnosti Starlife patrí už roky medzi obľúbené produkty. Ide o ústnu vodu, ktorá má silné dezinfekčné a anitbakteriálne vlastnosti. Zaručí vám svieži dych, ale okrem toho je aj spoľahlivým pomocníkom v starostlivosti o chrup. Napomáha eliminovať vznik zubného kazu i kameňa a pôsobí ako prevencia prorti paradentóze.

EFFECTIVE STAR je možné používať nie len ako ústnu vodu, ale i ako dezinfekčný prostriedok či prostriedok na čistenie pleti. Jeho využitie je v skutku širokospektrálne.

EFFECTIVE STAR je nenahraditeľný pomocník v každodennej starostlivosti o chrup - od eliminovania vzniku zubného kazu a zubného kameňa až po prevenciu paradentózy.

EFFECTIVE STAR je vysoko efektívna ústna voda, ktorá vám poskytne pocit sviežeho dychu na dlhý čas. Vďaka obsahu antium dioxidu ide o silný likvidátor pachov a taktiež účinne odstraňuje jemný film po zostatku jedla z povrchu zubov a ďasien. Ide o produkt, ktorý je až 40x silnejší, ako bežne používané dezinfekčné zložky.  Napriek svojmu silnému účinku ide o úplne bezpečný prostriedok, ktorý je vhodný aj na vnútorné použitie.

EFFECTIVE STAR Basic :

 • ústna voda so silnými dezinfekčnými a antibakteriálnymi účinkami
 • ničí mikroskopický film na povrchu zubov a ďasien zo zvyškov potravy
 • upokojuje zápaly, osviežuje dych
 • dá sa použiť aj pri bolestiach v krku,
 • ako pleťová voda,
 • pri čistení poranenej kože,
 • na plesne na nohách,
 • pri uštpnutí hmyzom
 • ideálna pre fajčiarov
 • je úplne bezpečný aj pri vnútornom použití

Zloženie
Aqua, Chlorine Dioxide, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Mentha Piperita Oil.

Vyrobené v USA

*}