Kompletné premeranie geometrie a kontrola podvozku vášho automobilu v servise Autopartner BMP

Kompletné premeranie geometrie a kontrola podvozku vášho automobilu v servise Autopartner BMP
25x kúpené

Najnovšia technológia - 3D kamerová geometria vozidla

Rozhodli ste sa vydať na dovolenku k moru vlastným autom? Nenechajte nič na náhodu a dajte si ho pred dlhou cestou poriadne skontrolovať v AutoPartner BMP. Ak má nerovnomerne ojazdené pneumatiky alebo vám ťahá vozidlo do strany najnovšou technológiou 3D Hunter vám kompletne premerajú geometriu vášho auta a skontrolujú stav jeho podvozku. Navyše získate 10% zľavu na prípadné ďalšie potrebné nastavenia. V prípade potreby vám profesionáli z AutoPartner BMP ihneď vymenia čapy riadenia, prípadne zabezpečia iné servisné práce. Za nastavenie zbiehavosti zaplatíte len vtedy, ak ho naozaj budete potrebovať! Rozhodnutie je na vás.

 

meranie geometrie Hunter

V skratke

  • zľava na kompletné premeranie geometrie technológiou 3D Hunter 
  • profesionálny servis a kvalitné služby s dlhoročnými skúsenosťami
  • najnovšia technológia merania všetkých parametrov geometrie vozidla
  • kvalitné výsledky s vysokou presnosťou
  • akcia platí pre osobné autá a bežné SUV vozidlá

Platnosť kupónu

do 30.09. 2015

Podmienky

  • potrebná objednávka na tel. čísle: 02 / 4525 8515, 0905 562 583, alebo na e-mailovej adrese: racingpartner@gmail.com
  • akcia platí pre osobné autá a bežné SUV vozidlá
  • množstvo kupónov v akcii nie je obmedzené

Poskytovateľ

Autopartner BMP s.r.o.

 

Hradská 38
821 07 Bratislava – Vrakuňa
 
telefón:
02/4525 8515
0905 562 583
 

racingpartner@gmail.com
www.pneucentrum.com

Otváracie hodiny:
Po - Pia: 9:00 - 17:00 hod.

V cene kupónu za 4,90€ je zahrnuté:

  • kompletné premeranie geometrie najnovšou technológiou 3D Hunter
  • kontrola podvozku vášho auta

 

Za nastavenie zbiehavosti zaplatíte len vtedy, ak ho naozaj budete potrebovať! Rozhodnete sa sami na základe premerania.

Doplatok za nastavenie zbiehavosti 1 nápravy je 10€. Navyše získate 10% zľavu na prípadné ďalšie potrebné nastavenia.

Premeranie geometrie je odporúčané minimálne 1x ročne.
 

Geometria

Naša geometria HUNTER je najnovšia technológia merania všetkých parametrov geometrie vozidla s vysokou presnosťou. Firma Hunter je svetová jednotka a má patentované veľké množstvo softvérových riešení merania a nastavenia geometrie vozidla.

meranie geometrie Hunter

Stav ciest je takmer zárukou na poškodenie podvozku a zmeny geometrie náprav vozidla. Zmena zbiehavosti prednej nápravy sa prejavuje takmer po každom prudkom prejdení výtlku na ceste, narazenia kolesa o obrubník, pri parkovaní, výjazd cez obrubníky.

Zmena zbiehavosti sa môže prejaviť ťahaním vozidla do strany, zníženou stabilitou pri jazde a podobne. Hlavný problém je trvalé a veľmi rýchle poškodenie pneumatík a tie dnes stoja veľa peňazí. Čím širšie pneumatiky, tým je citlivosť na nastavenie väčšia.

 

AutoPartner BMP

Prevádzka Hradská 38, Bratislava funguje už 15 rokov pod názvom Pneucentrum Pilárik, posledné 2 roky sme zmenili právnu formu a názov na AUTOPARTNER BMP s.r.o. Špecializujeme sa ako nezávislý značkový servis pre vozidlá ŠKODA a SEAT, pre tieto vozidlá poskytujeme kompletný servis, ako aj predpísané inšpekčné prehliadky, samozrejme s razítkom do servisnej knižky.

Ďalej poskytujeme služby rýchloservisu a pravidelné servisné prehliadky poskytujeme pre takmer všetky osobné vozidlá na našom trhu. Aby sme zaručili zákazníkom najvyššiu kvalitu, používame v maximálnej miere náhradné diely BOSCH a výhradne oleje značky CASTROL. Test riadiacich jednotiek, diagnostiku a nastavenie prevádzame pomocou programu VAG, špecializovaného produktu pre vozidlá VW group.

 

meranie geometrie Hunter