Pivo na Kôprovskom štíte - pripite si s nami a zároveň prispejte na dobrú vec v našich Tatrách

TNP

Táto ponuka má 2 varianty.

68super prispievateľov

Ako možno pitím piva podporiť naše Tatry?

...jednoducho. Stačí si kúpiť jeden či viac našich symbolických kupónov a dať si za ne na vrchole Kôprovského štítu dobré čapované pivečko. Ak sa 9.9. nemôžete do Tatier dostaviť osobne, stále môžete túto zmysluplnú aktivitu podporiť zakúpením kupónu "bez piva". Vaše peniaze budú rovnako použité na dobročinnú akciu v podobe opravy turistických chodníkov v našich krásnych Tatrách.

Naše narodeniny aj tento rok dodatočne oslávime tak, aby boli zaujímavé, originálne a zároveň prínosné. Po dohode s vedením TANAP-u, Štátnymi Lesmi TANAP-u a banskobystrickým pivovarom, vynesieme na Kôprovský štít niekoľko súdkov dobrého slovenského piva. Tie nám pre tieto účely venoval pivovar Urpiner, ktorému za túto podporu ďakujeme!

Každý kupón bude zároveň zaradený do súťaže o suveníry z Urpineru, takže ak sa vám nepodarí vychutnať si vrcholové pivko na štíte, budete mať šancu aspoň vyhrať!

V skratke

 • najvyššie čapované pivo na Slovensku za symbolické 1 euro!
 • dobročinná akcia na podporu Vysokých Tatier
 • možnosť ochutnať pivo Urpiner - ocenené na viacerých pivných festivaloch
 • svojim dielom môžete prispieť aj vy - či si po pivečko môžete osobne vyšľapať alebo nie
 • ideálne spojenie prírody-pohybu-dobrého piva a podpory našim malým veľhorám
 • všetci, ktorí si v tejto akcii zakúpia kupóny, budú zaradení do súťaže o suveníry Urpiner

Platnosť kupónu

do 10.09. 2017

Podmienky

 • 1 kupón je možné uplatniť na 1 pivo, resp. venovať ho na opravu turistických chodníkov vo Vysokých Tatrách
 • počet kupónov "Pivo na Kôprovskom štíte" je limitovaný na 100 ks, počet kupónov druhého typu je neobmedzený
 • čapovanie v tejto nadmorskej výške je značne problematické, takže objem piva je podľa podmienok čapovania - posnažíme sa o čo najlepšiu porciu  ;)
 • kupón platí len 9.9.2017 do minúty kedy padnú posledné zásoby piva
 • v prípade nepriaznivého počasia sa celá akcia uskutoční v najbližšom možnom termíne. V takomto prípade bude predĺžená aj platnosť kupónov
 • po pivo si treba vyšľapať až na Kôprovský štít, a to dovtedy kým vyčapujeme posledný súdok, potom už nám môžete pomôcť len s upratovaním :)

Poskytovateľ

Kôprovský štít (n.v. 2363 m n.m.)

 

 

Vysoké Tatry
Slovensko

V našej akcii máte možnosť objednať si 2 typy kupónov:

1. Kupón "Pivo na Kôprovskom štíte" - pre zákazníkov, ktorí sa výstupu osobne zúčastnia

2. Kupón "Pivo doma na gaučí" - pre všetkých, ktorý osobne do Tatier neprídu, ale chcú prispieť na podporu Tatrám a zúčastniť sa súťaže o výrobky Urpiner. Každý kupón bude do tejto súťaže automaticky zaradený. Ak nevyhráte, stále si svoje pivo môžete otvoriť doma :)

 

Celá akcia je našim neziskovým podujatím. Berieme si na starosť dopravu piva autami a potom chrbtami tak vysoko, ako to len na Kôprovskom štíte pôjde. Uhradíme aj všetky vaše bankové poplatky a kreditné poplatky. Vyčapujeme všetko, čo sa podarí hore vyniesť - všetkým tým, ktorí vrchol úspešne dobijú a stihnú to, kým niečo v sudoch zostane. Následne zozbierame všetok neporiadok tak, aby v našich krásnych Tatrách po nás nezostala ani smietka a znesieme ho naspäť do civilizácie...

Vy nám - ako veríme - prispejete každý svojou troškou k tomu, aby sme mohli TANAP-u a jeho Štátnym lesom odovzdať čo najkrajšiu sumičku. Aby z nej mohli byť už tento rok opravené úseky turistických chodníkov, ktoré to najviac potrebujú. O využití peňazí vás budeme informovať, všetko bude vykonané cez oficiálnu darovaciu zmluvu medzi ZaMenej.sk a Štátnymi Lesmi TANAP-u. Po realizácii zverejníme aj fotodokumentáciu.

Prosíme už vopred o pochopenie, že v prípade väčšieho záujmu a neskoršieho času vášho dobytia vrcholu budeme dostupnosťou piva limitovaní - takže budeme čapovať, pokiaľ bude čo a pokiaľ nám zlatý mok v sudoch slnko neuvarí druhýkrát :)

 

 

Fotografie a videá z predošlých troch ročníkov akcie "Najvyššie čapované slovenské pivo":

 

2012 Pivo na Kriváni

https://www.ferovci.sk/2012/08/18/krivan-2012-najvyssie-capovane-pivo/

https://www.youtube.com/watch?v=AjnTyOkx0E0

 

2015 Pivo na Rysoch

https://pivobrana.blog.sme.sk/c/386051/najvyssie-capovane-slovenske-pivo-je-to-nezavisle.html

 

2016 Pivo na Slavkovskom štíte

https://www.ferovci.sk/category/najvyssie-capovane-slovenske-pivo/

https://pivobrana.blog.sme.sk/c/434635/poctive-pivo-opat-v-oblakoch.html

 

 

*}