Oddych v tatranskej prírode v podobe 3-dňového pobytu v Penzióne Karpatia v Tatranskej Lesnej za cenu len 34,50€

Oddych v tatranskej prírode v podobe 3-dňového pobytu v Penzióne Karpatia v Tatranskej Lesnej za cenu len 34,50€

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 24,10 do 34,50

125x kúpené

Tip pre všetkých, ktorí majú radi čerstvý horský vzduch a tatranskú prírodu!

Dobrý deň všetkým milovníkom prírody, špeciálne hôr. Po úspešnej akcii v Penzióne Poľana Vám tentokrát ponúkame pobyt v Penzióne KARPATIA v Tatranskej Lesnej za výnimočnú cenu, ktorá umožní dopriať si pobyt v Tatrách každému z vás. Naša dnešná ponuka je vhodná pre páry, rodiny s deťmi, seniorov či partie kamarátov. Skrátka pre všetkých, ktorí majú radi čerstvý vzduch a krásne vysokohorské prostredie pod tatranskými štítmi. 

Penzión Karpatia sa nachádza v bezprostrednej blízkosti malebného Studeného potoka, na pokojnom mieste a je chránený z troch strán tatranskými lesmi. Hneď pri penzióne je začiatok turistického chodníka vedúceho na Hrebienok a Studenovodské vodopády a ako aj turisticky vychádzkový chodník zo Smokovca do Tatranskej Lomnice. 

V prípade, že máte záujem aj o ponuku do tohto penziónu ešte za menej - pozrite si našu ponuku na 3 dňový pobyt v turistických izbách

V skratke

 • 3-dňový pobyt s polopenziou len za 34,50€ na osobu

 • penzión v blízkosti Studeného potoka a jeho vodopádov

 • výhľad z izieb na Tatranské štíty alebo Podtatranskú kotlinu

 • parkovisko zdarma priamo pri hoteli

 • k dispozícii rozľahlý areál s ihriskom pre deti

 • možnosť využiť kupóny aj na Veľkú noc (do vypredanie voľných kapacít na tento termín). 

 

Penziona Karpatia

Platnosť kupónu

do 31.10. 2011

Podmienky

 • hosť si musí vopred potvrdiť možnosť pobytu v ním navrhovanom termíne a mať emailom alebo faxom potvrdenú rezerváciu. Minimálne 2 týždne pred nástupom na pobyt je potrebné mať konfirmáciu od recepcie penziónu.
 • V prípade, že hosť nemôže prísť na pobyt v rezervovanom termíne, musí to oznámiť penziónu najneskôr 24 hodín vopred
 • kupón platí pre jednu osobu na jeden 3 dňový pobyt (2 noci)
 • počet kupónov na jednu osobu je neobmedzený
 • deti do 3 rokov ZADARMO
 • deti od 4 do 6 rokov zadarmo na prístelke a doplatok za polpenziu na celý pobyt 10 EUR (dopláca sa pri príchode do penziónu)
 • deti od 7 – 12 rokov s 30%-nou zľavou = 24,10€ za pobyt (vytvorte 2 objednávky: jednu objednávku na počet kupónov pre dospelých a druhú na počet detských kupónov (obe za základné ceny kupónov), napíšte potom čísla objednávok na objednavky@zamenej.sk, obratom vám pošleme celkovú cenu a info na zaplatenie prevodom)
 • Kupón je platný od 1.4. do 31.10.2011. Kupón neplatí od 1.7. do 31.8. 
 • Na termín Veľkej noci je potrebné zakúpiť si 2 kupóny na osobu (pobyt je na 5 dní - 4 noci). Na recepcii sa za veľkonočný termín uhrádza ešte príplatok 5 eur/osobu/pobyt

Poskytovateľ

Penzión Karpatia

Tatranská Lesná 10
059 60 Vysoké Tatry
 
052 4422 516 alebo 0903 661 025
 
Priamo pri penzióne je parkovisko zdarma pre našich hostí. 100 m od penziónu je zastávka električky, skibusu a autobusu. Bližšie informácie ako sa k nám dostať sú na http://www.slovakiatatry.sk/kontakt

Príďte si ešte poslednýkrát zalyžovať na najvyššie položenej zjazdovke na Slovensku, poprechádzať sa na zdravom tatranskom vzduchu alebo si naplánujte letnú a jesennú turistiku či cykloturistiku.

Penziona Karpatia

1 kupón zahŕňa:

 • ubytovanie na osobu na 2 noci - V ponuke sú dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky ako aj rodinné izby (spálňa a obývačka, 3 pevné lôžka alebo 2postele a rozkladací gauč). V každej izbe je TV a kúpeľňa, v niektorých aj chladnička. Rodinné izby majú balkón. Z izieb sú výhľady na Lomnický, Slavkovský, Huncovský, Kežmarský štít, Prostredný Hrot a Podtatranskú kotlinu. 
 • 2x raňajky - na raňajky je k dispozícii výber z raňajkových menu
 • 2x večera s dezertom - na večeru sa podávajú jedlá domácej tatranskej kuchyne. Reštaurácia má 70 miest. V penzióne sú k dispozícii aj detské stoličky, detská postieľka, detský kútik. 
 • 1x uvítací prípitok
 • Wifi pripojenie na Internet zdarma na recepcii, v bare a reštaurácii

 

Extra sa platí miestny poplatok mestu vo výške 1 EUR na osobu a noc. Poplatok platia osoby od 18 do 70 rokov.

 

Penzión Karpatia

Pre tých, ktorí chcú z postele vybehnúť priamo na turistický chodník, zašportovať si alebo iba tak zrelaxovať v príjemnom prostredí. Karpatia je v krásnom lesnom prostredí s detským areálom a nádhernými výhľadmi na Lomnický, Slavkovský, Huncovský, Kežmarský štít a Prostredný Hrot.

V penzióne je reštaurácia, bar, detský kútik, lyžiareň, Wifi pripojenie na recepcii, v reštaurácii a bare, úschovňa lyži a bicyklov. K dispozícii je aj rozľahlý vonkajší areál s detským ihriskom.

Viac informácií nájdete na http://www.slovakiatatry.sk/karpatia/

 

Penziona Karpatia

Penziona Karpatia

Izby v Penzióne Karpatia

Penziona Karpatia

Penziona Karpatia

Penziona Karpatia

Penziona Karpatia

Penziona Karpatia

Penziona Karpatia

Penziona Karpatia