Online zostavenie zoštíhľujúceho jedálnička na 2 alebo 3 mesiace

Online zostavenie zoštíhľujúceho jedálnička na 2 alebo 3 mesiace

Táto ponuka má 2 varianty.

15x kúpené

Chudnite zdravo a bez hladovania

Darmo si každý deň dávate "do tela" v posilňovni, keď sa neriadite pravidlami zdravej výživy. Pri chudnutí, napr. tom povianočnom, je totiž veľmi dôležité aj to, čo si dávate do úst. Ak neviete, ako na to, nechajte to na profesionálneho dietológa, ktorý vám pripraví online zoštíhľujúci jedálniček priamo na mieru. Pozostáva zo sezónnych potravín, vďaka ktorým schudnete bez hladovania až 4 - 5 kg za mesiac!

 

V skratke

  • zľava na zostavenie 2-mesačného alebo 3-mesačného jedálnička na chudnutie
  • rozbor a rady profesionálneho dietológa
  • individuálny prístup
  • online konzultácie v pohodlí domova
  • zdravé a efektívne chudnutie

 

Platnosť kupónu

do 29.02. 2016

Podmienky

  • je potrebné vytvoriť objednávku cez e-mail: snamistihli@seznam.cz s uvedením čísla kupónu, následne dostanete formulár s údajmi, ktorý je potrebné vyplniť a zaslať späť na e-mailovú adresu snamistihli@seznam.cz a dietológ sa už postará o zvyšok

V cene kupónu za 4 € je zahrnuté:

  • online zostavenie zoštíhľujúceho 2-mesačného jedálnička (rozbor a rady profesionálneho dietológa, individuálny prístup, online konzultácie)
 
V cene kupónu za 5,60 € je zahrnuté:
  • online zostavenie zoštíhľujúceho 3-mesačného jedálnička (rozbor a rady profesionálneho dietológa, individuálny prístup, online konzultácie)

Jedálniček na chudnutie

Zostavenie jedálnička prebieha online s prihliadnutím na vaše finančné a časové možnosti. Dietológ musí zistiť informácie o vašom stravovaní, type zamestnania, telesných údajoch (váha, výška, vek), chorobách i vrodených predispozíciách.

 Rozbor je vykonávaný individuálne a je zostavený dietológom. Obsah rozboru a hodnotenie vašich aktivít so vzťahom k prijatej potrave sa orientuje smerom, ktorý je pre vás vhodný a je zároveň reálny.

Odborník vám poradí, aké potraviny by vám mohli vyhovovať, ako si ich pripraviť, keď počas dňa nemáte čas, čím nahradiť obľúbené pochutiny či ako kompenzovať množstvo prijatých tukov a cukrov.

 

 

Rozbor má za cieľ podporiť vaše aktivity v chudnutí a pomôcť vám s nimi. Ide vlastne o dôkladnú konzultáciu, ktorá prebieha online. Každý rozbor a následné navrhnuté riešenia zaberú dietológovi cca 1 až 2 hodiny.