Mesačné alebo trojmesačné online zostavenie jedálnička od skúseného dietológa

Mesačné alebo trojmesačné online zostavenie jedálnička od skúseného dietológa

Táto ponuka má 2 varianty.

28x kúpené

Jedálniček len pre vás

Vaše cvičenie nebude nikdy dostatočne efektívne, pokiaľ nepodrobíte zmenám aj váš jedálniček. Ale nemusíte jesť v čase, v ktorom nie ste zvyknutí alebo to, čo vám nechutí. Skúsený dietológ vám pripraví jedlá na mieru a vy sa budete cítiť lepšie, zdravšie a viac fit!

V skratke

  • zľava na zostavenie mesačného alebo trojmesačného jedálnička na chudnutie
  • rozbor a rady profesionálneho dietológa
  • individuálny prístup
  • online konzultácie v pohodlí domova
  • zdravé a efektívne chudnutie

 

Chudnutie

Platnosť kupónu

do 15.07. 2015

Podmienky

  • je potrebné vytvoriť objednávku cez e-mail: snamistihli@seznam.cz  s uvedením čísla kupónu, následne dostanete formulár s údajmi, ktorý je potrebné vyplniť a zaslať späť na e-mailovú adresu snamistihli@seznam.cz a dietológ sa už postará o zvyšok
  • množstvo kupónov v akcii nie je limitované

V cene kupónu za 4,29 € je zahrnuté:

  • online zostavenie zoštíhľujúceho mesačného jedálnička (rozbor a rady profesionálneho dietológa, individuálny prístup, online konzultácie)
 
V cene kupónu za 7,30 € je zahrnuté:
  • online zostavenie zoštíhľujúceho trojmesačného jedálnička (rozbor a rady profesionálneho dietológa, individuálny prístup, online konzultácie)

 

Zelenina

Jedálniček na chudnutie

Zostavenie jedálnička prebieha online s prihliadnutím na vaše finančné a časové možnosti. Dietológ musí zistiť informácie o vašom stravovaní, type zamestnania, telesných údajoch (váha, výška, vek), chorobách i vrodených predispozíciách.

Rozbor je vykonávaný individuálne a je zostavený dietológom. Obsah rozboru a hodnotenie vašich aktivít so vzťahom k prijatej potrave sa orientuje smerom, ktorý je pre vás vhodný a je zároveň reálny.

Odborník vám poradí, aké potraviny by vám mohli vyhovovať, ako si ich pripraviť, keď počas dňa nemáte čas, čím nahradiť obľúbené pochutiny či ako kompenzovať množstvo prijatých tukov a cukrov.

Rozbor má za cieľ podporiť vaše aktivity v chudnutí a pomôcť vám s nimi. Ide vlastne o dôkladnú konzultáciu, ktorá prebieha online. Každý rozbor a následné navrhnuté riešenia zaberú dietológovi cca 1 až 2 hodiny.

Šunka