Darujte vašim deťom nekonečný svet fantázie v podobe nádherne ilustrovaných knižiek

Táto ponuka má 14 variantov.

cena od 2,30 do 8

69x kúpené
Mačka lezie dierou 30%
Pec nám spadla 30%
Varila Myšička 30%
Alibaba a 40 zbojníkov 30%
Macko Brumko je usilovný! 30%
Macko Brumko sa hrá! 30%
Kde je Micka? 33%
Kde je Fliačik? 33%
Prvé krôčiky do školy 31%
Obrázkový slovník anglických dialógov 29%
Poď so psíkom Lapajom do školy 40%
Príroda 31%

Príroda 11,58

Môj prvý školský denník 33%
Šlabikár slušného správania pre najmenších 30%

Doručenie - poštovné a balné

Slovenská pošta

2,60€

(u vás do 2 pracovných dní)

Darujte svet fantázie

Spomeňte si na vašu obľúbenú knihu z detstva. Čo pre vás znamenala? Neupierajte tieto krásne spomienky vašim drobcom aj napriek tomu, že doba dnes praje digitálnym technológiám. Detské knižky nikdy nevyjdú z módy a zhmotňujú to najkrajšie - nekonečný svet detskej fantázie. Urobte vašim najmenším nezabudnuteľný deň detí alebo im prichystajte prekvapenie za dobré vysvedčenie. Ak máte doma predškoláka, začítajte sa spolu s ním do príbehov o zvieratkách a predstavte mu fascinujúci svet prírody. Všetky tituly sú doplnené o nádherné farebné ilustrácie. Odleťte spolu s vašimi ratolesťami do rozprávkovej krajiny, kde dobro vždy zvíťazí nad zlom a venujte im kúsok zo svojho času.

V skratke

 • zľava na knihy pre deti
 • pre dievčatká aj chlapcov
 • rozprávky o zvieratkách či poučné tituly
 • krásne ilustrácie
 • skvelé ceny
 • skvelý tip na darček k Medzinárodnému dňu detí

Platnosť kupónu

do 30.06. 2016

Podmienky

 • objednávku u dodávateľa už nemusíte vykonávať, tovar vám bude automaticky zaslaný najneskôr do 14 dní od obdržania kupónu
 • poštovné a balné v rámci SR v hodnote 2,60 € bude automaticky pripočítané k cene kupónu a platí na neobmedzené množstvo kupónov

Poskytovateľ

Vydavateľstvo MATYS s.r.o.

 
Areál VÚZ, Račianska 71
Príjazd áut zo Sliačskej ulice
832 59 Bratislava
 
+421 2 556 423 97
+421 2 556 423 98
 

Hodnotenia zákazníkov

Vydavateľstvo MATYS, s.r.o.

Výborné

4,25 z 5 (4x)

100% zákazníkov odporúča túto spoločnosť (4 / 4)

 • 5
  2
 • 4
  1
 • 3
  1
 • 2
 • 1

Prve krôčiky do školy

V tejto knižke nájde malý predškolák všetko, čo potrebuje vedieť ešte predtým, ako začne chodiť do školy. Písmená abecedy,číslice do desať, názvy dní v týždni, mesiacov i ročných období... A to všetko vo veršoch a s krásnymi ilustráciami!

Obrázkový slovník anglických dialógov

V tejto knihe nájdete množstvo obrázkov, ktoré vám pomôžu ľahšie sa naučiť slovíčka a vety, ktoré budete potrebovať, keď sa vyberiete do sveta. Spolu s rodičmi alebo priateľmi si môžete precvičiť situácie v anglickom jazyku, ktoré sú v živote bežné. Otvorte knihu a zistíte, že hovoriť po anglicky je celkom zábavné.

 

 

Poď so psíkom Lapajom do školy!

Nástup prváčika do školy je veľkou zmenou pre celú rodinu. Každý zodpovedne zmýšľajúci rodič si kladie otázku, či je jeho dieťa dostatočne pripravené, či nebude v učení zaostávať. Dôležité je podporiť jeho tvorivé schopnosti, ako aj chuť objavovať nové veci okolo nás a nezaťažovať jeho myslenie priveľkým množstvom informácií. Táto podnetná publikácia obsahuje rôzne zábavné úlohy, hlavolamy a hádanky na rozvoj postrehu a pamäti. Vďaka nim si dieťa hravou formou rozšíri slovnú zásobu a vycibrí logické myslenie. Nádherné ilustrácie, básničky a rozprávky zasa napomôžu získať základné informácie o svete okolo nás.Mamičky a ockovia, zalistujte si s vaším budúcim prváčikom v tejto pestrej tvorivej knižke a získajte nezabudnuteľný spoločný zážitok!

 

 

Príroda 

Chcete sa dozvedieť veľa zaujímavého o našej krásnej Zemi, o nebezpečných aj užitočných sopkách, o tajomných oceánskych hlbinách, o vzniku pohorí, o horských športoch, o lesných porastoch, o rastlinách a zvieratách, o premenách počasia, o hrozivých búrkach, o znečisťovaní ovzdušia a veru aj o tom, ako sa ľudia usilujú odhaliť tajomstvá vzdialených hviezd a planét? Prečítajte si knihu Príroda s množstvom nádherných ilustrácií a staňte sa objaviteľom, cestovateľom či ochrancom prírody. Kniha Príroda bude vaším pomocníkom pri riešení školských úloh i sprievodcom vo voľných chvíľach. Veď odhaľovať nepoznané je to najväčšie dobrodružstvo...


Mačka lezie dierou 

Známe riekanky s krásnymi ilustráciami
 
 

Alibaba a 40 zbojníkov

3 rozprávky s nádhernými ilustráciami a veľkými písmenami i za dobré vysvedčenie pre vášho školáka. Krehká Palculienka , odvážny Peter Pan a Ali Baba a 40 lúpežníkov vás pozývajú do svojho rozprávkového sveta, kde nič nie je nemožné.

 

Kde je Fliačik?

Potiahni strany leporela do boku a uvidíš, kde sa nachádza psíček Fliačik a čo práve robí alebo čo naháňa. Celé leporelo je sprevádzané milými ilustráciami a krásnymi veršami.

 

Macko Brumko sa hrá!

Macko Brumko sa vie pekne hrať. Prečítaj si, čo robí v ktorom ročnom období a skús to aj ty sám.

 

Macko Brumko je usilovný!

Macko Brumko je už veľký. V tomto leporelku si môžeš prečítať čo všetko už vie urobiť sám.

 

Kde je Micka?

Potiahni strany leporela do boku a uvidíš,kde sa nachádza mačička Micka a čo práve robí alebo čo naháňa.Celé leporelo je sprevádzané milými ilustráciami a krásnymi veršami.

 

Pec nám spadla​

Výber niekoľkých jednoduchých riekaniek, ktoré sú doplnené pestrými a veselými ilustráciami.

 

Varila myšička

Riekanky pre najmenšie detičky, ktoré sa ich rýchlo naučia hovoriť. Rozvíjajú si tým svoju pamäť, výslovnosť a slovnú zásobu. Celú knihu sprevádzajú krásne ilustrácie.

 

Môj prvý školský denník

Vytvor si svoj vlastný školský denníček! Píš, kresli, lep a vytvor si takto skvelú knižku o svojich prvých školských zážitkoch! Vnútri nájdeš: - viac ako 60 samolepiek - veľké vrecko na rozličné tajnosti - veľa miesta na tvoje fotky a kresby

 

Šlabikár slušného správania pre najmenších

Táto knižka je určená vám milí naši najmenší. Pomocou jednoduchých, ľahko zapamätateľných veršíkov a konania rozprávkových hrdinov Vás učí, ako sa správať doma, na ulici, na návšteve u priateľov, na verejnosti, v dopravných prostriedkoch, ako pomáhať rodičom, slabším a starším ľuďom a ako si udržovať poriadok a hygienu seba i okolo seba.