Klasická, relaxačná alebo olejová aroma masáž celého tela v salóne Sofia Bene v Bratislave

Klasická, relaxačná alebo olejová aroma masáž celého tela v salóne Sofia Bene v Bratislave
9x kúpené

Oddych po náročnom dni

Dodajte svojmu telu a mysli dokonalú harmóniu a zároveň posilníte svoje zdravie a odolnosť organizmu počas skvelej 50-minútovej masáži v salóne Sofia Bene. Vyberiete si klasickú masáž, super relaxačnú alebo netradičnú olejovú aroma masáž celého tela?

 

1 osoba 50min

V skratke

 • zľava na masáž v trvaní 50 minút pre 1 osobu
 • na výber klasická, relaxačná alebo olejová aroma masáž celého tela
 • masáž pomáha uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svaly
 • podieľa sa na lepšom vyplavovaní odpadových látok z organizmu
 • čaká vás príjemné prostredie a personál salónu
 • vlastné parkovacie miesto

 

Platnosť kupónu

do 31.10. 2015

Podmienky

 • po obdržaní kupónu je nutná objednávka vopred na tel. čísle: 0911 531 100
 • termín je potrebné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne
 • posledné objednávky budú prijímané týždeň pred skončením platnosti kupónu
 • zmenu, resp. zrušenie termínu je nutné ohlásiť najneskôr 24 hod. vopred, inak kupón stráca platnosť
 • množstvo kupónov v akcii nie je limitované

Poskytovateľ

Sofia Bene

Robotnícka 10 (na terase nad reštauráciou Vivendy)
831 03 Bratislava
 
Otváracia doba:
po - pia: od 9:00 - 19:00 hod.
so: na objednávku

V cene kupónu za 10 € pre 1 osobu je zahrnuté:

 • masáž v trvaní 50 minút 

 

Na výber máte z týchto masáží:

 • klasická masáž
 • relaxačná masáž
 • olejová aroma masáž celého tela

 

 

Klasická masáž

Zlepšuje prekrvenie pokožky, podkožia a svalov, pomáha uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svaly a podieľa sa na lepšom vyplavovaní odpadových látok z organizmu. Klasická masáž pomáha aj pri rekonvalescencii svalov a kĺbov po dlhom znehybnení v dôsledku zlomeniny alebo iného zranenia.

Hmaty klasickej masáže udržiavajú svaly v dobrej kondícii, z kĺbov pomáhajú odvázať usadené soli, ale môžu napríklad aj podporovať črevnú peristaltiku. Čo je však možno najdôležitejšie - celkovo sa môžete cítiť lepšie, pretože masáž pôsobí nielen na telo, ale aj na psychiku.

 

Relaxačná masáž

Relaxačná masáž vám pomôže pri uvoľnení svalov a mysle, pôsobí proti stresu a depresii. Oproti klasickej masáži je jemnejšia a dostaví sa po nej pocit uvoľnenia a upokojenia.

 

Olejová aroma masáž

Aromaterapeutická masáž využíva esenciálne oleje, ktoré majú blahodarný vplyv na rôzne zdravotné problémy. Masér alebo masérka aplikuje prírodné vonné látky do pokožky, ktoré potom pôsobia cez všetky vrstvy kože. Táto masáž regeneruje telo po psychickej i fyzickej stránke.

 


Kontraindikácie pre klasickú masáž:

Akútne zápalové ochorenia, horúčkovité a infekčné stavy, pri epilepsii a kardiovaskulárnych problémoch je nutné konzultovať s lekárom, takisto pri nachladnutí a zníženej imunite, pri nádorových ochoreniach, pri neliečenom vysokom krvnom tlaku, plesňové, zápalové a hnisavé procesy kože, ochorenia dutiny brušnej spojené so zápalmi alebo s krvácaním, závažné krvácavé stavy (hemofília, leukémia a pod.), opilosť, stavy pod vplyvom psychotropných drog, akútne psychózy, dvanástnikový vred, nádory tráviaceho traktu a pod., pokročilá ateroskleróza, pokročilá osteoporóza, ochorenia  močových ciest, v miestach hnisavých alebo plesňových ochorení, zapálených kĺbov, krvácajúceho poranenia alebo rozsiahlejšieho pohmoždenia, v miestach popálenín, kŕčových žíl (varixov), zápalov žíl (flebitíd), vredov predkolenia, opuchov nejasného pôvodu
v miestach zväčšených lymfatických uzlín, nádorov, bradavíc, znamienok, zapálených alebo zvredovatelých afekcií, brucho tehotných žien, v šestonedelí a pri menštruácii, brucho pri akútnych ochoreniach žlčníka.