Magnetické bankovanie - vákuová terapia na bolesť. Dôkladné preliečenie podtlakom v Petržalke

Magnetické bankovanie - vákuová terapia na bolesť. Dôkladné preliečenie podtlakom v Petržalke
6x kúpené

Viac podtlaku, viac zdravia!

Trápia vás pretrvávajúce zdravotné problémy? Potrebujete zrýchliť svoj metabolizmus a načerpať novú energiu? Vyskúšajte bankovanie!

Užite si vákuovú terapiu na bolesť, detoxikáciu a podporu metabolizmu. Ak trpíte chronickou slabosťou, kŕčovými ochoreniami alebo poruchami krvného obehu, bankovanie je ideálne práve pre vás.

Uvoľnite svoje svaly a pomôžte si od bolesti v Ambulancii tradičnej čínskej medicíny v Petržalke.

V skratke

  • zľava na magnetické bankovanie len za 6,90€
  • liečba podtlakom a magnetmi
  • celkové zlepšenie zdravotných problémov
  • pomoc pri reumatických bolestiach, chronickej slabosti, poruchách krvného obehu
  • príjemné prostredie a profesionálny prístup

 

Platnosť kupónu

do 31.05. 2016

Podmienky

  • ​počet kupónov na osobu je obmedzený na max.3 kusy
  • nutná objednávka vopred na telefónnom čísle: 0944 358 053 alebo na e-mailovej adrese: vsvitkova26@gmail.com s uvedením čísla kupónu

V cene kupónu za 6,90 € je zahrnuté:

  • 1x magnetické bankovanie
  • trvanie procedúry: 20 minút

bankovanie

 

Bankovanie

Bankovanie je liečebná metóda známa už od stredoveku. V minulosti sa viac využívalo mokré /krvavé bankovanie/, kde sa koža najskôr narezala a potom sa priložila banka, ktorá zachytávala a vyťahovala nahromadenú "zlú" krv. Podobne sa využívalo aj púšťanie žilou a liečba pijavicami.

Na rôznych miestach sveta sa používali nielen sklenené banky, ale aj banky z kravských rohov, bambusové banky, či vyrobené z tekvičiek. V súčasnosti môžu krvavé bankovanie prevádzkovať len v nemocničných zariadeniach.

 

 

Ďalším druhom je suché bankovanie doplnené magnetmi, ktoré sa dotýkajú kože. Tým sa na aktívny akupunktúrny bod pôsobí okrem podtlaku aj magnetickou energiou.

 

 

Pri bankovaní sa banka priloží k telu tak, aby sa vytvoril podtlak a vsaje do seba časť kože aj s podkožím.
 
Červené krvinky preniknú do priestoru, malý výron krvi aj lymfy zvýši cirkuláciu krvi a prívod kyslíka do okolia, nastane reakcia organizmu a aktivácia životných procesov nielen priamo na mieste prisatia banky a v priamom okolí, ale aj na zodpovedajúcom vnútornom orgáne.
 
Bankovanie je vhodné na detoxikáciu celého tela, ide o veľmi účinnú metódu na prekrvenie a úľavu od menších bolestí chrbta.
 
 
bankovanie