Dermatokozmetika Skinium vyrobená na Slovensku - dokonalá hydratácia, výživa i omladenie pre vašu pleť

Dermatokozmetika Skinium vyrobená na Slovensku - dokonalá hydratácia, výživa i omladenie pre vašu pleť

Táto ponuka má 6 variantov.

cena od 16,90 do 35,90

8x kúpené
Balíček kozmetiky 1: Hyaluroderm sérum na deň 55 g, Collage sérum na noc 60 g, Hyalcaps pre celkovú hydratáciu (60 kapsúl) 26%
Balíček kozmetiky 2: Protectoderm na deň 55 g, Collage sérum na noc 60 g, Hyalcaps pre celkovú hydratáciu (60 kapsúl) 27%
Balíček kozmetiky 3: Hyaluroderm na deň 55 g, Protectoderm na noc 60 g, Hyalcaps pre celkovú hydratáciu (60 kapsúl) 32%
Balíček kozmetiky 4: Hyaluroderm na deň a noc 55 g, Hyalcaps pre celkovú hydratáciu (60 kapsúl) 32%
Balíček kozmetiky 5: Protectoderm na deň a noc 55 g, Hyalcaps pre celkovú hydratáciu (60 kapsúl) 33%
Hyalcaps pre celkovú hydratáciu (60 kapsúl) 32%

Doručenie - poštovné a balné

Osobný odber

Položky v zozname zobrazené ako skladom s počtom kusov dostupné hneď

Slovenská pošta

2,30€

(u vás za 7 dní od úhrady)

Kuriérom

5,80€

(u vás za 7 dní od úhrady)

Chcete pre svoju pleť to najlepšie? Zvoľte slovenskú kozmetiku Skinium! Je vyvinutá dermatológmi, v malej rodinnej firme. Zohľadňuje všetky potreby vašej pleti, krásne ju vyživuje a neobsahuje žiadne zaťažujúce látky. Či už potrebujete extra hydratáciu alebo omladenie a vyhladenie pokožky, v rade kozmetiky Skinium nájdete veľkého pomocníka. Špeciálne nakombinované balíčky vyhovejú všetkým vašim potrebám - presvedčte sa sami!

V skratke

 • zľava na lekársku kozmetiku Skinium
 • vyvinutá dermatológmi v malej rodinnej firme
 • hydratuje, vyživuje, nezaťažuje pokožku
 • vždy čerstvé prípravky
 • maximálna koncentrácia aktívnych látok a minimálna koncentrácia prímesí
 • vyrobené na Slovensku

Platnosť kupónu

do 30.11. 2020

Podmienky

 • možný osobný odber na adrese: Drotárska 19/B, 811 02 Bratislava (po potvrdení, že je tovar pripravený na vyzdvihnutie)

Kapsuly HYALCAPS

Sú jedinečné mimoriadne vysokým obsahom kyseliny hyalurónovej  - v jednej kapsule je až 250 mg. Ďalším špecifikom výživového doplnku je obsah lecitínu. Jeho úlohou je zvýšiť a urýchliť vstrebávanie kyseliny hyalurónovej z tráviaceho traktu a prispieť tak k efektivite tohto výživového doplnku.

Sú vyrobené z HPMC (hydroxypropylmetyl celulóza) a neobsahujú žiadnu želatínu ani iné zložky živočíšneho pôvodu, takže sú vhodné pre vegetariánov i vegánov. Kapsuly neobsahujú ani žiadne farbivá.

Je vhodné užívať ich pri výskyte prvých prejavov starnutia pleti, ako sú jemné vrásky v oblasti tváre. najmä v okolí vonkajších očných kútikov, alebo pri ochabnutej pleti s poklesom jej prirodzeného napätia (turgoru). Odporúča sa aj v rámci regenerácie pleti po jej poškodení nepriaznivými fyzikálnymi účinkami vonkajšieho prostredia, najmä po nadmernom slnení, alebo aj nadmerným pôsobením tepla alebo chladu.

Po ich užívaní je pleť hydratovaná, vypnutejšia, prejavy starnutia pleti sú menej výrazné.

 

HYALURODERM

Sérum s vysokou koncentráciou kyseliny hyalurónovej dodá vašej pokožke hydratáciu vo všetkých vrstvách, pretože obsahuje tri veľkosti molekúl kyseliny hyalurónovej - na rozdiel od mnohých iných prípravkov obsahujúcich iba veľké molekuly kyseliny hyalurónovej. Neupcháva póry, vhodné na leto a pre pokožku namáhanú používaním rúška. 

Účinky:

 • anti-aging pôsobenie v dôsledku stimulácie génu epidermálneho rastového faktora
 • obnova epidermy, zvýšenie jej integrity
 • zlepšenie bariérovej funkcie pleti (zvýšenie odolnosti pokožky voči nepriaznivým vplyvom vonkajšieho prostredia)
 • zlepšenie mechanických vlastností kože, najmä zvýšenie jej elasticity
 • ochrana pred oxidatívnym stresom (stimuláciou katalázy – enzýmu rozkladajúceho H202)
 • protizápalový účinok (znižuje tvorbu pozápalových cytokínov)
 • zlepšenie prieniku molekúl iných účinných látok (otvorením transportných „kanálov“ v epiderme)
 • intenzívna dlhodobá hydratácia hlbokých štruktúr kože.

 

PROTECTODERM LIPOSOME SERUM

Protivráskové sérum s hydratačným účinkom potláčajúce začervenanie. Predstavuje unikátnu kombináciu účinných látok obalených v lipozómoch, kyseliny hyalurónovej a extraktu z uhorky v hypoalergénnom základe. NEOBSAHUJE PARABÉNY!  Neupcháva póry, vhodné na leto a pre pokožku namáhanú používaním rúška.

 

COLLAGE - SERUM

Dermatokozmetické protivráskové sérum s kolagénom. Je určené na ošetrenie pleti s prejavmi starnutia v rôznom stupni vývoja, ako aj na oddialenie ich vzniku a na spomalenie vývoja známok starnutia pleti (strata prirodzeného napätia pleti, tzv. tonusu, ochabnutie pleti, povrchové i hlboké vrásky). 

Hlavnou aktívnou substanciou séra sú kolagénové peptidy. Okrem toho sa v prípravku nachádza aj unikátny multifunkčný komplex aktívnych látok s okamžitým intenzívnym hydratačným, antibakteriálnym a ochranným účinkom.

Účinok je dvojfázový:

 1. V prvej fáze sa uplatňuje skorý účinok unikátneho multifunkčného komplexu aktívnych látok s okamžitým intenzívnym hydratačným, antibakteriálnym a ochranným účinkom, čo sa prejaví intenzívnou hydratáciou, ktorá má spravidla okamžité zjemnenie až vyhladenie drobných povrchových vrások.
 2. Prvé prejavy druhej fázy aplikácie séra na pokožku sa dostavia približne po mesiaci používania. Ide o dôsledok novotvorby kolagénu, podporenej a urýchlenej kolagénovými peptidmi zo séra. Pri dlhodobom používaní séra sa zvyšuje tonus kože  (jej prirodzené vypätie), vďaka čomu koža nadobúda dlhšie pretrvávajúcu hladkosť, hebkosť, jemnosť a zamatový lesk.

Neupcháva póry, vhodné na leto a pre pokožku namáhanú používaním rúška.
 

Kozmetika Skinium

Vznikla v malej rodinnej firme, ktorá sa roky zaoberá laserovou a estetickou dermatológiou, ktorú založila MUDr. Ružena Sochorová, CSc. Keď si otvorila centrum laserovej a estetickej dermatológie, klientky sa jej pýtali, ktorú kozmetiku odporúča na ošetrenie pokožky na doma. Hľadala niečo s vysokým obsahom aktívnych látok a bez zbytočných prímesí, ale medzi súčasnými kozmetickými produktami to nenašla, tak sa rozhodla s manželom a synom, ktorí sú tiež lekári, vytvoriť vlastnú kozmetiku. 

Prípravky podľa vlastných receptúr vyrábajú sami vo vlastných priestoroch schválených regionálnym úradom verejného zdravotníctva (hygienou). Iba tak je možné kontrolovať, aby prípravky obsahovali maximálnu koncentráciu aktívnych látok a minimálnu koncentráciu prímesí. Vždy sa vyrobí iba malé množstvo prípravkov, aby ich klient dostal čo najčerstvejšie a neležali v sklade rok, pretože iba tak sa dá klientovi zabezpečiť naozaj kvalitný produkt, kde nájde účinné látky, ktoré naozaj „fungujú“.

Heslo kozmetiky Skinium znie: „Neponúkame krásne obaly, ale kvalitný obsah.“ 

Séra kozmetiky Skinium sú balené v air-less fľaštičkách s pohyblivým dnom, ktoré sa po každom odobraní prípravku posúva smerom nahor, takže miesto po odobranom prípravku nezaberá nasávaný vzduch. Výhodou air-less flaštičiek je aj to, že sa prst nedotýka prípravku v kelímku a nezanáša tam nečistoty a baktérie, ktoré by mohli prípravok kontaminovať. 
Všetky prípravky sú dermatologicky testované. 

*}