SHR laserová EPILÁCIA - nová technológia na bezbolestnú a trvalú epiláciu - najúčinnejší a najrýchlejší spôsob odstránenia chĺpkov.

SHR laserová EPILÁCIA - nová technológia na bezbolestnú a trvalú epiláciu - najúčinnejší a najrýchlejší spôsob odstránenia chĺpkov. Detailne overená ponuka našim tímom
2972x kúpené

Nová technológia epilácie - SHR - revolučný nástupca za IPL!

Vyskúšajte pokrokovú novinku, ktorá vychytala nedostatky tradičného IPL-ka a prichádza s ešte vyššou, rýchlejšou a trvalou účinnosťou teraz k vám už od 2,30€. SHR laserová technológia účinne odstraňuje tmavé i svetlé chĺpky. 

Navštívte Royal esthetic a doprajte si epiláciu, po ktorej sa stane vaša pokožka na žiadaných partiách hladká ako hodváb! Skombinujte si ošetrenie podľa seba - stačí si iba zakúpiť potrebný počet kupónov na dané procedúry (počty kupónov potrebných na jednotlivé partie sú uvedené v tabuľke nižšie).

Viditeľné výsledky dosiahnete už po prvom ošetrení!

V skratke

 • zľava na epiláciu pomocou modernej laserovej technológie SHR už od 2,30€
 • bezbolestné, trvalé a rýchle odstránenie chĺpkov
 • vhodná na ošetrenie každej časti ľudského tela
 • viditeľné výsledky už po prvom ošetrení
 • ešte rýchlejšia a účinnejšia epilácia ako tradičné IPL
 • účinné odstránenie aj svetlých chĺpkov

Platnosť kupónu

do 30.11. 2014

Podmienky

 • kupón platí na trvalú epiláciu laerovou metódou SHR pre 1 osobu podľa rozpisu z detailov ponuky
 • počet kupónov na osobu nie je obmedzený
 • po obdržaní kupónu je potrebná objednávka na tel.č.: 0948 211 111 alebo e-mailom na: info@royalestetic.sk (kupóny je možné využiť aj po uplynutí tejto doby platnosti, a to v závislosti od potrebného časového odstupu medzi jednotlivými ošetreniami)
 • množstvo kupónov v akcii je neobmedzené

Poskytovateľ

Royal esthetic

Račianska 77
831 02 Bratislava
 
telefón:
0948 211 111
 
 
Otváracie hodiny:
Po - Pia: 8.00 do 18.00 hod.

Kupón platí na jednorazovú epiláciu technológiou SHR:

Poskladajte si počet kupónov podľa toho, akú oblasť si želáte epilovať. Potrebný počet kupónov na konkrétnu procedúru si nájdete v tabuľke.

Royal esthetics

SHR laserová technológia epilácie

Tradičné  IPL technológie sú inovované a prechádza sa už  na nové technologie -  Laserové.  IPL technológie, ktoré vytvárajú krátke impulzy približne 2 300 milisekúnd, zasahujú koreň vlasového folikulu výhradne prostredníctvom melanínu a spôsobujú jeho odumieranie. Koža ako aj červené krvinky a bunky majú podobný koeficient absorpcie ako melanín a preto tiež absorbujú značné množstvo vyrobenej energie.

SHR technológie na druhej strane využívajú cestu melanínom iba čiastočne (50%) a kombinujú ju s In Motion technológiou, ktorá iba jemne prehreje kožu a pomáha jej prenikať až do folikulov, ktoré vytvárajú rast vlasov.

Výskum ukázal, že proces zahrievania je podstatne účinnejšií pre odstránenie trvalých chĺpkov a vlasov ako používané vysoké a krátke hladiny energie. Preto, pri použití SHR, energia z laserového  prístroja prechádza tkanivom niekoľkokrát (v pohybe) pomocou nízkych energií, ale vysokou mierou opakovania (až 10Hz, t. j. 10 krát za sekundu high-energy impulzy) namiesto s tradičnou metódou pomocou jediného. Preto vlasy, melanín, ako aj tkanivá kmeňových buniek, s nízkou spotrebou energie v pomalom tempe a za dlhší čas a na komfortne zohriatu teplotu (iba 45° Celzia) a s vysokou mierou opakovania, dokážu vytvoriť dokonalejší, účinnejší, rýchlejší a zároveň trvalejší efekt odstraňovania chĺpkov.

Metóda je vhodná na ošetrenie každej časti ľudského tela.

Royal esthetics

Výhody epilácie SHR:

 • minimálna bolestivosť
 • časová nenáročnosť
 • bezproblémový návrat k bežným denným činnostiam
 • rýchlejšia a vyššia účinnosť ako pri IPL

 

Tabulka ukonov

Royal esthetics

Royal esthetics

Royal esthetics

Royal esthetics

*}