Ošetrenie tváre kyslíkom pre zdravú, pevnú a mladú pleť za 45 minút

Ošetrenie tváre kyslíkom pre zdravú, pevnú a mladú pleť za 45 minút
2x kúpené

Kyslíkom ku kráse

Schopnosť absorpcie kyslíka priamo z atmosféry sa s pribúdajúcim vekom čoraz viac znižuje a preto je naša pleť ochabnutá a dehydratovaná. Zabráňte tomu včas a doprajte jej kyslíkové ošetrenie pleti alebo inak povedané kyslíkovú terapiu. Vďaka nej vaša pleť omladne, odstránenia sa vrásky a pleť bude regenerovaná a revitalizovaná. Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti. Po ošetrení bude vaša pleť viditeľne krajšia, žiarivejšia a jemnejšia.

1 osoba 45min

V skratke

  • zľava na kyslíkové ošetrenie pleti 
  • dĺžka ošetrenia 45 minút
  • vysoko účinná metóda na omladenie pleti
  • odstránenie vrások, revitalizácia pokožky
  • vpravenie kyslíka do najspodnejšej vrstvy pokožky

 

Platnosť kupónu

do 15.05. 2016

Podmienky

  • potrebná rezervácia termínu vopred na tel. čísle: 0944 507 406
  • termín je potrebné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne
  • zmenu alebo zrušenie termínu je nutné oznámiť min. 24 hod. vopred, inak kupón stráca svoju platnosť

Poskytovateľ

Diamond Skin s.r.o.
 

Pribinova 25
811 09 Bratislava
 
telefón:
0944 507 406
 
Otváracie hodiny:
po - ne: 9:00 - 21:00 hod.

V cene kupónu za 9,90 € je zahrnuté:

  • 45 min. ošetrenie pleti kyslíkom pre 1 osobu 

 

 

Kyslíková terapia je vysoko účinná metóda na omladenie pleti, odstránenie vrások, regeneráciu a revitalizáciu pokožky. Kyslíkovým ošetrením sa koncentrované séra a potrebné živiny vďaka silnému tlaku rýchlo vpravia až do najspodnejšej vrstvy pokožky. Pomocou špeciálneho aplikátora sa anti-agingové séra 95% kyslíkom dostávajú do bazálnej vrstvy pokožky a účinne ošetrujú, regenerujú a omladzujú pleť.

Ošetrenie je neinvazívne a nebolestivé. Výsledky pocítite už po prvej aplikácii. K viditeľným a dlhodobým účinkom odporúčame opakovať ošetrenie 6 – 10 krát.

 

 

Kyslíková pištoľ

Slúži k nanášaniu kyslíka na pleť pomocou tlakovej pištole. Pleť bude hydratovaná, obsah kyslíka v pokožke sa zvýši, zlepší sa mikrobunková cirkulácia, spomalí sa starnutie kože, zvýši sa jej elasticita, zlepšuje sa mikrocirkulácia bunkového cyklu, lieči akné. Zjemňujú sa pigmentové škvrny, minimalizujú sa jemné vrásky, pri pravidelných ošetreniach sa koža stáva jemnejšou a hladšou. Kyslík aktivuje bunky, urýchľuje rast kolagénových vlákien, koža sa napne, kontúry tváre sa spevnia. Procedúra je určená pre mužov, ženy aj deti v pubertálnom období.

vpravovanie kyslika - Rajecké Teplice