Kurz zdravého varenia v Bratislave pod vedením nutričného poradcu

Kurz zdravého varenia v Bratislave pod vedením nutričného poradcu
2x kúpené

Pre lepší a zdravší život!

Ak si aj vy pod pojmom zdravé varenie predstavíte niečo náročné, zdĺhavé a drahé, vyvedieme vás z omylu! V tomto kurze sa naučíte šikovne komponovať chutné a zdravé jedlá, pochopíte, prečo platí heslo „v jednoduchosti je krása“ a zistíte, že pri zdravom varení sa dá aj šetriť – nielen peniaze, ale aj čas, nervy a to najdôležitejšie – vaše zdravie! Variť budete v príjemnom domácom prostredí v centre mesta na Kamennom námestí s výbornou dostupnosťou pre všetkých. Garantujeme vám, že sa tu budete cítiť ako doma! :-)

Varenie ale nie je to jediné, čomu sa tu budete venovať. Tento kurz je totiž spojený s kurzom zdravej výživy, kde vám odborník Ondrej Hronec podrobne vysvetlí, ako vás jednotlivé pokrmy ovplyvňujú na bunkovej úrovni. Navyše k tomu dostanete približne hodinovú prednášku na aktuálnu tému, prostredníctvom ktorej získate celkom nový pohľad na stravu, viac zodpovedný prístup k jedeniu a široký prehľad v potravinách. Okrem toho všetkého zakaždým získate brožúru s podrobnými informáciami a biochemickým výkladom pripravovaného menu. 

V skratke

 • zľava na kurz varenia s nutričným poradcom v Bratislave
 • zlepšíte kvalitu svojho života
 • nechajte sa vtiahnuť do sveta zdravých jedál prospešných pre vaše zdravie

Platnosť kupónu

do 20.07. 2016

Podmienky

 • po obdržaní kupónu je potrebná rezervácia na tel. č.: 0944 996 024 alebo e-mailom: ondrej.hrnc@gmail.com
 • pri rezervácii je potrebné nahlásiť číslo kupónu
 • termín je potrebné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne

Poskytovateľ

Beauty&fit

 
Vajnorská 98/D (pri Polus City Center)
831 04 Bratislava - Nové mesto
 
Telefón:
+421 918 249 451
 
E-mail:
 
Miesto konania kurzu:
 
Dunajská ul. 5 (hneď vedľa Lidl),
811 08 Bratislava - Staré mesto

V cene kupónu za 29,99 € pre 1 osobu je zahrnuté:

 • analýza telesnej skladby
 • 3-chodové varenie
 • prednáška
 • materiály k danej téme 

 

 

Termíny kurzu: 

 • 2x do mesiaca – každý druhý víkend v sobotu v poobedňajších hodinách, presný čas je možné dohodnúť vopred (kapacita max. 8 hostí)
 • kurz trvá cca 3 - 4hodiny

 

Miesto kurzu:

 • Dunajská ul. 5 (hneď vedľa Lidl), Bratislava

 

Analýza telesnej stavby sa bude konať na adrese:

 • Vajnorská 98/D, Bratislava

 

 

Kurz varenia s nutričným poradcom

Skôr než niečo chcete zmeniť, potrebujete vedieť ako na tom je vaše telo –  v rámci tohto kurzu absolvujete ANALÝZU TELESNEJ SKLADBY, pozostávajúcej z merania jednotlivých telesných tkanív (tukové, svalové, kostné), tiež hydratáciu, v akom stave je Váš metabolizmus a na koľko rokov sa vaše telo cíti. Možnosť konzultácie stravovacieho plánu, cvičebného programu a prípadných zdravotných ťažkostí.


Na základe individuálnych odmeraných výsledkov vás naučíme ako zlepšiť svoj životný štýl, ako správne vyživiť telo a zároveň ho detoxikovať.

KURZOM ZDRAVÉHO VARENIA s certifikovaným výživovým poradcom a zároveň skúseným kuchárom získate potrebné znalosti a zručnosti ako dosiahnuť  NUTRIČNE VYVÁŽENÚ KUCHYŇU aj u vás doma – oveľa jednoduchšie, ako ste si doteraz mysleli. 

 

Nutričný poradca Ondrej Hronec

Vyštudoval odbor spoločné stravovanie. Zdravej výžive sa venuje posledných 5 rokov, no s alternatívnymi spôsobmi stravovania experimentoval už od puberty. Počas tohto obdobia zaznamenal výrazné zlepšenie svojho vlastného  zdravia. Nakoľko jeho vášeň pre jedlo išla ruka v ruke s túžbou po vedomostiach, začal sa vzdelávať na vyššej úrovni pomocou výživových kurzov. Dnes sa už výžive venuje profesionálne a stará sa o spokojnosť svojich klientov, ktorí sa za ním radi vracajú  a majú veľmi dobré výsledky :-)

 

 

Obsah kurzu varenia:


Vždy sa navarí celé menu – 3 chody, polievka. hlavné jedlo, zdravá chuťovka, ktoré potom môžeme aj spoločne spapať v našej kuchyni alebo si ich odnesiete domov. V každom mesiaci sú 2 kurzy: jeden na tému najzdravšie varenie = sezóna/región a druhý na tému exotika v kuchyni.

Ku každému jedlo dostanete podrobný biochemický výklad zloženia, čo ktoré jedlo obsahuje a akým prínosom je pre vaše telo. Cieľom tohto kurzu je dať ľuďom nový pohľad na varenie, pretože variť zdravo vôbec nie je zložité, a my vám radi ukážeme spôsob, ako na to!

Naučíme vás správne technologické postupy prípravy jedál, tak aby sa zachovali všetky potrebné živiny v strave a zároveň ste si na nich pochutnali.

Súčasťou každého kurzu je prednáška na 1 z aktuálnych tém, týkajúcich sa najnovších poznatkov o zdravej výžive.

 

V prípade absolvovania dlhodobého kurzu získate celkom nový pohľad na varenie. Možnosť dlhodobej spolupráce s odborníkmi v oblasti výživy a možnosť získania členstva vo FIT CLUBOCH Beauty&fit.