Kozmetika Glory proti pigmentovým škvrnám s minerálmi z Mŕtveho mora - exkluzívne iba u nás!

Kozmetika Glory proti pigmentovým škvrnám s minerálmi z Mŕtveho mora - exkluzívne iba u nás!

Táto ponuka má 8 variantov.

cena od 2,40 do 12

13x kúpené
Glory Krém proti pigmentovým škvrnám 100 ml 29%
Glory Bielací krém 100 ml 32%
Glory Bielace mydlo z Mŕtveho mora 120g 31%
Glory Pílingové mydlo s minerálmi z Mŕtveho mora 120 g  20%
Glory Minerálne mydlo - Mŕtve more 120 g 47%
Glory Bahnové mydlo - Mŕtve more 120 g 47%
Glory Ice Forte chladivý krém 250 ml 51%
Glory Hot Forte hrejivý masážny krém 250 ml 51%

Doručenie - poštovné a balné

Osobný odber

Položky v zozname zobrazené ako skladom s počtom kusov dostupné hneď

Slovenská pošta

od 3€ za každé 3 kupóny (max. 6 €)

(u vás za 7 dní od úhrady)

Zásielkovňa

3€

(osobný odber za 7 dní od úhrady)

Z ďalekých vôd Mŕtveho mora

Aj vás trápia pigmentové škvrny na tvári a na tele? Bojíte sa preto prvých jarných lúčov slnka? Postará sa o vás špičková kozmetika Glory! Obsahuje minerály z Mŕtveho mora a prináša prvé viditeľné výsledky už po 7 dňoch! Bielaci krém či mydlo zjednocujú tón pleti a ich rýchly účinok vás milo prekvapí. Neplaťte zbytočne za "značkové" krémy z lekárne, zakúpte si radšej overené produkty proti pigmentovým škvrnám za najlepšiu cenu na trhu - exkluzívne iba u nás!

V ponuke nájdete aj mydlá na každodenné použitie, ktoré pleť krásne hydratujú a dodajú jej potrebné živiny. Vyskúšajte tiež výhodný chladivý alebo hrejivý gél, ktorý vám pomôže pri bolesti a únave svalov či kĺbov.
POZOR AKCIA! Pri kúpe akýchkoľvek 3 výrobkov proti pigmentovým škvrnám získate ako DARČEK bahenné mydlo, ktoré pleť čistí a zanecháva ju krásne jemnú. To sa naozaj oplatí!

V skratke

  • zľava na kozmetiku s minerálmi z Mŕtveho mora
  • skvelá kozmetika proti pigmentovým a stareckým škvrnám
  • neplatíte za značku, iba za kvalitný obsah
  • mydlá aj na každodenné použitie
  • chladivý alebo hrejivý gél na boľavé svaly a kĺby
  • vhodné pre všetky typy pleti

Platnosť kupónu

do 30.04. 2020

Podmienky

  • tovar je možné vyzdvihnúť aj osobne v ZaMenej.sk, Dunajská 4, 811 08 Bratislava do 7 dní od vytvorenia objednávky

Bieliace mydlo z Mŕtveho mora 120 g - TOP PRODUKT

Bieliace mydlo na pleť s pigmentovými škvrnami spôsobenými slnkom alebo vekom! Výborné aj na starecké škvrny.

Prírodné mydlo s obsahom soli z Mŕtveho mora a extraktom z liečivých bylín šetrne čistí pokožku. Rozjasňuje tmavé pigmentové škvrny. Zjednocuje farebný tón pleti. Udržuje pleť žiarivú a zdravú. Bieliace mydlo rozjasňuje tmavé pigmentové škvrny. Je vhodné aj na ošetrenie očného okolia. 

 

Bieliaci krém 100 ml - TOP PRODUKT

Glory bieliaci krém obsahuje minerály z Mŕtveho mora. Preniká hlboko do pokožky, ktorá je postupne jemnejšia a belšia a zároveň žiarivejšia. Kombinácia účinných látok chráni proti pigmentácii - pomáha znížiť produkciu melanínu a zosvetľuje jemne a bezpečne akúkoľvek pigmentačnú plochu, vrátane pokožky okolo očí. Ideálny pre všetky typy pleti. Používajte ho štyri týždne na dosiahnutie želaného výsledku, avšak už po týždni nastáva pozitívna zmena.

 

Krém proti pigmentovým škvrnám 100 ml

Pomáha zosvetliť a znížiť tvorbu pigmentových škvŕn v mieste ich vzniku. Pleť získa pravidelným používaním depigmentačního krému jednotný tón. Použitie krému môže znížiť produkciu melanínu v koži. Postupne vyblednú pigmentové škvrny. Čím skôr sa krém aplikuje po objavení škvŕn, tým rýchlejšie sa dosiahne požadovaný účinok.

 

Glory Minerálne mydlo - Mŕtve more 120 g

Glory minerálne mydlo vyživuje pokožku esenciálnymi minerálmi z Mŕtveho mora a obsahom čistého olivového oleja a rozmarínu dokonale ošetruje pokožku a zanecháva ich jemné.Olivový olej nevysušuje pokožku a zmäkčuje pleť. Doporučuje sa na mastnú pokožku.

 

Glory Pílingové mydlo s minerálmi z Mŕtveho mora 120 g

Peelingové mydlo s minerálmi z Mŕtveho mora má unikátne zloženie. Pleť čistí do hĺbky, odstraňuje z nej mastnotu a škodlivé toxíny, zanecháva ju čistú a prirodzene žiarivú. Pílingový efekt sa dosahuje vďaka mandľovej kôry. Je ideálne na odstraňovanie starších vrstiev kože.

 

Bahenné mydlo z Mŕtveho mora 120 g

Špeciálne mydlo s obsahom bahna z Mŕtveho mora, čistého olivového oleja a rozmarínu dokonale ošetruje, čistí pokožku a zanecháva pleť jemnú a hebkú. Jeho používaním sa z pokožky odstraňujú nečistoty a odumreté bunky. Je vhodný na denné použitie pre mužov, ženy aj deti. Odporúča sa pre suchú pokožku.

 

Glory Ice Forte chladivý krém 250 ml

Je vhodný na masáže celého tela, ošetruje a oživuje pokožku a zlepšuje krvný obeh.Ľahko sa rozotiera a nedráždi pokožku. Svojím príjemným chladivým a prekrvujúcim účinkom utišuje bolesti a odstraňuje svalovú únavu.

 

Glory Hot Forte hrejivý masážny krém 250 ml

Krém zaisťuje rýchle prekrvenie a prehriatie svalového tkaniva a urýchľuje rekonvalescenciu. Je určený na masáže pred zvýšenou fyzickou záťažou, ale aj na rýchlejšiu regeneráciu natiahnutých a unavených svalov a kĺbov. Účinné látky sú mentol, tymiánový, eukalyptový a terpentínový olej.