Predlžujúca maskara a korektor na tmavé kruhy pod očami od Yves Saint Laurent

Predlžujúca maskara a korektor na tmavé kruhy pod očami od Yves Saint Laurent

Táto ponuka má 4 varianty.

66x kúpené
Korektor pod oči značky Yves Saint Laurent (2,5 ml) - odtieň Luminous Vanilla 60%
Korektor pod oči značky Yves Saint Laurent (2,5 ml) - odtieň Luminous Ivory 60%
Čierna maskara Everlong 1 Extra značky Yves Saint Laurent 52%
Korektor pod oči značky Yves Saint Laurent (2,5 ml) - odtieň Luminous Silk 60%

Doručenie - poštovné a balné

Kuriér GLS

2,50€

(u vás za 1 pracovný deň)

Krásna za pár minút

V bližšie nešpecifikovanom meste došlo k prírodnej katastrofe po tom, čo istá žena spôsobila hurikán len jediným žmurknutím. Neskôr sa zistilo, že použila predlžujúcu maskaru od Yves Saint Laurent. Ak túžite po dlhých riasách, dramatickom a hlbokom pohľade, nemusíte hneď siahať po umelých mihalniciach - stačí len správna špirála. Táto renomovaná francúzska značka vám však pomôže aj pri tmavých kruhoch pod očami či mdlej sivastej pleti. Stačí len vyskúšať značkový korektor pod oči, ktorý vám pomôže okamžite rozžiariť pleť, vyhladí a zjednotí jej odtieň a správa sa pri tom úplne neviditeľne. Dopomôžte si ku kráse rýchlo, ľahko a za menej! :)

V skratke

  • zľava na značkovú dekoratívnu kozmetiku Yves Saint Laurent
  • korektor na tmavé miesta pod očami v dvoch odtieňoch
  • predlžujúca maskara s dlhotrvajúcim efektom
  • luxusné balenie v zlatom pere

Korektor pod oči, alebo špirála Yves Saint Laurent

Platnosť kupónu

do 20.01. 2017

Podmienky

  • objednávku u dodávateľa už nemusíte vykonávať, tovar vám bude automaticky zaslaný do 14 pracovných dní od obdržania kupónu
  • poštovné a balné v rámci SR v hodnote 2 € sa automaticky pripočíta k cene kupónu a platí na max. 2 kupóny

Korektor pod oči na tmavé miesta

Korektor sa vyznačuje dokonale skombinovanými odtieňmi, výnimočne ľahkou textúrou a prirodzene pôsobiacim výsledným efektom. Ihneď rozžiari pleť, vyhladzuje tmavé miesta i známky únavy a zanecháva jemný odlesk svetla. Dokonale sa prispôsobí pleti a zjednocuje jej odtieň. Korektor je v balení luxusne pôsobiaceho zlatého pera, aplikuje sa jednoducho štetcom. 

Aplikovať ho môžete na čistú pokožku, ale i na make-up. Nanášať ho môžete na partie ako pokožka pod očami, okolo pier, nosa či bradu.

 

Maskara Everlong 1 Extra 

Maskara predĺži riasy s okamžitým a dlhotrvajúcim efektom. S jedným mihnutím čarovného prútika táto luxusná okúzľujúca maskara vytvorí nevídanú dĺžku rias. Vďaka starostlivo vyberaným minerálnym pigmentom vaše riasy oblečie od korienkov až po končeky do dramatickej čiernej. Maskara sa skladá z aplikačného štetca, ktorý je výsledkom najmodernejšieho dizajnu až unikátnej receptúry, ktorá podporuje rast rias.