Poučné knižky z vydavateľstva Matys - skvelý darček pre škôlkarov a predškolákov!

Poučné knižky z vydavateľstva Matys - skvelý darček pre škôlkarov a predškolákov!

Táto ponuka má 10 variantov.

cena od 2,50 do 7

55x kúpené
Zvieratká z lesa 49%
Klip-Klap: Zvieratká na lúke 41%
Medvedík Bruno 42%
Usilovná včielka - Na farme 42%
Usilovná včielka - Abeceda 42%
365 zábavných úloh 43%
Zvieratká z plasteliny 47%
Moja rozprávková čítanka 47%
Svet zvierat + Mláďatká na dvore (set dvoch kníh) 50%
Krásne rozprávočky pre najmenších 41%

Doručenie - poštovné a balné

Osobný odber

Dostupné za 5 dní od úhrady

Slovenská pošta

2,60€

(u vás za 5-7 dní od úhrady)

Vec, ktorá nikdy nevyjde z módy

Máte doma škôlkara či predškoláka a chcete, aby prežil zmysluplné leto? Obdarujte ho knižkami z vydavateľstva Matys, ktoré sú plné prekrásnych obrázkov, takže vôbec nevadí, že ešte nevie čítať. Usilovná včielka, medvedík Bruno či zvierací kamaráti z lesa a farmy sú pripravení naučiť vaše deti písmenká, hláskovanie či počítanie. Ponorte sa spolu s vašimi najmenšími do detského sveta plného fantázie a vyberte si z našej ponuky poučných, ale aj zábavných titulov!

V skratke

 • zľava na knihy pre deti
 • pre škôlkarov a predškolákov
 • tituly vhodné pre chlapcov aj dievčatá
 • učia deti hláskovať, či počítať
 • rozvíjajú logiku, predstavivosť a tvorivosť
 • vzdelávajú zábavným a hravým spôsobom
 • kopec poučných príbehov pre každého drobca
 • vzhľadom na čerpanie letných dovoleniek sa môže predĺžiť čas dodania

Platnosť kupónu

do 27.07. 2018

Poskytovateľ

Vydavateľstvo MATYS s.r.o.

Areál VÚZ, Račianska 71
Príjazd áut zo Sliačskej ulice
832 59 Bratislava
 
+421 2 556 423 97
+421 2 556 423 98

Hodnotenia zákazníkov

Vydavateľstvo MATYS, s.r.o.

Excelentné

4,71 z 5 (7x)

100% zákazníkov odporúča túto spoločnosť (7 / 7)

 • 5
  5
 • 4
  2
 • 3
 • 2
 • 1

365 ZÁBAVNÝCH ÚLOH

Rozvíjaj svoje schopnosti vďaka týmto rôznorodým úlohám, od klasického bludiska a osemsmeroviek po originálnejšie a zložitejšie hlavolamy. Priestorové videnie, pozornosť, logické myslenie, všeobecné vzdelanie, výpočty z hlavy…. S touto knihou zažiješ kopec zábavy. Na každej strane nájdeš novú výzvu, ktorú musiš zdolať. Na čo ešte čakáš? Vezmi si do rúk túto knižku a staň sa najbystrejším členom domácnosti.

Počet strán: 94, Väzba: brožovaná, Formát: 230 x 270 mm

 

ZVIERATKÁ Z PLASTELÍNY

Pomocou tejto knižky sa vaše dieťa naučí modelovať z plastelíny figúrky rozličných zvieratiek: dinosaurov, exotických obyvateľov horúcej Afriky i rôznych dobre známych domácich miláčikov. Zásobte sa farebnou plastelínou a ponorte sa do sveta tvorivosti a fantázie spolu so svojím dieťaťom!

Počet strán: 64, Väzba: pevná­, Formát: 215 x 285 mm

 

SVET ZVIERAT

Poďte s nami na výlet do rozmanitého sveta zvierat. Dozviete sa, ktoré zvieratko je malé, ktoré veľké, ktoré žije vo vode a ktorému sa viac páči na súši. S touto knižkou sa určite nebudete nudiť a naučíte sa mnoho zaujímavého.

Počet strán: 10, Väzba: leporelo, Formát: 190 x 230 mm
 

MLÁĎATKÁ NA DVORE

So zvieratkami a ich roztomilými mláďatkami sa dieťa hravo naučí rátať do desať. Vďaka krásnym ilustráciám sa zároveň zoznámi s mnohými zvieratkami, ktoré žijú na gazdovskom dvore.

Počet strán: 10, Väzba: leporelo, Formát: 190 x 230 mm

 

MEDVEDÍK BRUNO

Zábavná knižka, ktorú držíte v ruke, hravou formou pripraví deti predškolského veku na úspešný vstup do školy, na svoje si s ňou však prídu aj malí školáci.
Deti budú dokresľovať obrázky a tešiť sa z veselých príbehov, ktoré si spolu prečítate, môžu maľovať, precvičovať si pamäť aj počítať. Z knižky sa prístupnou formou dozvedia množstvo zaujímavých informácií, nájdu v nej farebné samolepky a pri riešení úloh sa výborne zabavia.

Počet strán: 120, Väzba: brožovaná, Formát: 160 x 278 mm

 

ZVIERATKÁ Z LESA

V tejto knižke nájdete mnohé zvieratká, ktorých domovom je les. Krásne obrázky i básničky vám o nich prezradia mnoho zaujímavého. Poďte sa zoznámiť s lesnými zvieratkami!

Počet strán: 10, Väzba: leporelo, Formát: 190 x 190 mm

 

KRÁSNE ROZPRÁVOČKY PRE NAJMENŠÍCH

Zbierka krátkych, vtipných a poučných príbehov na čítanie pred spaním, ktoré dieťa prenesú do rozprávkového sveta, plného dobrej nálady a harmónie, a navodia mu pohodu pri príjemnom zaspávaní a pekné sny.

Počet strán: 234, Väzba: pevná­, Formát: 200 x 260 mm

 

USILOVNÁ VČIELKA – NA FARME

Nauč sa hláskovať s magnetickými písmenkami! Pomôžte svojim deťom naučiť sa hláskovať pomocou tejto novej interaktívnej vzdelávacej knihy! Deti majú za úlohu najprv uhádnuť, o aké zvieratko sa jedná, a potom sa učia vyhláskovať jeho názov. Písmenká sú magnetické, takže môžu byť bez obáv použité znova a znova. Pútavé ilustrácie a aktivity učia deti vnímať prepojenie slov s obrázkami a zároveň rozvíjajú myslenie a schopnosť správne hláskovať. Táto magnetická knižka zaručuje mnoho hodín kreatívnej zábavy!

Počet strán: 8, Väzba: leporelo, Formát: 230 x 205 mm
 

USILOVNÁ VČIELKA – ABECEDA

Nauč sa hláskovať s magnetickými písmenkami! Pomôžte svojim deťom naučiť sa hláskovať pomocou tejto novej interaktívnej vzdelávacej knihy! Deti majú za úlohu najprv uhádnuť, o aké zvieratko sa jedná, a potom sa učia vyhláskovať jeho názov. Písmenká sú magnetické, takže môžu byť bez obáv použité znova a znova. Pútavé ilustrácie a aktivity učia deti vnímať prepojenie slov s obrázkami a zároveň rozvíjajú myslenie a schopnosť správne hláskovať. Táto magnetická knižka zaručuje mnoho hodín kreatívnej zábavy!

Počet strán: 8, Väzba: leporelo, Formát: 230 x 205 mm

 

KLIP-KLAP: ZVIERATKÁ NA LÚKE

Táto preklápacia knižka zaručuje pre našich najmenších veľa zábavy pri hľadaní a spoznávaní mláďat. Navyše sa môžu naučiť aj jednoduché básničky.

Počet strán: 10, Väzba: leporelo, Formát: 200 x 225 mm
 

MOJA ROZPRÁVKOVÁ ČÍTANKA

Psíček Ťapko, mačička Micka, dobrácky pes Ťarboš, diviačik Kviko a včielka Elka sú hlavnými hrdinami tejto zábavnej knižky plnej nádherných obrázkov. Žijú na čistinke uprostred rozprávkového lesa. Každý deň ich čaká zaujímavá udalosť a nové dobrodružstvo. Život je tu zaujímavý a pestrý. Raz k nim zavíta známy Cirkus Markus, inokedy sa zasa môžu tešiť na súťaž vo varení „Varený-pečený“, z ktorej si víťaz odnesie cenu „Zlatej varešky“. Prídu však aj krušné chvíle, keď sa zjaví škriatok Palček a v rozprávkovom lese obráti všetko naruby. Nech sa však stane čokoľvek, naši malí hrdinovia napokon vždy nájdu správne riešenie. Všetky prekážky sa im podarí odstrániť usilovnou prácou a obetavou priateľskou pomocou. Ich zábavné príbehy sa stanú nezabudnuteľným čitateľským zážitkom malých školáčikov. Starostlivo vyberané rozprávočky, básničky a príbehy s obrazovými skratkami sú vynikajúcou príležitosťou pre malých čitateľov, aby si nenásilným spôsobom obľúbili čítanie a bez ťažkostí sa v ňom zdokonalili.

Počet strán: 80, Väzba: pevná­, Formát: 213 x 275 mm
 

*}