Všetko pre zdravé kĺbky a kosti - výživový doplnok Glukozamín Chondroitín MSM

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 10,99 do 29,90

9 zákazníkov
Ako kupóny darovať?

Doručenie - poštovné a balné

Slovenská pošta

2,90€ za akékoľvek množstvo

(u vás za 5 dní od úhrady)

Aby to kĺby mali o niečo ľahšie

Veľa sa hýbete? To je skvelé! Nezabúdajte však popri tom na svoje zdravie! Pri cvičení, behaní, ale aj chodení alebo nadmernej záťaži trpia hlavne naše kĺby a kosti. Potrebujú špeciálnu výživu, ktorú v bežnej strave nájdeme málokedy. Doplnok Glukozamín Chondroitín MSM im dodá presne to, čo im chýba. Podporuje oslabené kĺby, šľachy aj väzy, ktoré sú oslabené športom, ale aj vyšším vekom. Vyberte sa spolu s ním na cestu za zdravšími kĺbmi a lepšou pohyblivosťou!

Vyberte si kupón s 3 baleniami výživového doplnku za ešte výhodnejšiu cenu a dostanete k tomu Acetyl L-Carnitine GRÁTIS, ktorý vám pomôže s chudnutím!

 

V skratke

  • zľava na doplnok Glukozamín Chondroitín MSM
  • balenie 60 tabliet
  • pomáha pri bolesti chrbta, kĺbov, pri artritíde
  • posilňuje kĺby, šľachy, väzy
  • slúži ako prevencia pred zraneniami kĺbov
  • pre lepšiu pohyblivosť
  • pri kúpe troch balení získate zdarma Acetyl L-Carnitine

Platnosť kupónu

Od dnes do 15.01. 2019

Ak si tovar od Superovocie.eu objednávate na adresu do práce, je potrebné uviesť pri objednávke aj názov firmy alebo administratívnej budovy. V prípade vrátenia zásielky pre neúplnosť dodacej adresy vám bude účtované opakované poštovné. 

V cene kupónu za 10,99 € je zahrnuté:

  • Glukozamín Chondroitín MSM (60 tabliet)

 

V cene kupónu za 29,99 € je zahrnuté:

  • 3x Glukozamín Chondroitín MSM (60 tabliet)
  • 1x Acetyl L-Karnitín (30 tabliet) GRÁTIS

 

Glukozamín Chondroitín MSM

Komplex na podporu a udržiavanie pohyblivosti  kĺbov, svalov, kostí, chrupaviek. Podporuje a posilňuje kĺby, šlachy, väzy, úpony, ktoré sú oslabené (športom, starobou, opotrebovaním, po úraze. Udržiavanie zdravých kĺbov môže udržiavať tekutinu a pružnosť v kĺboch tým, že pomáha pri opravách a obnovovaní chrupavky. Podporuje obnovu svalov, môže pomôcť pri podpore svalov a šliach a súčasne udržiavať kĺby namazané pre lepší pohyb. Má väzbové vlastnosti, ktoré pomáhajú rozvíjať a obnovovať chrupavku. Prispieva tiež k udržaniu tekutiny a pružnosti v kĺboch a elastickom tkanive tepien.

 

Zloženie: Glukozamín sulfát 2KCl 400 mg, Morský chondroitín sulfát 100 mg, MSM 50 mg, vitamín C 60mg, mikrokryštalická celulóza, stearát horečnatý

Neobsahuje: umelé príchute, farbivá, sladidlá.

Dávkovanie: 1 tabletku denne zapiť vodou.

Upozornenie: Skladujte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Tehotné a dojčiace ženy a osoby užívajúci lieky na predpis by sa mali poradiť s lekárom pred použitím tohto produktu. Nie je vhodný pre osoby mladšie ako 18 rokov. 

 

Pridajte váš názor na túto ponuku »