Krásna pleť bez vrások s denným a nočným krémom DAMITA za výhodnú cenu!

Krásna pleť bez vrások s denným a nočným krémom DAMITA za výhodnú cenu!

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 3,25 do 3,95

15x kúpené
DC denný mandľový krém výživný na suchú a citlivú pleť 50g 40%
DAMITA nočný mandľový výživný krém na suchú a citlivú pleť 50g 40%

Pre krásnu a pružnú pleť

Ak pozorujete pri pohľade do zrkadla tvoriace sa vrásky, nezúfajte! Denné výživové mandľové krémy značky DAMITA, vám ich pomôžu zjemniť. Vyberte si denný alebo nočný krém a vyskúšajte jeho účinky! Krémy sa skladajú z výťažkov mandľového oleja, ktorý je bohatý na komplex vitamínov (A, D, E, F) a omega mastné kyseliny. Denným užívaním sa zlepšuje celkový stav pokožky a vy sa budete môcť pochváliť hladšou, plnšou a pružnejšou pokožkou. Oba výrobky mandľových krémov majú jedinečnú receptúru, ktorou sa odlišujú od ostatných mandľových krémov na trhu a DAMITA COSMETICS spol. s r.o. je držiteľom osvedčenia o zápise úžitkového vzorku pod č. 6633 ( SR ) a 25725 ( ČR ). Táto jedinečnosť je uvedená aj na výrobkoch pečaťou Úradu priemyselného vlastníctva SR.

 
 

V skratke

 • zľava na denný alebo nočný mandľový krém značky DAMITA
 • navracia pleti jemnosť, hebkosť a prirodzenosť
 • vhodný na ošetrenie aj ekzematickej, podráždenej a veľmi suchej pleti 
 • výborná ochrana pleti pred nepriaznivými vplyvmi počasia hlavne v jesennom a zimnom období 
 • výrobok je dermatologicky testovaný (nie je testovaný na zvieratách)
 • jednoduchá aplikácia u vás doma

 

Platnosť kupónu

do 15.01. 2016

Podmienky

 • po obdržaní kupónu nie je potrebná dodatočná objednávka, tovar vám bude zaslaný automaticky najneskôr do 14 pracovných dní od obdržania kupónu
 • poštovné a balné v rámci SR v hodnote 3 € sa automaticky pripočíta k cene kupónu a platí max. na 5 kupónov

Poskytovateľ

DAMITA COSMETICS spol. s r.o.

 

telefón: 

DAMITA COSMETICS

 

DC denný MANDĽOVÝ VÝŽIVNÝ KRÉM - na suchú a citlivú pleť

Klasický mandľový výživný krém je určený na denné ošetrenie suchého a citlivého typu pleti so sklonom k tvorbe vrások. Účinné látky regulujú funkcie hydrofilno-lipidového charakteru. Prírodný mandľový olej bohatý na komplex vitamínov v tuku rozpustných, hlavne vitamínu A, zjemňuje a zvláčňuje  pokožku, dostatočne ju premasťuje, vyživuje a pomocou prítomných triglyceridov dokonale obnovuje lipidový film. Okrem vitamínov v zostavenej receptúre sa vyskytujú aj esenciálne aminokyseliny, ktoré vypĺňajú vzniknuté medzibunkové priestory vznikajúce dôsledkom biologického starnutia a
tak dochádza k zlepšeniu celkového stavu pleti. Pleť po použití prípravku sa stáva hladšou, plnšou a zlepšuje sa jej celková elasticita čiže pružnosť. Dlhodobejším používaním uvedeného prípravku sa spomaľuje proces starnutia a krém ochraňuje pleť aj pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi.
 

 

DAMITA nočný MANDĽOVÝ VÝŽIVNÝ KRÉM - na suchú a citlivú pleť

Mandľový výživný krém je určený na nočné ošetrenie suchého, starnúceho a citlivého typu pleti so sklonom k tvorbe vrások. Účinné látky regulujú funkcie hydrofilno-lipidového charakteru. Prírodný mandľový olej bohatý na komplex vitamínov v tuku rozpustných, hlavne vitamínu A ,D,E a F zjemňuje a zvláčňuje pokožku, dostatočne ju premasťuje, vyživuje a pomocou prítomných triglyceridov dokonale obnovuje lipidový film. Prítomný vitamín A zabraňuje rohovateniu pokožky, tzv.keratinizácie, a má schopnosť obnovovať - regenerovať bunky. Okrem vitamínov v zostavenej receptúre sa vyskytujú aj esenciálne aminokyseliny /dragoderm/, ktoré vypĺňajú vzniknuté medzibunkové priestory dôsledkom biologického starnutia. Všetkých 18 esenciálnych aminokyselín ako je napríklad lyzín,serín, alanín, cystín, cysteín, tryptophán, methionín, glutamín a iné, sú obsiahnuté v účinnej látke dragoderm /TriticumVulgare/, získanej z mladých obilných klíčkov. K zlepšeniu účinku uvedeného prípravku napomáha prítomnosť cholesterolu a kyseliny boritej, ktorá pôsobí upokojujúco na citlivý typ pleti. Pleť sa po použití prípravku stáva  hladšou, plnšou a zlepšuje sa jej celková elasticita čiže pružnosť.
 
 • Dlhodobejším používaním prípravkov s mandľovým olejom ráno i večer sa spomaľuje proces starnutia
 
Použitie:
Na očistenú pleť tonizujúcou pleťovou vodou a čistiacim mliekom s obsahom elastínu a pantenolu značky DAMITA, sa nanesie dostatočné množstvo nočného krému a nechá sa pôsobiť 15-20 minút. Zvyšok krému sa "vklepe" do pokožky, respektíve sa môže odstrániť priložením papierového obrúsku.
 

Upozornenie:

 • výrobok obsahuje chloracetamid
 • výrobok obsahuje kyselinu boritú, nevhodné pre deti do 3 rokov