Dokonalá postava do leta - poukážky na zoštíhľujúce programy v centre WELL-EMMA

Dokonalá postava do leta - poukážky na zoštíhľujúce programy v centre WELL-EMMA

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 25 do 50

2x kúpené
Darčeková poukážka v hodnote 50€ 50%
Darčeková poukážka v hodnote 100€ 50%

Leto sa blíži a vy neviete, ako sa rýchlo zbaviť kíl navyše?

Buďte sebaistá aj v plavkách. Sexy krivky do leta, spevnenie postavy a redukcia hmotnosti za bezkonkurenčnú cenu! Programy na chudnutie a formovanie postavy vám pomôžu cielene schudnúť, korigovať problémové partie, zlepšenie kvality tkanív a spevnenie svalstva. Dajte zbohom kilám rýchlo a efektívne. S minimálnou námahou, pod dohľadom odborníkov budete badať viditeľné výsledky už v priebehu 3-4 týždňov.

Urobte niečo pre seba a pre svoje telo - vyzerajte toto leto v plavkách ako bohyňa!

V skratke

 • darčeková poukážka v hodnote 50€ alebo 100€
 • príjemné prostredie a individuálny prístup ku každému zákazníkovi
 • darčekovú poukážku je možné využiť na akékoľvek ošetrenie podľa vlastného výberu
 • ošetrenia na formovanie postavy i chudnúce programy

 

Platnosť kupónu

do 10.06. 2016

Podmienky

 • potrebná objednávka na t.č.: 0903 202 424 s uvedením čísla kupónu
 • zmenu alebo zrušenie termínu je potrebné ohlásiť min. 24 hodín vopred, v opačnom prípade kupón stráca svoju platnosť
 • posledné objednávky budú prijímané týždeň pred skončením platnosti kupónu

Poskytovateľ

Regeneračné a rekondičné centrum WELL - EMMA

 

Vajanského 1201 (v budove Union banky oproti Tescu)
92401 Galanta
 
telefón:
0903 202 424
 

V cene kupónu za 25 € je zahrnuté:

 • darčeková poukážka v hodnote 50 €
 • poukážku je možné využiť na akékoľvek ošetrenie v centre WELL - EMMA

 

 

V cene kupónu za 50 € je zahrnuté:

 • darčekovú poukážku v hodnote 100 €
 • poukážku je možné využiť na akékoľvek ošetrenie v centre WELL - EMMA

 

Vyberte si z pestrej ponuky ošetrení na formovanie postavy alebo z procedúr na chudnutie:

 • Lymfodrenáž
 • Kavitácia
 • Formovanie a spevnenie postavy novou technológiou Dermo V4
 • Magnetoterapia

 

 

Prístrojová lymfomasáž

Prístrojová lymfomasáž, v porovnaní s klasickou masážou, vám môže pripadať ako hladkanie. Pri masáži sa stimuluje lymfatický systém, celá sieť lymfatických vlásočníc, väčších lymfatických ciev a lymfatických uzlín. Pomáha predchádzať opuchom spôsobeným nedostatočnou činnosťou lymfatického systému, zmierňovať celulitídu a priaznivo ovplyvňovať aj celkový zdravotný stav. Viac si môžete prečítať na webovej stránke poskytovateľa.

 

 

Ultrazvuková liposukcia - kavitácia

Účinné riešenie lokálne nahromadeného tuku. Princípom liposukcie – kavitácie je rozbitie tukových buniek ultrazvukom. Obsah tukových buniek sa uvoľní, dostane sa do medzibunečného priestoru a následne je prirodzene odplavený lymfatickými a močovými cestami z tela von. Neinvazívna liposukcia je založená na pôsobení nízkofrekvenčného ultrazvuku spojeného s elektroporáciou. Vďaka inteligentným platničkám je IVEA  najbezpečnejším, najúčinnejším a najpohodlnejším prístrojom na trhu. Najúčinnejšia neinvazívna bezbolestná liposukcia prístrojom 3. generácie Ivea.

 

Magnetoterapia

Výsledkom tohto procesu je zvýšené zásobovanie buniek kyslíkom a ostatnými dôležitými látkami, čím sa zlepšuje proces látkovej výmeny a aktivujú sa regeneračné a reparačné mechanizmy. Viac o ošetrení sa môžete dočítať na webovej stránke poskytovateľa.

 

 

 Vákuová masáž Dermo V4

Nové podtlakové masáže Dermo V4 zoštíhľujú, spevňujú, tvarujú napínajú a regenerujú ochabnutú pokožku, vyhladzujú strie a účinne pôsobia proti celulitíde. Ide o absolútne bezbolestnú metódu, ktorá prináša príjemný pocit relaxácie a pohody a nevyžaduje použitie žiadnych špeciálnych prípravkov. Vákuová podtlaková masáž pôsobí na tukové bunky. Podtlak pri vákuovej masáži účinne narušuje tukové bunky, ktoré sa následne dostávajú preč z lymfatického systému. Príjemná, účinná suchá vákuová masáž bez použitia krému, emulzie, pomocou novej technológie rotujúcich guľôčok. Výsledkom je štíhlejšia, modelovaná postava a zlepšenie samotnej štruktúry pokožky.

 

 

Regeneračné a rekondičné centrum formovania postavy Galanta

Programy na chudnutie a formovanie postavy v našom centre sú zamerané na cielené chudnutiekorekciu problémových telesných partiíspevnenie postavyzlepšenie kvality tkanív a redukciu hmotnosti. Nové metódy pomocou moderných prístrojov v našom centre vám zaručujú radikálne riešenie vašich problémov oveľa rýchlejšie (už v priebehu 3-4 týždňov) a iba s minimálnou námahou. Pomocou ultrazvukovej liposukcie, lymfodrenážnych a vákuových masáží vám vyformujeme postavu, detoxikujeme organizmus, vyhladíme celulitídu, spevníme pokožku a zmiernime svalovú horúčku.