Skupinové cvičenie, ktoré vás zbaví bolesti chrbta a zlepší držanie tela

Skupinové cvičenie, ktoré vás zbaví bolesti chrbta a zlepší držanie tela
5x kúpené

Uľavte si bez liekov

Nenechajte bolesti chrbta aby vám pokazili leto a cvičili s vami, ako sa im zachce. Zacvičte vy s nimi! Pomôže vám pri tom skupinové cvičenie metódou SM Systém v Jana Sport - fitku pre ženy v Troch vežiach v Bratislave. SM systém je fyziologický, jednoduchý ale v prvom rade účinný cvičebný postup ktorý posilňuje oslabené svalstvo, a naopak - uvoľňuje svaly, ktoré sú preťažené nesprávnym držaním tela. Zbavte sa boľavého chrbta športom!

V skratke

  • zľava na vstup na skupinové cvičenie SM Systém pre zdravý chrbát
  • klimatizované fitness centrum len pre ženy
  • skúsené a milé trénerky
  • vhodné pre ľudí, ktorí majú bolesti chrbta, alebo im chcú predísť
  • jednoduché cviky, ktoré skrátené svaly naťahujú, stuhnuté svaly uvoľňujú a oslabené posilňujú

Platnosť kupónu

do 15.09. 2016

Podmienky

  • po zakúpení voucheru je potrebná rezervácia vopred na tel.č.+421 911 018 343 (odporúčame ihneď po zakúpení), pri rezervácii uveďte kód kupónu
  • na kupón sa nevzťahuje akcia „prvé cvičenie zdarma“
  • ponuka neplatí pre členky Jana Sport Fitko pre ženy
  • počet kupónov na osobu je obmedzený na 2 ks

Poskytovateľ

Jana Sport - Fitko pre ženy

Promenáda Tri Veže                                            
Bajkalská 9/A
831 04 Bratislava

Telefón:
 
Otváracia doba:
PO:  7:30 - 11:00 h a 15:00 - 19:30 h
UT:   7:30 - 11:00 h a 15:00 - 18:30 h
ST:   7:30 - 11:00 h a 15:00 - 19:30 h
ŠT:   7:30 - 11:00 h a 15:00 - 18:30 h
PI:    7:30 - 11:00 h a 15:00 - 18:30 h
SO:  8:00 - 11:00 h každý párny týždeň

V cene kupónu za 5 € je zahrnuté:

  • jednorazový vstup na skupinové cvičenie SM Systém pre zdravý chrbát

 

Jedno cvičenie trvá približne 60 minút. Cvičí sa vždy vo štvrtok od 18:30 - 19:30 hod. Termín bude vypísaný na www.janasport.sk

 

SM Systém Chrbát bez bolesti

SM Systém - elastické lano, je komplexný cvičebný systém, ktorý vytvoril renomovaný odborník MUDr. Richard Smíšek. Cvičenia účinne odstraňujú bolesti chrbta a problémy s pohybovým aparátom. Najlepšie výsledky cvikov sú pri nasledovných diagnózach: hernia disku, vyskočená platnička, skolióza, nešpecifické bolesti chrbta, chronické bolesti chrbta, spondylolistéza, ale aj len ako PREVENCIA:

Najdôležitejšie na cvičení je, že pomocou svalových špirálnych zreťazení odľahčuje tlak na medzistavcové platničky a kĺby. Tým umožňuje ich výživu, regeneráciu a liečbu. Zároveň svalové špirály dávajú chrbtici optimálnu pohyblivosť. Dôležité je bolesti predchádzať.

SM Systém je jednoduchý, fyziologický a hlavne účinný cvičebný postup. Rýchlo a jednoducho posilňuje oslabené svaly a uvoľňuje svaly preťažené. Naučiť sa ho je rýchle, jednoduché a zábavné. Chcete mať aj vy pružný chrbát? Tak sa pridajte k našej skupinke a zrazu začnete chodiť vzpriamene, a vrátite vašim svalom harmóniu. Všetko pod dohľadom certifikovanej trénerky.

 

Jana Sport - Fitko pre ženy

Cvičenie v dámskom fitku je vhodné pre ženy začiatočníčky, pokročilé, po materskej dovolenke, mladistvé, no proste pre všetky, ktoré chcú byť fit. 
Muži tu majú vstup zakázaný, dámy sa preto nemusia ostýchať. Cieľom fitness centra je motivovať ženy všetkých vekových kategórii k pozitívnemu prístupu k športu a zdravej výžive. Šport nie je luxus a pomáha vášmu zdraviu, uľavuje od bolesti, stresu a celkovej starostlivosti o vaše telo i o vás. Ponuky radových fitnes centier jednoducho nie vždy zodpovedajú osobným potrebám žien. Na základe osobnej individuálnej starostlivosti trénujú vo fitku ženy s individuálne nastaveným tréningovým levelom.