Zdravé chia semienka bohaté na bielkoviny, množstvo minerálov a omega-3 mastné kyseliny

Zdravé chia semienka bohaté na bielkoviny, množstvo minerálov a omega-3 mastné kyseliny

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 4,99 do 6,99

1x kúpené

Doručenie - poštovné a balné

Zásielkovňa

3,49€

(osobný odber za 6 dní od úhrady)

Malé, ale šikovné a účinné

Doplňte si energiu, zlepšite koncentráciu či podiel vitamínov vo vašom tele. V malých chia semienkach sa ukrýva fosfor, mangán, železo, vápnik a mnoho ďalších dôležitých prvkov. Účinné semienka šalvie hispánskej sú tiež prírodným zdrojom omega-3 a omega-6 mastných kyselín. Podporia správne fungovanie vášho tela a zaháňajú pocit únavy, smädu aj hladu! Doprajte si dávku esenciálnych kyselín, antioxidantov a energie v podobe chia semienok!

V skratke

  • zľava na chia semienka
  • 1000 g alebo 1500 g balenie
  • prírodný zdroj omega-3 a omega-6 mastných kyselín
  • plné vlákniny, bielkovín a antioxidantov
  • pomoc pri chudnutí i regulácii cukru v krvi​
  • podporujú správnu funkciu orgánov ako pľúca, pečeň, obličky či žlčník
  • podporujú imunitu i hojivosť rán
  • obsahujú veľké množstvo vitamínov

Platnosť kupónu

do 15.09. 2018

Chia semienka

Jedlé semienka nazývané chia sú semienka šalvie hispánskej (Salvia hispanica), čo je bylina z čeľade hluchavkovitých, pochádzajúca z horských oblastí Strednej Ameriky. Semienka sú šedé až čierne, obsahujú vápnik, antioxidanty a omega-3 a omega-6 mastné kyseliny. Zaháňajú pocit únavy, smädu a hladu.

Len pár chia semienok denne podporuje správnu funkciu orgánov ako sú pľúca, pečeň, obličky či žlčník. Podporujú imunitu, keďže sú výbornými antioxidantami. Zlepšujú hojivosť rán, podporujú správnu funkciu srdca a ciev. Známy je aj ich protizápalový účinok a môžu tiež znižovať hladinu LDL cholesterolu.

Okrem iného chia semienka obsahujú vysoký podiel fosforu, mangánu, železa, vápnika (5x viac než mlieko), kobaltu, draslíka (2x viac než v banánoch), sodíka, zinka, niacínu, kyseliny listovej, vitamínu A, B17, C a vitamínu E.