Svetelná terapia pomocou biolampy Biogene II alebo Stimlight s polarizáciou a 4 farebnými filtrami

Svetelná terapia pomocou biolampy Biogene II alebo Stimlight s polarizáciou a 4 farebnými filtrami Detailne overená ponuka našim tímom

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 99 do 100

14x kúpené
Biolampa Biogene II s polarizáciou, okuliarmi a 4 farebnými filtrami 80%
Biolampa Stimlight s polarizáciou, okuliarmi, patentovanou technológiou a 4 farebnými filtrami 80%

Doručenie - poštovné a balné

Kuriér DPD

Zadarmo

Biolampa do každej rodiny!

Máte problémy s akné, bolesťou kĺbov, hlavy, chrbtice, celulitídou, imunitou či zápalmi? Nehltajte už tabletky proti bolesti, ale vyskúšajte skvelé účinky svetla biolampy s patentovanou zrkadlovou technológiou, polarizáciou a 4 farebnými filtrami. Pomocou biolampy bolesť zmiernite, aktivizujete si imunitu či napravíte a obnovíte poškodené tkanivá a systémy.

V skratke

 • zľava na biolampu Biogene II alebo Stimlight s polarizáciou a 4 farebnými filtrami 
 • široké možnosti využitia
 • terapia v pohodlí domova
 • poštovné zdarma
 • jednoduché a bezpečné použitie
 • skvelý tip na darček


Platnosť kupónu

do 10.01. 2017

Podmienky

 • objednávku u dodávateľa už nemusíte vykonávať, tovar vám bude odoslaný automaticky do 7 - 10 pracovných dní od zakúpenia kupónu (doručenie kuriérom)
 • poštovné a balné je ZDARMA
 • množstvo kupónov v akcii nie je limitované
 • v prípade záujmu o doručenie tovaru do Vianoc je potrebné vykonať objednávku najneskôr do 20.12.2016
Poštovné zdarma

Poskytovateľ

Kingray

Ružová 728/2
050 01 Revúca
0918 988 998
0907 173 910
info@kingray.eu

V cene kupónu za 99 € je zahrnuté:

 • 1 fototerapeutická biolampa Biogene II s patentovanou zrkadlovou technológiou a polarizáciou
 • 4 farebné filtre (modrá, zelená, žltá, červená)
 • sieťový adaptér
 • 1 okuliare

 

V cene kupónu za 100 € je zahrnuté:

 • 1 x biolampa Stimlight s polarizáciou a patentovanou technológiou 
 • 4 farebné filtre (modrá, zelená, žltá, červená)
 • 1 okuliare
 • sieťový adaptér

 

Ako biolampa funguje?

Svetlo sa vyznačuje blahodarnými účinkami na ľudské bunky, ktoré sa dosahujú ožarovaním živých tkanív svetlom. To aktivuje procesy k rýchlejšiemu zotaveniu tkanív poškodených rôznymi vplyvmi. Svetlo z biolampy sa vyvíjalo od jednoduchého LED prístroja po účelovo navrhnutý a premyslený prístroj s výrobou polarizovaného svetla so širokými možnosťami využitia.

Biolampa má analgetické účinky (zmierňuje bolesť), protizápalové účinky (napr. zlepšuje odtok lymfy, aktivizuje imunitu) či biostimulačné účinky (reálna náprava a obnova poškodených tkanív a systémov).

Červená farba filtra pomáha pri hojení rán, prekrvení organizmu a aktivuje tvorbu kolagénu. Modrá farba má dezinfekčný a protizápalový účinok. Žltá farba energizuje bunky a organizmus a pôsobí preventívne proti rozvoju chorôb. Zelená farba reguluje pigment, ošetruje preležaniny a hnisajúce rany.

Prístroj nepoužívajte v tehotenstve, v oblasti štítnej žľazy, ak užívate lieky spôsobujúce fotocitlivosť či u osôb s epilepsiou. Aplikáciu na deťoch vykonávajte len pri sprievode dospelej osoby. Pri užívaní biolampy používajte ochranné okuliare alebo si počas užívania oči zakryte.

 

Biolampa - použitie

Biolampa sa teší svojej obľube už mnoho rokov a jej účinky na zdravie sú nepopierateľné. Je to fototerapeutické zariadenie, ktoré vyžaruje polarizované svetlo. Takéto svetlo má blahodárne účinky na zdravie a pomáha pri mnohých zdravotných problémoch. Používa sa na ožarovanie tkanív lokálne.

Biogene II a Stimlight II sú biolampy, ktorých polarizácia je linerálna a ich miera polarizácie je nad 99,8%. Obe biolampy majú patentovanú zrkadlovú technológiu a účinok na ožarovanú plochu sa použitím zrkadiel znásobuje.

 

Účinky Biolampy

Účinky použitia biolampy sú lokálne a pôsobia na bunky, tkanivá, ale aj niektoré orgány (ožarovanie projekcie orgánov). Zavisí to od typu biolampy, spôsobu aplikácie a výberu vlnovej dĺžky resp.farby svetla.

Biolampa sa dá používať aj na stimulovanie akupunktúrnych bodov.

Niektoré účinky biolampy:

 • Zlepšenie prekrvenia v danej oblasti (lokálne)
 • Energizácia buniek a tkanív v ožarovanej oblasti
 • Stimulácia tkanív
 • Úľava od bolesti
 • Stimulácia akupunktúrnych bodov, ktorá pomáha pri mnohých ochoreniach podľa Čínskej tradičnej medicíny 
 • A mnohé iné

 

Mechanizmus Biolampy

Hlavný cieľ sa dosahuje fyzikálnou terapiou polarizovaným svetlom použitím rôznych  vlnových dĺžok (farieb). Svetlo je pohlcované tkanivami, čím dochádza k stimulácií živých buniek, dochádza k regenerovaniu tkanív,  úľave od bolesti, k zrýchlenému hojeniu rán, tkanív a orgánov.

 

Biolampa a bolesť rôzneho druhu:

Pomáha pri rôznej bolesti a to hlavne červené svetlo. Stimuluje prekrvenie tkanív v bolestivej oblasti a zlepšuje jej okysličenie. Tým dochádza k zmierňovaniu zápalov a k urýchleniu hojenia.

Je vhodná na bolesti napríklad svalov, kĺbov, šliach bolesti zubov, hlavy, alebo aj menštruačnej bolesti. Okrem toho pomáha pri rôznych zraneniach pri športe, alebo po operáciách.

Ideálne je aplikovanie červeného svetla po 15 minút 3xdenne.

 

Biolampa a zápal rôzneho druhu:

Zápal vzniká ako komplex biologických odpovedí tela na nejakú infekciu, patogén, zničenie buniek, alebo na alergény. Jedná sa vlastne o ochranný mechanizmus tela, ktorý zahrňa imunitné bunky a krvné cievy.

Hlavnými symptómami zápalu sú bolesť, začervenanie, opuch, alebo pichanie v nejakej časti tela.

Fototerapia pomáha odstraňovať bolesť a zápal, zlepšuje opravné procesy tkanív, zlepšuje regeneráciu tkanív a nervov, zabraňuje poškodeniam tkanív atď.

Zaberá na zápaly ako kožné zápaly, povrchové zápaly žíl, zápal ďasien, zápal hrdla resp. angína, zápal rany atď.

Pri povrchových aplikáciách sa odporúča kombinácia modrého a červeného svetla 3x denne po 15 minút a pri vnútorných zápaloch červené svetlo 3x denne po 15 minút.

 

Biolampa a nervové ochorenia vrátane stresu:

Stres je veľmi negatívny faktor, ktorý vplýva na naše psychické zdravie a môže spôsobiť vznik rôznych ochorení. Aplikácia zeleného, alebo žltého svetla upokojuje a štartuje tvorbu endorfínov, ktoré prinášajú ústup stresu a upokojenie tela aj mysle.

Okrem toho aplikáciou na bolestivé nervy dochádza k ich uvoľneniu a upokojeniu, čo prináša úľavu od bolesti.

Aplikujte 3xdenne po 15 minút.

 

Biolampa a kožné problémy, napríklad rana, herpes, afta, ekzém, akné:

Biolampa pomáha odstraňovať a zmierňovať symptómy týchto ochorení, ale aj ďalších dermatologických problémov. Urýchľuje hojenie a regeneráciu. Napríklad pri herpese dochádza k okamžitému účinku a skráteniu doby hojenia.

Pokiaľ sa jedná o bakteriálne kožné infekcie, je potrebné sa poradiť o antibiotickej liečbe s lekárom. Vírusové ochorenia ako herpesy a afty je potrebné ožarovať od začiatku vzniku, teda od prvého dňa nástupu symptómov.

Aplikujte modré a červené svetlo 3xdenne po 15 minút.

 

Viac informácií o Biolampe Stimlight

Viac informácií o Biolampe Biogene II

 

*}