Bio kokosový olej Extra Virgin a kosher zelený jačmeň - 100 % extrakt šťavy z mladých lístkov s certifikátmi kvality

Bio kokosový olej Extra Virgin a kosher zelený jačmeň - 100 % extrakt šťavy z mladých lístkov s certifikátmi kvality

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 8,80 do 11,90

70x kúpené

Jar s darmi prírody

Je čas na jarný detox - vyskúšajte úžasné širokospektrálne účinky kokosového oleja, ktorý vám pomôže v kuchyni a zlepší aj váš zdravotný stav, pokožku či vlasy. Skvele vám poslúži aj čoraz obľúbenejší zelený jačmeň v podobe extraktu zo šťavy z mladých lístkov v prášku, ktorá má oproti klasickým sušeným listom omnoho výraznejšie účinky. Oba tieto výrobky sú certifikované, 100 % organické, takže dostanete len tú najvyššiu kvalitu!

V skratke

 • zľava na Bio kokosový olej Extra Virgin lisovaný za studena a zelený jačmeň - sušenú šťavu z mladých lístkov v prášku
 • certifikované BIO výrobky
 • zelený jačmeň s kosher certifikátom
 • kokosový olej je výborný na varenie, pečenie i na starostlivosť o pleť a vlasy
 • zelený jačmeň detoxikuje, prečisťuje organizmus

Platnosť kupónu

do 15.03. 2016

Podmienky

 • objednávku u dodávateľa už nemusíte vykonávať, tovar vám bude automaticky doručený najneskôr do 5 dní od obdržania kupónu
 • poštovné a balné v rámci SR v hodnote 3 € bude automaticky pripočítané k cene kupónu a platí na neobmedzený počet kupónov
 • množstvo kupónov v akcii nie je limitované

Hodnotenia zákazníkov

Yalong Trade

Výborné

4,25 z 5 (8x)

100% zákazníkov odporúča túto spoločnosť (8 / 8)

 • 5
  3
 • 4
  4
 • 3
  1
 • 2
 • 1

V cene kupónu za 8,80 € je zahrnuté:

 • Bio kokosový olej Extra Virgin lisovaný za studena v BIO kvalite - 400 ml

V cene kupónu za 11,90 € je zahrnuté:

 • kosher BIO zelený jačmeň - 100 % šťava z mladých lístkov jačmeňa v prášku - 220 g

Bio kokosový olej Extra Virgin - lisovaný za studena

Kokosový olej je certifikovaný LK-BIO-149 - ekologická poľnohospodárska výroba Srí Lanka - oprávnenie používať označovanie porduktu BIO/organický produkt. Bez konzervantov, prídavných látok a aróm.

Kokosový olej je vhodný na priamu konzumáciu i varenie: obsahuje vysoký obsah nasýtených mastných kyselín, vhodný pri redukčných diétach, podporuje metabolizmus, chráni imunitný systém, pôsobí pri poruchách štítnej žľazy. Na starostlivosť o telo a vlasy: pre suchú i citlivú pokožku, hydratuje, regeneruje po spálení, uštipnutí, vhodný ako masážny olej a telové mlieko a balzam, pôsobí proti kandidóze, ekzému, akné a pri hojení jaziev, je vhodný na suché a poškodené vlasové korienky.

Výrobca tohto kokosového oleja je na trhu od roku 1931 a venuje sa predaju výhradne BIO produktov na BIO pôde od roku 1995. Výrobca je kontrolovaný certifikačnou inštitúciou v Holandsku, ktorá testuje kvalitu bio pôdy v Nemecku a chodia na pravidelné kontroly pôdy, technológických postupov a výrobných strojov. Výrobca má dokonca certifikát forestgarden system. Dovozca Yalong Trade s.r.o. má k dispozícii certifikáty dovozu, ktoré deklarujú najvyššiu kvalitu tohto kokosového oleja. Výrobcovia používajú rôzne technológie lisovania za studena a preto rozlišujú rôzne kvality panenských olejov od čoho sa odvíja aj cena. Najkvalitnejší kokosový olej musí byť: BIO, EXTRA VIRGIN (extra virgin a virgin nie je to isté) spracovaný špeciálnou technológiou lisovania pre oleje extra virgin pri dodržaní výrobných podmienok. Takú kvalitu Vám garantujeme. V prípade, že máte záujem o bližšie informácie ako sa tento olej spracováva, kontaktujte predajcu. Technológiu výrobcu nemôžeme zverejniť na stránkach.

 

Kosher BIO zelený jačmeň - 100 % šťava z mladých lístkov v prášku

Výrobok disponuje certifikátmi organickosti a kosher certifikátmi.

Nejde o klasické sušené lístky, ale o vysokokoncentrovaný extrakt šťavy - lístky sa zbierajú mladé, keď obsahujú najväčšie množstvo prospešných zložiek, neskôr sa odšťavia a vzniknutá šťava sa vysuší na prášok. Komerčné prípravky, ktoré obsahujú sušené listy, sú menej koncentrované a obsahujú balastné látky, ktoré znižujú vstrebateľnosť. Preto je extrakt šťavy omnoho bohatším zdrojom neuveriteľného množstva minerálov, vitamínov, chlorofylu, antioxidantov či aminokyselín. Pomáha pri detoxikácii, v boji s civilizačnými problémami, udržiava acido-bázickú rovnováhu, pomáha pri kožných problémoch, artritíde, tráviacich ťažkostiach atď.

 

Hrudkovanie produktu v dôsledku extrakcie šťavy a odparením vody pri výrobe nie je na závadu - je prirodzeným dôsledkom jeho fyzikálnych vlastností - je vhodné jačmeň pred použitím rozmixovať.

Viac info o produkte sa dozviete na stránke predajcu.