Blesková angličtina alebo nemčina rýchloštýlom cez exe-learning

Blesková angličtina alebo nemčina rýchloštýlom cez exe-learning

Táto ponuka má 2 varianty.

69x kúpené

Cudzí jazyk rýchlo a lacno!

Zdokonaľte sa v cudzom jazyku rýchlo a efektívne! Prichádza nová forma výučby angličtiny alebo nemčiny formou exe-learningu. Prostredníctvom internetu získate 30 intenzívnych denných programov a už za jeden mesiac budete v cudzom jazyku dokonalejší. Porozumiete obsahu hovoru a textu, vyjadríte zmysluplne svoje priania, budete sa orientovať v titulkoch a nápisoch! A dohovoríte sa s cudzincami možno nie dokonale, ale zato s každým a o čomkoľvek! :-)

V skratke

 • zľava na angličtinu alebo nemčinu rýchloštýlom cez PC
 • ideálne pre zaneprázdnených ľudí
 • rýchle a príjemné osvojenie si cudzieho jazyka
 • žiadne časové obmedzenia a doplatky
 • 30 intenzívnych denných programov
 • 240 testov a cvičení
 • vhodné pre začiatočníkov, stredne pokročilých i pokročilých
 • doručenie do 48 hodín

 

Platnosť kupónu

do 31.01. 2016

Podmienky

 • po zakúpení voucheru objednávajte e-mailom jnsjns@volny.cz. Uveďte podľa vášho nákupu buď Exe-Learning ANGLIČTINA alebo Exe-Learning NEMČINA a ďalej kontaktné údaje
 • kód voucheru (voucherov) prosíme VYPÍŠTE (nekopírujte) je to potrebné pre rýchle automatické spracovanie.
 • počkajte na e-mailovú správu o objednávke, tento e-mail obdržíte spravidla obratom alebo v priebehu niekoľkých hodín
 • doba dodania do niekoľkých hodín

V cene kupónu za 1,99 € je zahrnuté:

 • Blesková angličtina rýchloštýlom

alebo

 • Blesková nemčina rýchloštýlom

 

Angličtina a nemčina rýchloštýlom cez exe-learning


Vôbec najrýchlejšia cesta k zvládnutiu svetového jazyka začína práve tu. Exkluzívne ponúkame najrýchlejší interaktívny multimediálny rýchlokurz dneška. Cez internet získate 30 intenzívnych denných programov. Nie je podmienkou ich všetky zvládnuť počas mesiaca, ale pokiaľ nasadené tempo udržíte, budete už za jeden mesiac úplne niekde inde. Porozumiete obsahu hovoru a textu, vyjadríte zmysluplne svoje priania, budete sa orientovať v titulkoch a nápisoch... Dohovoríte sa možno nie úplne brilantne, ale zato s každým a o čomkoľvek.
 

 

Pre skúšanie je k dispozícii 240 testov a cvičení, v ktorých je niekoľko tisíc skúšobných situácií. Pri upevňovaní vedomostí sa prechádza od intuitívneho výberu k presnému zadaniu, kde musia byť získané znalosti stopercentné a tým sú zafixované natrvalo. Postupuje sa od jednoduchého k zložitejšiemu, takže užívatelia okamžite odhalia svoje slabiny a môžu ich hneď odstrániť.

Cieľavedomá metóda nie je v rozpore s pútavosťou a zábavou. Je to rýchly a zaujímavý akčný ťah na bránku na základe pevného dynamického plánu. Nie je to tak, že niekde len surfujete a doma nič nemáte. Naše materiály si môžete stiahnuť, tlačiť, prenášať. Zarovnajte svoju výslovnosť a pripravte sa kvalitne na rôzne skúšky.

Bohato a perfektne, samozrejme naživo ozvučené rodenými hovorcami. Všetko, čo je v cudzom jazyku, je ihneď aj v češtine, ktorej bez problémov rozumiete. Čokoľvek je možné vytlačiť. Doručuje sa okamžite. Neplatíte žiadne poštovné. Nie sú žiadne časové obmedzenia, nič sa vám náhle nepreruší a nikto po vás nebude nikdy chcieť žiadne ďalšie poplatky. Veľmi vhodné pre začiatočníkov i pre opakované začiatočníkov a stredne pokročilých. Ideálny pre rodičov, ktorí pomáhajú v štúdiu jazykov deťom. Ideálny pre všetkých, ktorí sa potrebujú jazyk naučiť naozaj extrémne rýchlo, kvôli ceste, novej práci.

 Pracuje spoľahlivo a hladko na všetkých zariadeniach s Win CZ, od Win 98, XP, Vista, 7 a 8 32 i 64 bit a je pripravené pre všetky vyššie verzie OS kompatibilný s týmito operačnými systémami, ktoré prídu v budúcnosti. Toto garantujeme. Produkt sa vyznačuje vysokou univerzálnosťou, takže môže fungovať aj na iných platformách a špecifických prehrávačoch.

Exe-learning je špeciálna mimoriadne účinná metóda sebavzdelávania vyvinutá poprednými lingvistami a didaktikmi. Je bezprostrednou reakciou na neproduktívne formy e-learningu, zamerané často len na vláčenie kupujúcich po kľukatých cestách triviálnych internetových kvízov a doplňovačiek - ešte k tomu úplne bez zvuku alebo nanajvýš s mechanickým úplne neživým tzv. "strojovým" hlasom, úplne bez intonácie. Exe-learning teraz vo vyspelom svete naberá na obrátkach a pomáha čoraz väčšiemu počtu ľudí ľahko a rýchlo zvládnuť základy svetových jazykov.

Exe je skratkou z express-executive learning. Znamená to najvyššiu možnú rýchlosť v spojení s výkonnosťou, mohutnosťou a efektivitou. Všetky doterajšie systémy od klasických škôl s lavicami, kriedou a tabuľou až po plytké e-learningom necháva nadupaný exe-learning ďaleko za sebou.

*}