Alkalizujúci filtračný džbán na vodu pre zlepšenie vášho zdravia

Alkalizujúci filtračný džbán na vodu pre zlepšenie vášho zdravia

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 9,99 do 19,99

27x kúpené

Kvalitná voda pre váš organizmus

Vedeli ste, že vo vode z vodovodu sa môže nachádzať škodlivý chlór, olovo, dusičnany, azbest, baktérie či pesticídy, ktoré sa postupne ukladajú v organizme? Filtračný džbán, ktorý dokáže tieto látky zachytávať, je preto už v mnohých domácnostiach nevyhnutnosťou. Ak však chcete pre svoje zdravie urobiť ešte viac, vyskúšajte pokrokovejší alkalizujúci džbán, ktorý nielenže z vody odstraňuje škodliviny, ale i zvyšuje pH vody! Vďaka tomu získa voda lepšie hydratačné vlastnosti, je silným antioxidantom a zvyšuje odolnosť organizmu.

V skratke

  • zľava na alkalizujúci filtračný džbán na vodu s jedným filtrom
  • zvyšuje pH vody
  • takáto voda napomáha obnoveniu acidobázickej rovnováhy tela
  • lepšia hydratácia, detoxikácia organizmu
  • pomáha predchádzať mnohým chorobám, zlepšuje imunitu 

Platnosť kupónu

do 31.03. 2016

Podmienky

  • objednávku u dodávateľa už nemusíte vykonávať, tovar vám bude odoslaný automaticky do 7 - 10 pracovných dní od zakúpenia kupónu (doručenie kuriérom)
  • poštovné a balné v rámci SR 3 € sa automaticky pripočíta k cene kupónu a platí na neobmedzené množstvo kupónov
  • pri kúpe kupónu, prosím, uveďte vaše aktuálne telefónne číslo a adresu zastihnutia, aby vám mohol kuriér doručiť tovar

Poskytovateľ

Kingray

Ružová 728/2
050 01 Revúca
0918 988 998
0907 173 910
info@kingray.eu

V cene kupónu za 19,99 € je zahrnuté:

  • alkalizujúci filtračný džbán na vodu s jedným filtrom 

 

 

V cene kupónu za 9,99 € je zahrnuté:

  • náhradný filter do alkalizujúceho džbána

 

 

Alkalizujúci filtračný džbán na vodu

Tento džbán je pokrokovejší ako štandardné vodné filtre - okrem prirodzeného procesu filtrácie škodlivín totiž i zvyšuje pH vody. Vyrovnané pH v organizme pomáha predchádzať vzniku rôznych ochorení. Voda z alkalizujúceho filtračného džbánu napomáha obnove acidobázickej rovnováhy tela, redukujú sa i ťažké kovy a znižuje tvrdosť vody. Táto voda napomáha detoxikácii tela neutralizáciou kyslých odpadov, ktoré sú príčinou mnohých chorôb ako diabetes, artridíta, rakovina, osteoporóza, tráviacich ťažkostí, zlepšuje absorbciu výživných látok do tela, metabolizmus a imunitný systém. 

 

 

Odporúča sa prijímať 2 l alkalickej vody denne. Začnite najprv s pol litrom denne a v priebehu dvoch týždňov sa dopracujte až na 2 litre denne. Čím dlhšie sa nachádza voda v kontakte s filtrom, tým je jej pH vyššie.

Jeden alkalizujúci filter dokáže prefiltrovať 2 500 – 3 000 litrov vody, čo je minimálne 17-krát viac ako vodný filter v klasickej filtračnej kanvici.

Viac informácií o alkalizujúcom filtračnom džbáne sa dočítate na stránke poskytovateľa.

*}