Hodinový balíček na uvoľnenie krčnej chrbtice a ajurvédska masáž krku a hlavy v Bratislave

Hodinový balíček na uvoľnenie krčnej chrbtice a ajurvédska masáž krku a hlavy v Bratislave
89x kúpené

Neposlúcha vás chrbát?

Každý deň dáme svojej chrbtici poriadne zabrať. K tomu sa pridáva stres aj únava a začínaujú sa objavovať bolesti chrbta, krku, hlavy a  očí. Aj vy to pociťujete? Zbavte sa napätia a bolestí za pomoci ajurvédskej a reflexnej masáže. Využite balíček s viacerými typmi masáží, ktoré si posvietia na vašu ubolenú krčnú chrbticu naozaj zblízka. Užite si chvíle úplného relaxu z psychickej aj fyzickej stránky. Postaví vás na nohy.

V skratke

 • zľava na uvoľnenie krčnej chrbtice a ajurvédsku masáž krku a hlavy
 • procedúra trvá hodinu
 • TENS elektroliečba
 • odblokovacia BICOM biorezonančná terapia
 • skvelý tip na darček
 • uľaví celému telu

 

Platnosť kupónu

do 31.03. 2016

Podmienky

 • po zakúpení kupónu je potrebná objednávka s dohodnutím termínu a nahlásením čísla kupónu na tel.č.: 0904 024 186 v čase od 9:00 do 10:00 hod
 • objednať sa dá na termíny od 10:00 do 20:00 hod
 • termín je potrebné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne
 • zmenu alebo zrušenie termínu je potrebné oznámiť min. 24 hod. vopred, inak stráca kupón svoju platnosť
 • množstvo kupónov v akcii nie je limitované

Poskytovateľ

BIOREZON FIVE STAR SPA

 
Poliklinika Šustekova 2,
4.posch.,blok D
851 04 Bratislava
 
telefón:
0904 024 186
 

V cene kupónu za 11,90 € je zahrnuté:

 • Ajurvédska a reflexná masáž krku a hlavy
 • Priame reflexné uvoľnenie krčnej chrbtice metódou Patakyových
 • TENS elektroliečba
 • Odblokovacia BICOM biorezonančná terapia
 • Procedúra trvá 60 minút - 30 minút masáž a 30 minút TENS elektroliečba a BICOM biorezonančná terapia

 

 

Reflexná terapia
Reflexná terapia využíva tlak a masáž reflexných zón. Cielené hmaty reflexnej masáže vám uvoľnia stuhnuté a bolestivé svalstvo, najmä v oblasti krku a medzi lopatkami. Počas masáže si oddýchnete a získate pocit radosti a relaxácie, keďže sa uvoľnia hormóny šťastia.
 
Uvoľnenie krčnej chrbtice metódou Patakyových
Priame uvoľnenie krčnej chrbtice metódou Patakyových je reflexná masáž zameraná na jeden z najčastejších problémov - stuhnutú a zablokovanú krčnú chrbticu. Uvoľnením krčnej chrbtice sa uľaví celej chrbtici a odblokovaná energia môže voľne prúdiť. To blahodárne zapôsobí na celý organizmus.

 

 

Ajurvédska masáž
Ajurvédska masáž je individuálne pripravená masáž panenským sezamovým olejom uspôsobená k tomu, aby prenikla hlboko do kože, uvoľnila telo a myseľ, rozbila nečistoty a stimulovala ako cievny, tak aj lymfatický obeh. Tým zlepšuje prísun výživných látok do buniek a odstraňovanie uviaznutých odpadových látok a toxínov. Vyvoláva pocit hlbokej relaxácie a úplného pohodlia. Obnovuje harmóniu tela a duše, pôsobí detoxikačne a lymfodrenážne. Masážou sa pokožka stáva hebkejšou, zastavuje predčasné starnutie, redukuje vrásky.
 
 
Účinky TENS elektroliečby
Pri TENS elektroliečbe sa využívajú špecifické vzory frekvencií a vlnení,ktoré nútia vaše svaly napínať sa a uvoľňovať. Zlepší sa cirkulácia krvi v kapilárach, čo umožní zriedenie a rýchle odplavenie draslíkových iónov, histamínu a ďalších kyslých metabolitov, ktoré spôsobovali bolesť a spazmy. Naviac, svalová stimulácia impulzmi so špecifickou frekvenciou vyvoláva uvoľnenie endorfínov, tzv. hormónov šťastia, ktoré zmierňujú vnímanie bolesti a majú relaxačný účinok. Výsledkom je odstránenie a liečba bolestí svalov a uvoľnenie svalových spazmov.
 
Odblokovacia BICOM biorezonančná terapia
Efekt masáže sa ešte znásobí pôsobením biorezonančnej terapie. Dochádza k rýchlejšiemu vyplavovaniu odpadových látok z organizmu a odblokovaniu chrbtice. Po biorezonančnej terapii sa zbavíte stresu, zvýši sa imunita a harmonizuje sa činnosť vnútorných orgánov.
 
 
Od roku 2008 sa zaoberá širokým spektrom činností, zameraných na zdravie, krásu a regeneráciu. Hlavné indikácie sú celulitída, obezita, odvykanie fajčenia a poradenstvo životného štýlu všeobecne. Najčastejšie metódy sú elektroakupunktúra, homeopatia, BICOM biorezonancia a masáže.

*}