Live show Abborn - Abba tribute + DJ Soundtonic afterparty

Táto ponuka má 3 varianty.

cena od 21 do 35

2x kúpené

Jedinečný koncert kapely Abborn - ABBA tribute live show

Na základe úspešných turné skupiny ABBORN v zahraničí sme pre Vás pripravili výnimočnú live show  v krásnom prostredí zámku Kittsee po prvýkrát v Rakúsku. Tento barokový zámok zo 17. storočia obklopený parkom je jednou z najvýznamnejších pamiatok v severnom Burgenlande.

Môžete sa tešiť na 90.minút svetelnej a  hudobnej ABBA SHOW v podaní kapely  ABBORN, ktorá pôsobí už viac ako 15 rokov v ABBA tribute biznise a zdieľa právnu ochranu originálnej produkcie. Počas svojej existencie si na viac ako 2000 odohraných koncertoch  v rámci Európy  vychutnalo túto fantastickú show viac ako 500 000 divákov.

1 osoba CLASSIC

V skratke

 • zľava na vstupenky na koncert Abborn live show (Abba tribute)
 • vystúpenie kapely Abborn 
 • Afterparty s DJ SoundTonic 
 • koncert sa koná 17.9.2022 o 20:00 na zámku v Kittsee v Rakúsku
 • večer plný hitov legendárnej Abby v podaní kapely Abborn 

Podmienky

 • kupón platí ako vstupenka na koncert kapely Abborn (ABBA tribute show) a afterparty s DJ Soundtonic
 • termín koncertu 17.9.2022 o 20:00 hod. Koncert sa koná na adrese:  Zámok Kittsee, Rakúsko,  Doktor Ladislaus Batthyani Platz 1 
 • kupón sa uplatňuje na mieste konania koncertu
 • množstvo kupónov v akcii je limitované - zlatá VIP vstupenka 150 kusov, strieborná vstupenka 300 kusov, vstupenka na státie - bez limitu

Poskytovateľ

Vstupenky:

Státie -  po zľave 21 €  (pôvodne 29 €) 
Strieborný sektor /voľné sedenie/  - po zľave 29 € (pôvodne 39 €)
Zlatý sektor VIP /voľné sedenie/ - po zľave  35 € (pôvodne 49 €)

VIP vstupenka zahŕňa:

 • najlepší výhľad na pódium pre nezabudnuteľný zážitok
 • welcome drink
 • možnosť odfotiť sa s členmi kapely ABBORN

 

Koncert Abborn live show - Abba tribute 

Neobyčajný večer plný hitov legendárnej Abby v podaní tribute kapely Abborn v očarujúcom prostredí barokového zámku zo 17. stročia v rakúskom Kittsee, neďaleko slovenských hraníc. O záver večera sa postrá DJ Soundtonic s energickým tanečným setom. 

Abborn

Kapela pôsobí na scéne už viac ako 15 rokov a za svoju existenciu odohrala viac ako 2000 vystúpenia pre divákov v krajinách po celom svete. So svojou jedinečnou ABBA tribute show získali angažmá v Dubaji, Abu Dhabí, Singapure či Bahrajne. Taktiež odohrali turné na festivaloch v  Estónsku, Španielsku, Portugalsku, Holandsku, Francúzsku, Maďarsku a iných krajinách. Kvarteto dopĺňajú bicie, basová gitara vďaka čomu sú ich vystúpenia kompletne live, bez hudobných podkladov. Hudobný zážitok umocňujú prepracované kostými a originálna choreografia.

DJ SoundTonic

DJ SoundTonic sa venuje akčnému tanečnému štýlu vocal a progressive house. Pôsobil ako rezidentný DJ na prestížnych letných a zimných podujatiach vo Švajčiarku, Taliansku. V roku 2011 úkázaj svoje djské schopnosti na Maledivách. V súčasnosti pracuje na nových hudobných projektoch a venuje sa hraniu na podujatiach po celom svete.