Súťaž o vstupenky na tri predstavenia Divadla Nová scéna v Bratislave

Súťaž o vstupenky na tri predstavenia Divadla Nová scéna v Bratislave

Súťaž končí

01.04.2015 23:59:59

Výhercovia

Najstaršie remeslo - Denisa Šta... z Bratislavy

Charleyho teta - Jana Cih... z Prešova

Mata Hari - Eva Bán... z Bratislavy

Prajeme príjemný kultúrny zážitok!

Máte radi muzikál o žene mnohých tvári, komédiu plnú anglického humoru alebo tragikomédiu o pohľade do zákulisia najstaršieho remesla? Doprajte si skutočný kultúrny zážitok, ktorý vám prichystá zimomriavky po celom tele! Súťažte a vyhrajte vstupenky na známe divadelné predstavenia!

 

Termíny predstavení:

07.4.2015 Najstaršie remeslo

18.4.2015 Charleyho teta

25.4.2015 Mata Hari

 

Zapojte sa do súťaže a jeden z vás vyhrá dva lístky na jedno z divadelných predstavení v Divadle Nová scéna.
(spolu sú v súťaži lístky na tri divadelné predstavenia)
 

Ceny do súťaže venovalo Divadlo Nová scéna.

 

Najstaršie remeslo

Päť hrdiniek, s ktorými sa stretávame na lavičke uprostred newyorského Manhattanu, má zariadenú vlastnú firmu, ktorá poskytuje služby onoho druhu. Od praktických výkonov cez účtovníctvo až po tuhý boj s konkurenciou ju udržiavajú už takmer polstoročie. Je pravda, že svoje najlepšie roky už majú dávno za sebou, ale profesionálna hrdosť, láska k svojej práci a neutešené ekonomické pomery ich nútia aj naďalej udržiavať podnik v chode.

Charleyho teta

Oxford, starobylý univerzitný internát. Koniec 19. storočia. Mladícki hanbliví študenti, spolužiaci Charley a Jack majú v úmysle požiadať o ruku svoje vyvolené. Dobová etiketa si však vyžaduje odporúčanie a prítomnosť dôveryhodnej osoby. Zhodou okolností má Charleyho navštíviť jeho (doposiaľ pre neho neznáma) bohatá tetuška z Brazílie. Lenže teta nie a nie doraziť a slečny sú už na ceste. A tak sa študenti rozhodnú vziať osud do vlastných rúk. Zosnujú bláznivý plán. Presvedčia spolužiaka Babsa, aby Charleyho tetu, „núdzovo" a iba nakrátko, v preoblečení zahral. Situáciu však skomplikuje príchod skutočnej Charleyho tety a Babsovej milej Elly. Kolotoč nedorozumení sa roztáča...

Mata Hari

Muzikál Mata Hari nemá ambíciu nájsť odpovede na nezodpovedané otázky o tajomstvách osudovej ženy. Inšpiruje sa životom a tragickým koncom Holanďanky Margareth Zelleovej, ktorá vstúpila na javiská najprestížnejších svetových scén ako Mata Hari, aby napokon skončila svoj život pred popravnou čatou.

 

PS: Prosíme vás o aktualizovanie vášho ZaMenej.sk konta (telefónne číslo, adresa, ...) z dôvodu doručenia/prebratia výhry.