Mrazom sušené ovocie MIXIT alebo ako doplniť energiu zdravo

Mrazom sušené ovocie MIXIT alebo ako doplniť energiu zdravo

Vedeli ste, že lyofilizácia je najzdravšia forma spracovania ovocia hneď po technike trhanie zo stromu? Po spracovaní mrazom a nízkym tlakom ovocie chutí a vonia rovnako ako čerstvé. Presvedčia vás o tom napríklad lyofilizované banányČeský výrobca MIXIT si starostlivo vyberá kvalitné ovocie, ktoré sa ďalej šetrne spracúva. Sušenie mrazom zachováva všetky vitamíny a minerály. Odstraňuje iba vodu a ovocie tak zostáva prirodzene zakonzervované. 

Mrazom sušené ovocie MIXIT sa od klasicky sušených plodov odlišuje nielen bohatým obsahom živín. Lyofilizované jahody aj broskyne majú farbu a tvar ako čerstvé. Navyše krásne zachrumkajú pri každom súste! Ak máte radi pestré jedlo a nestačí vám jeden druh ovocia, tomu úplne rozumieme. Vyberte si starostlivo namiešanú zmes Veľké chrumkavé ovocie či Malé chrumkavé ovocie - sladkokyslé.

Ak viac fandíte zelenine, ochutnajte zaujímavý MIXIT Chrumkavá zelenina. Všetky druhy MIXIT sú bez pridaného cukru, farbív a pochutia si na nich aj vegáni. Mrazom sušené maliny alebo zmes banán a jahoda nie sú len chutné a plné vitamínov. Doplnia vám energiu v škole, na túrach alebo kedykoľvek počas náročného dňa. Lyofilizované ovocie je 100% prírodné a nemusíte sa báť ani extra prijatých kalórií. Doprajte si niečo dobré v tom najzdravšom prevedení!