Zdravie

Staňte sa neodolateľnou vďaka žiarivo bielemu úsmevu a to len za 15 minút! Belšie zuby o 1 až 5 odtieňov s unikátnou technológiou Diamond Skin® AIR BRUSH.
87%

Bielenie zubov Diamond Skin® Natural Air Brush

Majte zuby biele ako holywoodska hviezda
nová

Diamond Skin / Bratislava / Staré mesto

18,90
Ak chcete rozžiariť a omladiť svoju pleť, ste na správnom mieste. Chemický peeling Neostrata na estetickej klinike Victoria Regia vyhladí a oživí vašu pokožku na nepoznanie!
55%

Chemický peeling Neostrata Victoria Regia

Klinika Victoria Regia / Bratislava / Ružinov

od 29
Omladnite v priebehu okamihu. Zbavte sa mimických vrások bezpečne a bezbolestne aplikáciou kyseliny hyalurónovej na Klinike exkluzívnej estetickej medicíny Victoria Regia.
35%

Odstránenie vrások kyselinou hyalurónovou

Klinika Victoria Regia / Bratislava / Ružinov

189
Matcha čaj je prírodný antioxidant, ktorý podporuje imunitu a dodáva novú energiu. Je vyrobený z prvých lístkov zeleného čaju, ktoré obsahujú najviac vitamínov a minerálov. Podporte ním svoje zdravie!
64%

Zelený čaj Super Green Matcha

Superovocie.eu

od 9,99
Aj vy si želáte rozpustiť tukové bunky len tak, bez námahy? S PP terapiou to je možné! Bezbolestná ambulatná procedúra, ktorá vám ostráni neželaný tuk na počkanie. Iba na klinike Victoria Regia.
35%

Rozpustenie tuku na klinike Victoria Regia

Ako byť štíhla bez trápenia

Klinika Victoria Regia / Bratislava / Ružinov

od 195
Nakopnite svoju fyzickú výkonnosť a prekonávajte svoje limity! Pomôže vám Sports Complex - výživový doplnok s obsahom zinku, horčíka a rôznych vitamínov. Vhodný pre aktívnych i rekreačných športovcov.
56%
Vďaka pradávnemu superjedlu z Ánd posilníte imunitný systém, zvýšite fyzickú energiu, vytrvalosť a psychickú výdrž. Vyskúšajte Macu v tabletách ešte dnes!
70%

Peruánska Maca pre viac energie a sily

4,45 / 5

Superovocie.eu

už 159 zákazníkov

5,99
Zaobstarajte si ampulky Wellmaxx Hyaluron s kmeňovými bunkami vo forme koncentrátu pre dokonalú regeneráciu pleti. Pevná, hydratovaná a pružná pokožka rýchlo a účinne!
64%

Ampulky Wellmaxx Hyaluron + kmeňové bunky

Kingray

už 12 zákazníkov

13,90
Doprajte si uvoľňujúcu masáž v bratislavskom salóne Perfect Body. Špeciálna Breussova masáž sa sústredí na akupresúrne body a chrbticu a uvoľňuje napäté šľachy i svalstvo.
56%

Breussova masáž v salóne Perfect Body

dnes končí

Salón Perfect Body / Bratislava / Ružinov

už 149 zákazníkov

10,90
Liečebná reflexno-akupresúrna masáž krížov a kĺbov v Perfect Body je odporúčaná nielen pri akútnej bolesti, ale aj ako skvelá prevencia. Vhodná je pre dospelých aj deti.
37%

Liečebná reflexno-akupresúrna masáž Perfect Body

Salón Perfect Body / Bratislava / Ružinov

už 19 zákazníkov

23,90
Trápia vás bolesti? Vyskúšajte revolučné ošetrenie laserovým terapeutickým prístrojom proti zápalom v Royal Estetic. Zbaviť sa zdravotných ťažkostí môžete aj bez liekov.
74%

Ošetrenie terapeutickým prístrojom Royal Estetic

Royal Esthetic / Bratislava / Nové mesto

11,90
Dornova metóda je najúčinnejší spôsob ako sa zbaviť bolestí chrbtice a kĺbov alebo zlého držania tela. Doprajte si túto manuálnu terapiu v salóne Perfect Body a začnite bojovať proti bolesti už dnes.
43%

Dornova metóda: manuálna terapia v Perfect Body

Salón Perfect Body / Bratislava / Ružinov

už 70 zákazníkov

21,50