Foto & video

Veľkonočné magnetky, pozdravy a pohľadnice s vašou vlastnou fotografiou už od 2,99 €. Obdarujte blízkych originálnym darčekom! Na výber z viacerých motívov i rozmerov.
40%

Magnetky alebo pohľadnice s vlastnou fotografiou

dnes končí

Mgr. Janka Balážová

od 2,99
Fotokniha je najlepší spôsob ako si uchovať svoje najcennejšie spomienky. Vytvorte si spomienkovú knihu s najlepšími zážitkami, na ktoré budete môcť spomínať aj po rokoch.
61%

Kvalitné fotoknihy na vaše spomienky

Fotoknihy MCL

už 36 zákazníkov

od 7,90
Dajte vaše najkrajšie okamihy zviazať do originálnej fotoknihy s krúžkovou väzbou. Obohaťte vašu knižnicu o výtlačok, ktorý bude celý len o vás!
68%

Fotokniha s krúžkovou väzbou

Fotoknihy MCL

už 29 zákazníkov

od 2,99
Dokonalé selfie fotky vyčaríte s teleskopickým bluetooth selfie držiakom len za 7,90 €. Vybrať si budete môcť z 5 farieb. Detailne overená ponuka našim tímom
60%

Teleskopický ​bluetooth ​selfie držiak

4,03 / 5

osobne okamžite / doručenie 1-3 dni

ZaMenej.sk Produkty

už 246 zákazníkov

7,90
Perfektné nočné fotky vykúzlite jedine s dobrým osvetlením. Vďaka LED osvetleniu na mobil len za 5,90 € sa budete môcť pochváliť tými najkrajšími selfie! Svetlo s 3 intenzitami svetla v 3 farbách! Detailne overená ponuka našim tímom
70%

LED svetlo na nočné selfie fotky

osobne okamžite / doručenie 1-3 dni

ZaMenej.sk Produkty

už 33 zákazníkov

5,90
Obraz je lepší ako tisíc slov. Zhmotnite vaše najcennejšie spomienky na originálne fotomagnetky, ktoré krásne ozdobia chladničku u vás doma alebo u vašich blízkych.
46%

Fotomagnetky v 4 veľkostiach

poštovné v cene

Foto Digitál Štúdio

už 39 zákazníkov

7
Najlepší spôsob ako si uchovať spomienky sú fotografie. A čím sú väčšie, tým lepšie! Foto Digital Studio vám vyrobí 5 fotografií vo formátoch A4 alebo A3, ktorými potešíte seba i svojich najbližších.
63%

Profesionálna výroba fotiek A4 alebo A3

Foto Digitál Štúdio

už 26 zákazníkov

od 5,50
Užitočné veci a doplnky pre foto a video nadšencov za výborné ceny, ktoré sa vám vryjú do pamäti.