Raňajkujte len to najlepšie - zdravé raňajky z ovsenej kaše s ovocím na 7 alebo 14 dní

Zdravé raňajky na 14 dní

Raňajky sú základom úspešného dňa. Postarajte sa o to aby ste jedli len to najlepšie - vyberte si 7 alebo 14-dňový variant kvalitnej ovsenej kaše s ručne krájaným ovocím.

Zdravé raňajky na 14 dní

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 6,99 do 12,99

5x kúpené
Zdravé raňajky na 7 dní - príchute:  jablko, banán, orech, chia, ananás, mango, čučoriedka 22%
Zdravé raňajky na 14 dní - príchute: 2 x ananás, goji, hruška, jablko, jahoda, mango, 2 x marhuľa, slivka, vlašský orech, banán, chia, čučoriedka 28%

Doručenie - poštovné a balné

Slovenská pošta

od 1,50€ za každé 2 kupóny

(u vás do 2 pracovných dní)

Krásne ráno so zdravými raňajkami

Odteraz si budete môcť nastaviť budík o pár desiatok minút neskôr, pretože raňajky vybavíte ľavou zadnou. A nie hocijaké, ale rovno Zdravé raňajky®! Sú vyvinuté špecialistami na výživu tak, aby ste do tela dostali všetko potrebné pre začiatok úspešného dňa. Jedna porcia naštartuje vás metabolizmus a zabezpečí dostatok energie na celé dopoludnie. Hlavnou zložkou je jemne mletá ovsená kaša s JUMBO bezlepkovými ovsenými vločkami s výberom ručne krájaného prémiového sušeného ovocia. Stačí len zaliať vriacou vodou a je to!

V skratke

  • zľava na Zdravé raňajky® na 7 alebo 14 dní
  • produkt vyvinutý výživovými špecialistami
  • obsahujú jemne mletú bezlepkovú ovsenú kašu s vločkami a prémiovým sušeným ovocím
  • ovocie je ručne krájané, nesírené a pôvodom z ČR
  • úspešný štart do nového dňa
  • ľahká príprava - stačí zaliať vriacou vodou alebo mliekom
  • energia na celé dopoludnie
  • množstvo príchutí
  • hmotnosť 1 tégliku: 78g

Informácie

Upozornenie: Nesmie sa užívať pri precitlivenosti na jednu alebo viaceré zložky. Nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Pokiaľ si nie ste istí, či môžte OBEZIN® užívať samostatne alebo v kombinácii s iným liekom, poraďte sa so svojim lekárom alebo lekárnikom. Neobsahuje alergény. Pozor! Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Nepoužívať ako náhradu pestrej stravy. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale. Tovar vám bude zaslaný automaticky najneskôr do 10 pracovných dní od obdržania kupónu. Poštovné a balné v rámci SR 1,50 € sa automaticky pripočíta k cene kupónu a platí na max. 2 kupóny.  Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.